Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CZ 75 SP-01 SHADOW

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: CZ 75 SP-01 SHADOW

    Първоначално публикуван от LORDA83 Преглед на мнение
    Щях да ти офертирам, ако имаш нещо излишно, което същевременно става за 75Б да ти го закупя, но твоите са за други пищови очевидно.
    Да, моите са за Зиг 226...., НО за тактическите кобури на Блекхоук.....НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С ГЛУПОСТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Не ти трябва, излишно е....
    При такъв мерак, със сигурност имаш роднина и/или приятел/съученик или добър познат в САЩ....
    поръчай си Кайдексов, външен кобур - ,,Рейвън Кансийлмънт" или Нещо на ,,Сафариленд"......

    Пред тия марки, ,,Блекхоук"-изглеждат Шерпа 2 и Стандарт, изглеждат като изведени от шакаладава яюце ,,Киндер" демек, не струват.
    Иначе Шерпата - много привлекателно е ефектно, но до там.....
    Щом толкова искаш тактически кобур САМО КАЙДЕКСОВ ......Имам кайдексови кобури и външен и вътрешен, при това правени по поръчка от едно момче от Варна, пише в друг форум.....И мога да кажа, че са перфектни кобурчета, много по-смислени и по - удобни за скрито носене, вадене и употреба от тактическите на ,,Блекхоук".....

    На ,,Блекхоук" като за България са доста добри холдерите за пълнители....Особено сдвоения....
    Пак ти казвам, съвсем безпратен и добронамерен съвет НЕ СЕ МЕТКАЙЙ НА Блекхоук ........
    за вътрешен може, ама ти пък не ги понасяш......
    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

    Коментар


    • #47
      От: CZ 75 SP-01 SHADOW

      Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
      Да, моите са за Зиг 226...., НО за тактическите кобури на Блекхоук.....НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С ГЛУПОСТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Не ти трябва, излишно е....
      При такъв мерак, със сигурност имаш роднина и/или приятел/съученик или добър познат в САЩ....
      поръчай си Кайдексов, външен кобур - ,,Рейвън Кансийлмънт" или Нещо на ,,Сафариленд"......

      Пред тия марки, ,,Блекхоук"-изглеждат Шерпа 2 и Стандарт, изглеждат като изведени от шакаладава яюце ,,Киндер" демек, не струват.
      Иначе Шерпата - много привлекателно е ефектно, но до там.....
      Щом толкова искаш тактически кобур САМО КАЙДЕКСОВ ......Имам кайдексови кобури и външен и вътрешен, при това правени по поръчка от едно момче от Варна, пише в друг форум.....И мога да кажа, че са перфектни кобурчета, много по-смислени и по - удобни за скрито носене, вадене и употреба от тактическите на ,,Блекхоук".....

      На ,,Блекхоук" като за България са доста добри холдерите за пълнители....Особено сдвоения....
      Пак ти казвам, съвсем безпратен и добронамерен съвет НЕ СЕ МЕТКАЙЙ НА Блекхоук ........
      за вътрешен може, ама ти пък не ги понасяш......
      Аз за динамична стрелба и спортни цели имам Комплект ( колан, 4 холдера за пълнители и спийд машина за пищова ), на " CR Speed ", които са на стойност над 700 лв Повече от перфектна и професионална екипировка за спортни цели. Сред най-елитните и предпочитани от про стрелците марки и комплектовка е. За ежедневното носене не съм чак толкова претенциозен, просто от доста време карам с един тактически, полимерен Фобус от който ми писва и се замислям последно време просто да го сменя.
      По принцип ми се ще да намеря нещо на Uncle Mikes, но за жалост нямат представителство в БГ и не внасят тук официално каквито и да са техни изделия. Бих казал, че техните полимерни, тактически кобури са от най-висок клас, не са и малко пари... колкото 3 Фобуса са, че дори и повече, но определено мисля, че като удобство, качество и изработка си заслужават. А и не съм сигурен... но мисля, че не произвеждат техни изделия за чистото, класическо 75 Б. Ако не се лъжа имат единствено и само за Шадоу техен модел.
      На вътрешен... определено няма да се " хвърля " Без значение какъв е точно, така, че... няма какво изобщо да ги споменаваме тях
      Последно редактирано от LORDA83; 09-05-13, 18:49.

      Коментар


      • #48
        От: CZ 75 SP-01 SHADOW

        Чудна темичка,в тоя смисъл някой да продава шадоу ,може и 2 бр.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #49
          От: CZ 75 SP-01 SHADOW

          CZ 75 SP-01 SHADOW 2 - вече се подава към дистрибуторите. В България е в началото на септември.http://www.czub.cz/en/produkty/pistole.html В горният ъгъл се сменя езика на информацията. Ако отидете на чешки, ще видите и дистрибуторската цена.
          Последно редактирано от kiril_bulgaria; 05-05-16, 14:29.

          Коментар


          • #50
            От: CZ 75 SP-01 SHADOW

            Готин пищов,страхотни резултати постигнах с него.

            Коментар


            • #51
              От: CZ 75 SP-01 SHADOW

              Вече бях решил за "Сянката", а написаното от вас просторно изложение, направи очакването още по-вълнуващо. Благодаря ви!!

              Коментар


              • #52
                От: CZ 75 SP-01 SHADOW

                Някой може ли със сигурност да каже това става ли за CZ85B

                http://tactica.bg/merni-pribori/174-...l-ttf36gl.html
                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                Коментар


                • #53
                  От: CZ 75 SP-01 SHADOW

                  Аз бих опитал да се свържа с продавача/производителя за потвърждение.
                  Тук една от формите които предлага тези мерници има класификация "стар" и "нов" модел, което ме кара да мисля, че може да има разлики в зависимост от годината на производсво на оръжието.
                  http://www.fusionfirearms.com/catalo...result/?q=CZ85

                  Коментар


                  • #54
                    От: CZ 75 SP-01 SHADOW

                    Първоначално публикуван от peniko Преглед на мнение
                    Аз бих опитал да се свържа с продавача/производителя за потвърждение.
                    Тук една от формите които предлага тези мерници има класификация "стар" и "нов" модел, което ме кара да мисля, че може да има разлики в зависимост от годината на производсво на оръжието.
                    http://www.fusionfirearms.com/catalo...result/?q=CZ85
                    За това се сетих и сам, но с производителя няма как да се свържа и разбера а на българските търговци гледам винаги с подозрение и съмнение, пък сумата не е малка за възможностите ми и затова търся и странични мнения по въпроса!
                    Всъщност дори не знам разликите между SP 01 и SP 01 Shadow а също и между 85B и 85 SP01. Ако някой си е правил проучване по въпроса, моля да сподели с две три думи, и да ми спести ровене и четене на други места. То иначе какъв е смисъла от тия теми ако ще си даваме съвети от сорта " Като те интересува намери си го и си го прочети!"
                    "Do not correct a fool, for he will hate you;
                    Correct a wise man, for he will appreciate you."

                    Коментар


                    • #55
                      От: CZ 75 SP-01 SHADOW

                      Първоначално публикуван от peniko Преглед на мнение
                      Аз бих опитал да се свържа с продавача/производителя за потвърждение.
                      Тук една от формите които предлага тези мерници има класификация "стар" и "нов" модел, което ме кара да мисля, че може да има разлики в зависимост от годината на производсво на оръжието.
                      http://www.fusionfirearms.com/catalo...result/?q=CZ85
                      Оказа се прав! Свързах се с търговеца, оказаха се много внимателни и отзивчиви а също и компетентни (рядко срещано в България)! Предложиха ми дори да ми пратят комплекта и ако се окаже несъвместим да им го върна, според тях трябва да е съвместим! Така че скоро вероятно ще имам повод за хвалба!
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • #56
                        От: CZ 75 SP-01 SHADOW

                        Късмет ...и само 10-ки

                        Коментар


                        • #57
                          От: CZ 75 SP-01 SHADOW

                          И както обещах да се похваля! Купих комплекта фиброоптични, регулируеми мерни прибори, монтирах ги успешно, прострелях, настроих, пострелях, изчистих и съм много доволен!

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170120_153013-1080x1920.jpg
Прегледи:1
Размер:41.4 КБ
ID:5740619

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170120_153101-1080x1920.jpg
Прегледи:1
Размер:57.6 КБ
ID:5740620

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170120_153034-1080x1920.jpg
Прегледи:1
Размер:37.5 КБ
ID:5740621

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170120_143617-1080x1920.jpg
Прегледи:1
Размер:59.1 КБ
ID:5740622

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170120_153225-1080x1920.jpg
Прегледи:1
Размер:68.6 КБ
ID:5740623

                          П. П. Сега като прегледах каталога установих, че всъщност съм превърнал моето ЧЗ85Б в ЧЗ85 КОМБАТ.
                          Тия мои постове май бяха по подходящи за другата тема за ЧЗ75Б , ама нещо не съм догледал като съм писал!
                          Последно редактирано от sl.daskalov; 20-01-17, 15:18.
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • #58
                            От: CZ 75 SP-01 SHADOW

                            ЧЕСТИТКА

                            Много добре ги виждам и аз в сумрака в спалнята,имам 5-6 с такива и се чудя дали да си играя с другите на които само това им липсва.

                            Тия не идват ли високи малко?Няма ли да пречи на ваденето,че ти тоя го носиш?
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #59
                              От: CZ 75 SP-01 SHADOW

                              Височки са и особенно мушката леко дразни визуално , но при вадене не пречат никак. Пречат при прибиране във вътрешния кобур щото там и с оригиналните прибирането си е тегаво. Обаче вече не се налага да стрелям по усет и за пръв път от години виждам мерника и мушката, правя прицелване с равна мушка и т.н. както си му е реда, съответно на 20 м. всичко (е докато не се уморих де) влизаше в десетката! Кефа е огромен!
                              "Do not correct a fool, for he will hate you;
                              Correct a wise man, for he will appreciate you."

                              Коментар


                              • #60
                                От: CZ 75 SP-01 SHADOW

                                Сложи го довечера на нощното шкашче до главата си и виж го как се вижда в 3 сутринта в тьмницата,кеф ти казвам от всякьде.

                                Прибирането майната му,ваденето да не ти пречи пьк на прибиране имаш време колко искаш.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X