Обява

Свий
Няма добавени обяви.

двигател на газ 69 от пежо 505 2.3тд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • двигател на газ 69 от пежо 505 2.3тд

    колеги . ако някои е присаждал двигател 2.3тд от пежо 505 нека да сподели и покаже снимки благодаря предварително

  • #2
    От: двигател на газ 69 от пежо 505 2.3тд

    При нас в годеч вече има две уазки бордови със двигатели пежо дизел и хората са много доволни от тях,така че прецени си как ще ти е наи добре захващането на двигателя и как ще присадиш скоротите и се захващаи за работа пък аз ако имам малко време може да отида да снимам едната как е направена,но за сега не обещавам че съм много зает и вече подведох едни хора да им помогна но все не остава време
    0885 297985,мтел-Радо
    0876 556870,виваком като домашен

    Коментар


    • #3
      От: двигател на газ 69 от пежо 505 2.3тд

      Благодаря, РАДО наистина няколко снимки ще са ми от голяма полза.Мисля направо двигателя със скоростите да ги присадя от пежото .Един колега от Стара Загора ме запали беше си обявил джипа за продан в мобилето, но му загубих тел. и нямам координати той беше си направил неговият и каза ,че става перфектно с малки преработки и се движел много добре и горенето било отлично

      Коментар


      • #4
        От: двигател на газ 69 от пежо 505 2.3тд

        Колега мисля ,че човека от стара загора го знам беше с ифа мултикар двигател гореше около 8 но имаше много вибрации .
        ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

        Коментар


        • #5
          От: двигател на газ 69 от пежо 505 2.3тд

          Не знам какво да ти снимам. Ако можеш да разгледаш нещо подобно в София - заповядай.

          Коментар


          • #6
            От: двигател на газ 69 от пежо 505 2.3тд

            От Шумен съм ,далече ми е, интересува ме захващането на двигателя и фланеца кам раздатката

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X