Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фрези, фрезоване и други операции които могат тези машини.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Фрези, фрезоване и други операции които могат тези машини.

    Поръчай си фланците на лазер и не си усложнявай живота

    Коментар


    • От: Фрези, фрезоване и други операции които могат тези машини.

      Един японски тарикатлък:
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • От: Фрези, фрезоване и други операции които могат тези машини.

        Имах същата глава, само че Швейцарска но за съжаление я продадох много отдавна.
        При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

        Коментар


        • От: Фрези, фрезоване и други операции които могат тези машини.

          Днес се изненадах, като видях какво произвеждат китайците...

          https://m.alibaba.com/product/603549...160&redirect=1

          Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

          Коментар


          • От: Фрези, фрезоване и други операции които могат тези машини.

            Първоначално публикуван от bonjyr89 Преглед на мнение
            Днес се изненадах, като видях какво произвеждат китайците...

            https://m.alibaba.com/product/603549...160&redirect=1

            Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
            Какво те изненада, тези вече произвеждат ВСИЧКО!
            При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

            Коментар


            • От: Фрези, фрезоване и други операции които могат тези машини.

              За китайските машини колкото хора-толкова мнения. На мен ми харесват, с уговорката, че точно тия копия на руски фрези от преди 50 години, сами копие на нещо друго...са вече много демоде.
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • От: Фрези, фрезоване и други операции които могат тези машини.

                Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                ...На мен ми харесват...
                То и при това като при всичко друго китайско, има и такова за харесване и такова не до там за харесване.

                А че били копия - еми китайците нямат навика да откриват топлата вода. Щом им трябват или има пазар - бълват, ако трябва копирайки, сега и веднага. Стремят се да изнасят крайни изделия, а не суровини, като едни техни комшии.

                По тоя повод доста пъти съм срещал сериозни трудности и дори невъзможности да се поръчат само части за нещо, без преди това да си купил крайното изделие. Или примерно някакви заготовки в суров вид. Вместо това ме разпитват какво ще правя с нещото или направо ми предлагат крайни изделия на негова база.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Фрези, фрезоване и други операции които могат тези машини.

                  Здравейте колеги! Наскоро си купих ФУ 320, но понеже нямаше ток в помещението където беше не я изпробвах.Някой скорости не включваха. Днес отворих скоростната кутия и се натъкнах на тази красота:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img211.jpg
Прегледи:1
Размер:210.0 КБ
ID:5783976Натиснете снимката за да я уголемите

Име:зъбна 2-ка 1.jpg
Прегледи:1
Размер:361.6 КБ
ID:5783977Натиснете снимката за да я уголемите

Име:зъбна 2-ка 2.jpg
Прегледи:1
Размер:373.5 КБ
ID:5783978
                  Дали все още може да се намери такова зъбно колело или цялата зъбна двойка?

                  Коментар


                  • От: Фрези, фрезоване и други операции които могат тези машини.

                    Две такива съм бракувал . Част от едната още седи на двора . Ще погледна дали този вал седи .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Фрези, фрезоване и други операции които могат тези машини.

                      В базар Бг има обяви за части на стругове и фрези мисля, че със сигурност ще имат. До сега не ми се е слупвало да не мога да намеря някоя част за СУ 400 ФУ 251 и ПК031... дори и "екзотични части" е имало. Ако случайно не се намери в ЗММ Нова загора могат да ти го изработят за около 7 дни.

                      Коментар


                      • От: Фрези, фрезоване и други операции които могат тези машини.

                        Има части за ФУ-тата, не я мисли. Въпросът е как се сменя тая част...че там може да те очаква по-сериозна драма...
                        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                        Коментар


                        • От: Фрези, фрезоване и други операции които могат тези машини.

                          Тя фрезата е разглобена в момента , така че няма да е особен проблем да се разхвърля кутията . Малко на сляпо ще действам понеже документацията не е особено подробна.

                          Коментар


                          • От: Фрези, фрезоване и други операции които могат тези машини.

                            Здравейте,трябва да престържа челюстите на универсала който е на делителният апарат на фрезата фу251 защото има биене 2 десети че и повече а и първите два зъба са много износени,въпрът ми е как да се случи това,какъв е начина?

                            Коментар


                            • От: Фрези, фрезоване и други операции които могат тези машини.

                              Първоначално публикуван от perdeee Преглед на мнение
                              Здравейте,трябва да престържа челюстите на универсала който е на делителният апарат на фрезата фу251 защото има биене 2 десети че и повече а и първите два зъба са много износени,въпрът ми е как да се случи това,какъв е начина?
                              Здравейте, погледнете тези видео клипове, мисля че ще вие от помощ за оправяне на универсала:
                              https://www.youtube.com/watch?v=24oM3AVDSZg

                              https://www.youtube.com/watch?v=WRznOOpCaNg

                              Коментар


                              • От: Фрези, фрезоване и други операции които могат тези машини.

                                Кажете мнение за фу 320. Как е фрезата, лесна ли за работа, какви са ви впечатленията?
                                ЗА ДА МОЖЕШ, ТРЯБВА ДА ЗНАЕШ!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X