Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Качих се и аз на Автобус

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Качих се и аз на Автобус

    Дойде моето време и аз да се похваля.След като преди 3 години си купих първия 4х4 а именно Дайхатсу Фероза -страшен автомобил , който след година и половина каране продадох , пак съм на 4х4.Този път си взех автобус Форд Маверик/Нисан Терано .Дълго време четох темите в Нисан форума и разбрах ,че Маверика си е чисто Терано ,само че с друга емблема.Затова и пускам тук темата
    Да кажа нещо повече за автомобила.Набор 1995 -лятото.Дълга база 7 местен , двигател бензин 2.4и 12 клапана 124 к.с.Монтирана е обикновена газова уредба БРЦ.Има си климатик .... и никога не е влизал в гората
    Първите ми впечатления от него след 1000км , приличен автомобил.Дано и след 10000км пак съм на същото мнение.Вози си сравнително комфортно по пътищата което и си търсех де ,защото имам малко здравословни проблемиГори доста прилично. За тези 1000км ми е дал 12л/100 газ -извънградско
    Веднага след покупката отидох на събора(е как иначе)Някои от колегите го видяха там и все пак да му кача първата снимка



    Това е засега за вбъдеще предполагам ще има и още
    RAV 4
    F650GS

  • #2
    От: Качих се и аз на Автобус

    Честито колега.
    Със здраве да го караш.
    Много добре изглежда на снимката за годините си.
    Браво!
    Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
    Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
    Opel Campo 3,1 TD '99
    Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

    Коментар


    • #3
      От: Качих се и аз на Автобус

      Честито колега,да те слуша дълги години!

      Коментар


      • #4
        От: Качих се и аз на Автобус

        ЧЕСТИТО!Харесва ми да виждам все повече джипки в нашия град!А в гората няма смисъл да го зориш то и без това града е толкова разкопан че си е истински offroad
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • #5
          От: Качих се и аз на Автобус

          Както ти казах още на събора - милион безаварийни километри! Пък ако има питаници - ще помагаме.

          ...например къде е копчето за климатика, кой е педала на спирачката и прочие. Щото то друго няма кво.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            От: Качих се и аз на Автобус

            Честита джипка.
            Пожелавам,много безаварийни и кални километри.
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар


            • #7
              От: Качих се и аз на Автобус

              Честито дедо Попе! Кеф ти Нисан- Маверик, кеф ти Форд- Терано! Важното е да те слуша!
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • #8
                От: Качих се и аз на Автобус

                Честито и тук.На живо е още по лачен!Само дето не си ме черпил още,ама няма нищо
                Виден столичен ихтиолог

                Коментар


                • #9
                  От: Качих се и аз на Автобус

                  Честито колега и от мен, и безпроблемно и безаварино.......каране.
                  ДА СПРЕМ ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА !!!
                  NISSAN Terrano II R20 2,7TDI SE+,2000

                  Коментар


                  • #10
                    От: Качих се и аз на Автобус

                    Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                    Честито и тук.На живо е още по лачен!Само дето не си ме черпил още,ама няма нищо
                    Ще те почерпим бре Ама вече не е толокова лачен , малко се поодра , едната му стъпенка падна - някой скрил в тревата голяма камък, саботаж един вид
                    RAV 4
                    F650GS

                    Коментар


                    • #11
                      От: Качих се и аз на Автобус

                      Честито добре изглежда

                      Коментар


                      • #12
                        От: Качих се и аз на Автобус

                        Честита придобивка. Много приятни моменти да имате заедно.
                        [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

                        Коментар


                        • #13
                          От: Качих се и аз на Автобус

                          Ех, нароиха се автобусите!
                          Честито!
                          Да си го джиткаш със здраве!
                          Здрава машинка си е.На моя май ще му демонтирам третият ред седалки, за една година не се е наложило нито веднъж да ги ползвам/освен, че дъщеря ми се кефи да се вози в багажника???-то и аз не я разбирам-детска му работа.Само заема място/седалката-не дъщерята/.Със седалка в положение за употреба-няма багажник-безсмислица-това не е маршрутка.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Качих се и аз на Автобус

                            Като съм бил фърфълак на 5-6 годинки, помня едно море (Слънчев бряг), и едно приятелско семейство с 3 деца и Волга комби от старите (тия с еленчето отпред). Като тръгнехме нанякъде - отпред на седалките родителите и големите от двете семейства, а за който не остане място - в багажника. Понеже аз и дъщеря им бяхме най-ситни, хартисвахме отзад, и доста се кефехме, просто защото не е нещо всекидневно.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Качих се и аз на Автобус

                              Честно да си кажа незнам колко пъти ще го ползвам този трети ред седалки , все пак съм сам.Обаче искам да си го има кога ще се наложи да го ползвам незнам ама мен си ме кефи да е автобусМоже би точно и аз като Спарки щото не е нещо ежедневно
                              RAV 4
                              F650GS

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X