Обява

Свий
Няма добавени обяви.

300GD прераждане

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: 300GD прераждане

    Ако не сменяш калниците се минава много по-тънко. Маски на фаровете, предна решетка и под маските има 2 панелчета - около 350 лв. Иначе имаше пусната тема http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=95475 - но най-добре по телефона да се разбереме за актуални цени ако решиш. 0888 300-694 Веско

    Коментар


    • #17
      От: 300GD прераждане

      За сега ще пропусна феислифта.Може би на по късен етап когато сменя и ДВГ-то.Сега обаче ми трябват гумените лайсни на вратите, десният праг и калниците.

      Коментар


      • #18
        От: 300GD прераждане

        Малко помощ: Някой от вас боядисвал ли е цялостно G дълга база и колко боя отива? Че маистора ме оферира да го прави мат-да го остави на шприц кит само или както там се казва основата преди боята. Щяло да излезе по- евтино и т.н.

        Коментар


        • #19
          От: 300GD прераждане

          Колега, с тая снимка уби змея.


          Първоначално публикуван от kalinrt79 Преглед на мнение
          .... ме оферира да го прави мат-...... Щяло да излезе по- евтино и т.н.
          Не съм сигурен, че истинския мат излиза по-еФтино, но това което съм чувал е, че много се драска в гората. Ако споделиш за какво ще го ползваш ще е по-лесно да ти се даде съвет.

          Честито и със здраве да си я караш.
          Последно редактирано от drukman; 16-10-10, 23:52.
          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
          Към модераторите-А изтрийте го сега.
          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

          Коментар


          • #20
            От: 300GD прераждане

            Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
            Колега, с тая снимка уби змея.
            +1
            Без блокажи си за никъде. :D
            Без лебедка, хептен...

            0887 731062 - Цецо

            Коментар


            • #21
              От: 300GD прераждане

              За лов по принцип ама като сизнам главата май няма да сляза от него и на асфалта и в горатапоне докато нестане време за климатик

              Коментар


              • #22
                От: 300GD прераждане

                Първоначално публикуван от kalinrt79 Преглед на мнение
                За лов по принцип ама като сизнам главата май няма да сляза от него и на асфалта и в горатапоне докато нестане време за климатик
                Тогава мат не ти трябва...
                I want out !!!

                Коментар


                • #23
                  От: 300GD прераждане

                  Колега,добър мат ще ти излезе малко по-скъп,но се драска много по-трудно в гората.Е зависи и кой ти го прави.

                  Коментар


                  • #24
                    От: 300GD прераждане

                    Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                    Колега,добър мат ще ти излезе малко по-скъп,но се драска много по-трудно в гората.Е зависи и кой ти го прави.
                    Сподели моля по-подробно, че аз мислех мойто да го пръскам мат и се отказах заради драскането в гората. Казаха, че много му личи и трудно се мие.
                    Това със здравината на покритието пробвано ли е. Че се виждат драскотини, не ме притеснява. Въпроса е да пада калта и да е здраво.
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • #25
                      От: 300GD прераждане

                      Мата отпада. Само ако ви е известно колко боя отива че, работата щеше да стане с "2,5 сега щели да идат 4л."Аз така необичам искам да знам 2-3-4л. колкото толкова ама да знам.

                      Коментар


                      • #26
                        От: 300GD прераждане

                        ей трябват ми кутийките на стопа за W463

                        Коментар


                        • #27
                          От: 300GD прераждане

                          Количеството боя се компенсира с цената за майстора.
                          Аз сам си пръсках на времето една кола и ми излезе по-скъпо от майстор +боя. 12 кг не ми стигнаха за жигула.
                          Отидоха 5 кила коресилин и бала парцали за бърсане. ...Та това е относително.....
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • #28
                            От: 300GD прераждане

                            ок за боята. Става ли салон от 124 да го сложа на моя танк? Ако нестава имали модел от който става?

                            Коментар


                            • #29
                              От: 300GD прераждане

                              Ние като пръскахме мат Г-то бяхме приготвили 4л а отидоха 3л от които 1л аз изхабих само да боядисам братите от вътре А майсора който я пръска с 2л я боядиса цялата Мата не беше скъп 13.90 за литър Драска се но не е чк кой знае какво на места по улеи и др финни места където не ги бяхме изшкурили хубаво се пообели но не е болка за умиране Ако ти е мат на душата боядисай яНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 014.jpg
Прегледи:2
Размер:174.4 КБ
ID:5220863
                              Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                              Коментар


                              • #30
                                От: 300GD прераждане

                                Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                                Сподели моля по-подробно, че аз мислех мойто да го пръскам мат и се отказах заради драскането в гората. Казаха, че много му личи и трудно се мие.
                                Това със здравината на покритието пробвано ли е. Че се виждат драскотини, не ме притеснява. Въпроса е да пада калта и да е здраво.
                                незнам за здравината, но майстора ми говори да го остави на шприц кит защото като се надраска търкаш леко с водна шкурка пръскаш с шприц и си готов.
                                Аз се отказах от мата и той каза че ще трябва да взема мисля че беше български лак защото бил по- твърд, по- здрав

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X