Обява

Свий
Няма добавени обяви.

300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

    колега mbenz а как стои въпроса с бензиновите мотори че размислих с този дизеловия по съм навит на бензинов мотор защото при него може да се ползват алтернативни горива кои ще е най-подходящ и ще пасне с най-малко преправяне то е ясно че без преправяне няма как но да е със въможно по малко

    Коментар


    • #77
      От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

      колега а как стои въпроса с бензиновите мотори че размислих с този дизеловия по съм навит на бензинов мотор защото при него може да се ползват алтернативни горива кои ще е най-подходящ и ще пасне с най-малко преправяне то е ясно че без преправяне няма как но да е със въможно по малко

      Коментар


      • #78
        От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

        Аз съм с 3000 24v, предполагам 220 к.с., та за алтернативните горива - сложих му газ /така и не разбрах колко гореше на бензин/ но с газта под 30-35 не слиза. Вярно, че е с бавни дифове- 37/7, скоростна кутия 711.116 http://4x4abc.com/G-Class/transmissions/getriebe.html, с рошавите гуми - Кайман 265/75/16 и каране основно в гората, дерета, заигравки и градско, НО има и нещо друго вярно - ценово е приблизително едно и също дали си на дизел който при тези условия ми е горял около 20/100 /Тойота 70-ка, Мицубиши 2,8 ТДИ, Терано 2,7 ТД/. ОБАЧЕ не ми се е налагало да включа /засега/ бавен блок, а извращенията които си правя повярвай ми, не са малко /последно не издържа карето на кардана - между ск. к. и раздатката/.
        0897/833 689 - Николай Божков

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X