Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фарове Паджеро 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: фарове Паджеро 2

    Сега съм замислил за допълнителни светлини да правя някакви галимации с едни 10W диоди. Ако го измисля и направя скоро, ще споделя, разбира се.
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

    Коментар


    • #17
      От: фарове Паджеро 2

      Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
      Сериозни цени...аз си представях нещо по- човешко. 6 лещи, плюс работата става ужас.По- добре в друго да ги инвестирам.
      Сутрин на път към работа редовно те мяркам с тераното- много добре се е получило при теб, а предполагам свети и доста добре. Аз обаче не съм сигурен дали така мога да изпипам нещата- така, че ще си карам със старите фарове, евентуално един ксенон мога да опитам да сложа, че не ми харесва как свети с настоящите крушки.
      При мен беше сложно, защото не се побираха във фара. Голфовите фоарове са плитки. От друга страна, повечето кристални, специфични за всеки модел, са достатъчно дълбоки че да поберат лупата. Тя е пригодена да се сложи на стандартното място на крушката във фара (има за H4, H7, H3), без друго преправяне, освен свалянето на предното стъкло, и залепването му обратно към рефлектора, за което в комплекта си има сложен силикон. Фарове с лупи като за мен например стават от G класа, само дето струват 600 кинта, и пак единия ще трябва да се магери, понеже акумулатора пречи да влезе докрай назад.

      Иначе, из Ebay продават разни лещи от кво ли не, барабар с механизмите. Това евентуално е някакъв по-евтин вариант, но предполагаемо работата (играчката) е повече.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #18
        От: фарове Паджеро 2

        Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
        Сега съм замислил за допълнителни светлини да правя някакви галимации с едни 10W диоди. Ако го измисля и направя скоро, ще споделя, разбира се.
        С подходяща леща би станало евентуално някакво подсилване на дългите. Аз мисля същото, още повече че практически неизползваемите ми фарове за мъгла (неизползваеми, защото са високо - до основните), които в момента ползвам като дневни светлини, са с що-годе подходящ размер да се сложи леща за дълги светлини.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          От: фарове Паджеро 2

          Лещи има всякакви. В моя случай проблемът е, че трябва да мисля корпус и рефлектор, че Паджеровеца си няма.
          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

          Коментар


          • #20
            От: фарове Паджеро 2

            Малък ъпдейт - лупите без баласти вече са 180лв, а с баласти - 230. Ей ви го мойто:
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:181168290830934049112857872038uYO1JoEJV2BjWt7E2G5.JPG
Прегледи:1
Размер:62.0 КБ
ID:5213280
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #21
              От: фарове Паджеро 2

              Изключително добре е станало.
              А цените, които посочваш за една бройка ли са, или за комплект?
              И последен въпрос: едно време съм си купувал само стъкла за фаровете на един стар Форд- дали пък някъде не се предлагат само прозрачни (кристални) стъкла и за нашите фарове?
              08седемшест5едно513четири

              Коментар


              • #22
                От: фарове Паджеро 2

                Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
                Изключително добре е станало.
                А цените, които посочваш за една бройка ли са, или за комплект?
                И последен въпрос: едно време съм си купувал само стъкла за фаровете на един стар Форд- дали пък някъде не се предлагат само прозрачни (кристални) стъкла и за нашите фарове?
                Цената е за комплект.

                А фарове за голф 2 с гладки стъкла вървят около 100лв. Има ги прозрачни, опушени и прочие изгъзици.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #23
                  От: фарове Паджеро 2

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Цената е за комплект.

                  А фарове за голф 2 с гладки стъкла вървят около 100лв. Има ги прозрачни, опушени и прочие изгъзици.
                  Благодаря за информацията.
                  Фарове за голф, обаче няма да ми свършат никаква работа- аз съм с квадратните фарове...или пък да взема да потърся един "английски пациент" и да си правя експерименти на спокойствие?
                  08седемшест5едно513четири

                  Коментар


                  • #24
                    От: фарове Паджеро 2

                    Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
                    Благодаря за информацията.
                    Фарове за голф, обаче няма да ми свършат никаква работа- аз съм с квадратните фарове...или пък да взема да потърся един "английски пациент" и да си правя експерименти на спокойствие?
                    Е, ако са с гладки стъкла английските - вършат ти перфектна работа. Рефлектора не го играе като никакъв като сложиш лупи.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #25
                      От: фарове Паджеро 2

                      Може.Без никакъв проблем.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X