Обява

Свий
Няма добавени обяви.

300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

    Вальо ти каза преди един месец защо ти е черна нафтата - дърпа въздух и масло от вала през агренажа.

    Коментар


    • #47
      От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

      то или ще дърпа постояно или няма изопшто да дърпа не може сега да дърпа и след малко да спре и да започне да върви не е в това проблема.съгласен съм че не трябва да черни нафтата но не е това сори колега този път не позна

      Коментар


      • #48
        От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

        Който иска да играе на "тука има, тука нема".

        Коментар


        • #49
          От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

          Нане, досега не мислех да пиша по темата, но с последните си постове промени решението ми.
          Не, че искам да те обидя или засегна, но не мислиш ли, че си малко арогантен?
          ТИ ИМАШ ЗОР, НЕ НИЕ!
          Дотук пишещите в темата се опитват по някакъв начин да ти помогнат, да те насочат къде да търсиш проблема, но го правят напълно доброволно, и от доброи сърце. А ти се отнасяш с тях така сякаш са длъжни да ти решат проблема.
          Ами вади едни пари, отивай в сервиз, но там ако се държиш както тук-може би ще те изгонят... Не мисля, че някой е длъжен да помага и да дава акъл, помисли си за това.

          И опитай да си оправиш правописа-така поне няма да олекваш в очите на другите.
          Без лоши помисли.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #50
            От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

            клега ти вместо да правиш забележки помогни ако не можеш благодаря ти за мненията но те не ми помагат особено нека да се вклщючи някои компетентен човек а не гадатели

            Коментар


            • #51
              От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

              знамедно място дету е пулно сас компететни.. ама искат някакви пари. тука саветите са безплатни макар от гадатели а на такива гадатели аз с радос ще си дам колата да я оправят ако се наложи


              Виж-опитаха се хората да помогнат, но така през интернет не става. Има достатъно много теми в които се описва какъв звук издава машината, с въпрос "какво и има?" Ами не става... То в сервизите понякога се затрудняват да сложат точната диагноза, ти искаш само по описание с думи да ти кажат "смени това, регулирай другото..." Не става така. Колегите ти дават възможни неизправности, а ти ще си търсиш начин да си ги оправиш. Другият вариант е в сервиз както вече казах. Щом гадателите не могат...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #52
                От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                колега не се заяждам но ти само говориш за правопис а сам допускаш грешки кажи какво е това
                Последно редактирано от nane_g; 12-12-10, 17:34.

                Коментар


                • #53
                  От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                  Правописа си е хубаво нещо...

                  N(n)ane_g, щом си от врачанския край, значи си най-близо до мен. Аз обаче не отбирам много от двигатели и директно не мога да ти помогна. Мога обаче да те насоча из града, къде да потърсиш помощ. Ако си находчив, може и да я получиш под формата на съвети и предположения, т.е. безплатна.

                  Поздрави!
                  Цецо
                  Без блокажи си за никъде. :D
                  Без лебедка, хептен...

                  0887 731062 - Цецо

                  Коментар


                  • #54
                    От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                    Колега - тука за колегите - САМО ДОБРИ ДУМИ . Това важи за всички в този форум.
                    И да има спорове те са за да се стигне до истината по-бързо. Не се впрягай в лични чувства .
                    Не се обиждай и не обиждай други колеги ! Това е првилото за приятно прекарване в този форум. Правописа е част от това правило.
                    Сега за проблема :
                    Лягаш отдолу . Откачваш гърнетата , сваляш ги (демонтираш) и пробваш дали ще тръгне както трябва без гърнетата.
                    Може да са задръстени и да са за смяна. Ще е шумно и за това избери подходящ терен за това упражнение.
                    Успех !

                    Коментар


                    • #55
                      От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                      колеги разбра се наи-накря помпата ще е няма какво друго да е помпа и дюзи та мисалта ми е дали някои има желание да ми обясни как се сваля нещо по специфично с което да внимавам и така на нататек много ще съм благодарен

                      Коментар


                      • #56
                        От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                        колеги днес монтирах помпата която бях носил на ремонт в бош в дружба запалих и двигателя работи много шумно (щтрака) буши много син лютив дим и има едно прекъсване на двигателя до към 1500 оборота и после изчезва какъв може да е проблема

                        Коментар


                        • #57
                          От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                          Първоначално публикуван от nane_g Преглед на мнение
                          колеги днес монтирах помпата която бях носил на ремонт в бош в дружба запалих и двигателя работи много шумно (щтрака) буши много син лютив дим и има едно прекъсване на двигателя до към 1500 оборота и после изчезва какъв може да е проблема
                          Центровка,колега Мерцедесите са малко специфични на центровка,и ако не си монтьор, и не си правил друг път Мерцедес ,ще ти е малко трудно да го нагласиш само по обяснение.

                          Коментар


                          • #58
                            От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                            колега пробвах докато работеше да местя помпата да опитам да наглася кадето е наи-добре но маи нямаше голям ефект ништо не стана

                            Коментар


                            • #59
                              От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                              Нали знаеш,че помпата на Мерцедес се зацепва след горна мъртва точка,а не преди нея?

                              Коментар


                              • #60
                                От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                                колеги може ли някои да ми обясни по подробно как се прави центровка на този мотор 300д 6 цилиндров

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X