Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на УАЗ и неговата цена.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Покупка на УАЗ и неговата цена.

    Уаз втора употреба за 2400 лева, изкърпване, смяна на нова ламарина на пода, калници,врати за работа 750 лева,4 бр.гуми Малатеста карани малко от Kinex за 600 лева,лебедка Vromos от Goldi 900 лева,алуминиеви джанти 4бр. 800 лева,и много труд от моя страна V8 ЗМЗ 511 250 лева, задна браня 50 лева /материали и направата й/ и други на пръв поглед дребни неща като:
    преден кардан 80 лв. предна дясна полуоска 109лв.лагер главина 28лв. заден капак75 лв. и още много други неща като ламарина,шкурка ,грунд,
    кит,шприц кит,BODY 950 за под под подово покритие,кореселин,понеже не попаднах на майстор се наложи да си купя и пистолет за боядисване и
    пистолет за под подовото покритие и вибро шлайф машинка и още много дребни неща А ще трябва и бризент да взимам защото го скъсах и счупих предното стъкло без да искам
    Последно редактирано от buldog; 21-03-07, 22:40.

  • #2
    Re: Покупка на УАЗ и неговата цена.

    Да не би да си готов Ако е така - ЧЕСТИТО Ще се радваме на малко снимкки и някоя и друга дума относно двигателя
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • #3
      Re: Покупка на УАЗ и неговата цена.

      Е така е колега.

      Аз бех почнал да пиша и да си водя неква сметка ама като наближих 1000 ката ми писна и си викам "Така и така ще ги дам кво толкова го пиша и го зарезах писането"
      Луд умора нема,само се поти!!!

      Коментар


      • #4
        Re: Покупка на УАЗ и неговата цена.

        Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
        Е така е колега.

        Аз бех почнал да пиша и да си водя неква сметка ама като наближих 1000 ката ми писна и си викам "Така и така ще ги дам кво толкова го пиша и го зарезах писането"
        Как 1000 бе?
        Булдог по груби сметки е минал 6 бона отдавна.Пък като гледам че е е...л ,та съдрал и гюрука Ще се бръкне за още 200 кинта.
        600 лв. Уаз
        100 лв. нотариус и номера
        100 лв. газ
        и това е ! И я тормозиш както си искаш! И не ти е толкова жал.И спазваш принципа "Удри шаро,таа кучка не е наша!"
        но задължително ще си купя гуми и лебедка заради конкретния случай
        Прикачени файлове
        Уморените коне не ги убиват , нали ??

        Коментар


        • #5
          Re: Покупка на УАЗ и неговата цена.

          Къде ги намирате тия Уаз-ки за по 600-700 кинта бре?
          Don't hunt IF you can't kill
          първо 0883 после 333 накрая 448

          LZ1BGD

          Коментар


          • #6
            Re: Покупка на УАЗ и неговата цена.

            Първоначално публикуван от hammer Преглед на мнение
            Къде ги намирате тия Уаз-ки за по 600-700 кинта бре?
            Това са слухове-такива УАЗ-ки за 600-700 лева няма никъде-а ако има те са с сериозни липси по тях и не в движение,без документи и кой знае какво ощеАко все пак има някъде-дайте да купя и аз една,две-да си имам

            Коментар


            • #7
              Re: Покупка на УАЗ и неговата цена.

              Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
              Това са слухове-такива УАЗ-ки за 600-700 лева няма никъде-а ако има те са с сериозни липси по тях и не в движение,без документи и кой знае какво ощеАко все пак има някъде-дайте да купя и аз една,две-да си имам
              Искаш ли да ти пратя протокола от търга ? За съжаление не мога веднага защото нямам скенер. Като сме на тази тема , миналата седмица изпуснах газ 69 перфектно състояние непребоядисван ,автентичен, спрян от движение , собственик в чужбина за 1000 лв. Още не мога да спя нощем ,сънувам кошмари
              Миналия петък купих 469 от Плевен по снимка, без да съм го виждал за 1200 лв.Този отдолу.Нови номера,спрян. Даже още си е там , не съм го прибирал.
              Та идеята е следната: Търсете и ще намерите.Все още излизат от села и паланки ценни Уазки , които заслужават нашето внимание и тежък крак
              Прикачени файлове
              Уморените коне не ги убиват , нали ??

              Коментар


              • #8
                Re: Покупка на УАЗ и неговата цена.

                Честит УАЗик Просто си имал късмет да го намериш за тези пари.За съжаление в нашият район не съм попадал на УАЗ за такава смешна цена А по търгове не ходя защото цените стигат доколкото аз знам на цената на мобилето и не се знае нищо за джипката и дали въобще и ще запали.Но бих купил УАЗ какъвто и да е за около 1000 лева и документи ако ще да няма.

                Коментар


                • #9
                  Re: Покупка на УАЗ и неговата цена.

                  Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
                  Но бих купил УАЗ какъвто и да е за около 1000 лева и документи ако ще да няма.
                  Добре ще те имам впредвид ,ако излезе нещо интересно , но си на 500 км. !
                  Уморените коне не ги убиват , нали ??

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Покупка на УАЗ и неговата цена.

                    Моя ГАЗ 69 го купих 2003г. от поделението в Телиш На търга бяха обявени 20 броя ГАЗ 69 с начални цени 900- 1200лв. Само моята беше с начална цена 500лв. без ДДС и с блокирал двигател Един старшина ми каза че това е втори търг на джипа и може би никой да не играе за него На другия ден на търга аз написах 510лв. и го спечелих- с ДДС 612лв. След като го довлякох до Бяла Слатина му свалих двигателя сложих друг двигател от Ниса смених всички спирачни цилиндри накладки маркучи и гумички на спирачната помпа Монтирах газова уредба нови хъбове удължихме лявата врата на пясъкоструйка във Враца го изчистихме външно щото имаше поне 10 слоя боя след това го грундирах целия и накрая боядисване След всички тези ремонти извършени от мен в завършен вид и регистрирана цената на Газката е 1600лв Преди този търг ходих на два търга във Враца но там цените скачаха от 1000лв на 2000лв без ДДС
                    Последно редактирано от dragomir_68; 08-04-07, 15:35.
                    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X