Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фарове Паджеро 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фарове Паджеро 2

    Здравейте колеги,
    искам да попитам могат ли да се заменят кръглите фарове на П2 с правоъгълни без много преправяне

  • #2
    От: фарове Паджеро 2

    Може колега, моето е късо П2 91г. и е с новите фарове. Демонтирал съм ги няколко пъти и нищо не е преправяно! Слагай смело!

    Коментар


    • #3
      От: фарове Паджеро 2

      а дали някой конкретно е правил тази смяна,че не ми се иска да ги купя преди да съм сигурен че става

      Коментар


      • #4
        От: фарове Паджеро 2

        Мисля, че са идентични като форма и закрепване.
        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

        Коментар


        • #5
          От: фарове Паджеро 2

          Здравеите

          искам да попитам дали фарове от моделите с феис лифт на П2 стават на по старите модели П2 ?

          Поздрави
          [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

          Коментар


          • #6
            От: фарове Паджеро 2

            Май го беше правил някой. Визуално при фаровете няма разлика във формата, но мигачите като че ли са различни.
            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

            Коментар


            • #7
              От: фарове Паджеро 2

              Разликата в мигачите идва от калниците.Фейслифтовото П2 е с различни калници и мигачите също са други, но може фейслифтови фарове да се окомплектоват с мигачи от първата версия П2.

              Коментар


              • #8
                От: фарове Паджеро 2

                Мигача от стария модел се захваща с пружина към един израстък на корпуса на фара. Предполачам, че и след фейслифта е пак така.
                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                Коментар


                • #9
                  От: фарове Паджеро 2

                  Всъщност пружината се захваща към основата на калника, но дори да я няма не е кой знае какъв проблем,тъй като по-скоро е осигурителна мярка отколкото захващащ елемент към фара. Важно е мигача да се плъзне в жлебчетата,които има по корпуса на фара.

                  Коментар


                  • #10
                    От: фарове Паджеро 2

                    С други думи фаровете са идентични а за мигичите трябва малко напасване , нали така ?
                    [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

                    Коментар


                    • #11
                      От: фарове Паджеро 2

                      С други думи слагаш старите си мигачи с новите фарове без никакви проблеми......

                      Коментар


                      • #12
                        От: фарове Паджеро 2

                        Добре де, за какво е цялата тази галимация, като кристалните фарове НЕ светят по- хубаво от тези с релефното стъкло (или поне разликата е пренебрежимо малка).
                        Хайде по- добре ако има желаещи да направим от някъде една групова поръчка на фарове за паджеро 2 с две или три лещи. В Германия съм виждал да ги карат доста, но май и тук имаше колеги с въпросните фарове.На стандартния фар, ксенона свети отвратително- да не говорим, че и заслепява другите участници. При фаровете с лещи е съвсем друга бира.
                        08седемшест5едно513четири

                        Коментар


                        • #13
                          От: фарове Паджеро 2

                          Аз си карам с нормалните. Сложих им от най-скъпите възможни крушки на OSRAM - водят се "SilverPlus" или нещо подобно. На опаковката пише +50% - е, не са 50, но поне 20% има и за мен са напълно задоволителни за на пътя. За нощно каране извън път така или иначе не е добре без допълнителни светлини, но пък и не ми се е налагало.
                          Кристалните май-стават по-добре с обикновен ксенон, та сигурно за това е борбата.

                          П.П. Има един тънък момент - обикновените крушки, били те и от скъпите, стареят. Според мен подмяната им поне веднъж годишно е задължителна, особено откакто трябва да се държат постоянно включени през зимните месеци.
                          Последно редактирано от stargazer; 01-10-10, 09:42. Причина: П.П.
                          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                          Коментар


                          • #14
                            От: фарове Паджеро 2

                            Последно китайски лещи струваха 300лв. Ако си имате баласти - 200. Може би ще могат да се поберат в кристалните фарове.

                            ...не че няма да е по-добре да си се купи цял фар с лещи, но обикновено цените не са от добрите.

                            Късите светлини на китайчугите са добри. Дългите - не толкова, но пак са по-добре от доста обикновени вълги. Превключването е с перде вътре.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: фарове Паджеро 2

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Последно китайски лещи струваха 300лв. Ако си имате баласти - 200. Може би ще могат да се поберат в кристалните фарове.

                              ...не че няма да е по-добре да си се купи цял фар с лещи, но обикновено цените не са от добрите.

                              Късите светлини на китайчугите са добри. Дългите - не толкова, но пак са по-добре от доста обикновени вълги. Превключването е с перде вътре.
                              Сериозни цени...аз си представях нещо по- човешко. 6 лещи, плюс работата става ужас.По- добре в друго да ги инвестирам.
                              Сутрин на път към работа редовно те мяркам с тераното- много добре се е получило при теб, а предполагам свети и доста добре. Аз обаче не съм сигурен дали така мога да изпипам нещата- така, че ще си карам със старите фарове, евентуално един ксенон мога да опитам да сложа, че не ми харесва как свети с настоящите крушки.
                              08седемшест5едно513четири

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X