Обява

Свий
Няма добавени обяви.

300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

    значи колега направи ми впечатление днес докато пробвах че като дам гас до 1500 оборота и задържа започва сам да се форсира да към 5000 ьиляди оборота това нормално ли е ? на празен хот става на въпрос

    Коментар


    • #17
      От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

      Първоначално публикуван от nane_g Преглед на мнение
      значи колега направи ми впечатление днес докато пробвах че като дам гас до 1500 оборота и задържа започва сам да се форсира да към 5000 ьиляди оборота това нормално ли е ? на празен хот става на въпрос
      Не.
      Подобно нещо ми се е случвало когато смуче въздух. Може да е друго, ако си сигурен в маркучите.

      Или има нещо гнило в помпата. Махни маркуча между колекторите и филтъра за проба. Ако пак не става търси помпаджия. Само гледай да е читав.
      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
      Към модераторите-А изтрийте го сега.
      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

      Коментар


      • #18
        От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

        тия ли маркучи между въздушния филтър и колекторите.значи аз като пробвах с шишето го прекарах през инжектора имаче не иска да работи гасне така ли трябва или не съм разбрал нешто

        Коментар


        • #19
          От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

          Това което пишеш че се форсира сам до макс постоянно ли го прави т.е. държи 5000обор. или ги вдига, сваля, вдига, сваля.... а и проблемите при топъл или студен мотор ги прави. Подобни симптоми имах при един трактор, бяха го пробвали да работи с вода а не с нафта- помпаджията го оправи за 90лв не помня вече какво точно беше

          Коментар


          • #20
            От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

            значи колега оборотите ги държи постояно не ги мени като се исфорсира.аз поне не съм го пробвал да върви с вода

            Коментар


            • #21
              От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

              Наи добре една проверка на дюзите и после ако не се оправи помпата проверка .
              Аз сам с мотор 290 и не вървеше закарах го на маистор и се оказа че имам проблем с 3 дюзи след остраняване на 3те проблема вървенето се подобри осезателно .
              Никои да не се качва на камионите преди да са дошли ?

              Коментар


              • #22
                От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                значи колега аз наи вероятно имам проблем с дюзите заштото на студен та дори и на топал двигател ми се появява едно чукане и като пипна трабата за нафтата която отива от попмпата към дюзата и има по големи вибраци от другите и това чукане не е всеки път но пък не ми се вярва венъж да се отъкне веднъж да се затъкне и то само когато сипвам нафта

                Коментар


                • #23
                  От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                  Напиши от къде си да видим дали мога да те изпратя където трябва
                  I want out !!!

                  Коментар


                  • #24
                    От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                    враца

                    Коментар


                    • #25
                      От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                      Първоначално публикуван от nane_g Преглед на мнение
                      знчи колега на мен резервоара ми е малко импровизиран заштото оригиналния го издъних и сега времено съм с една туба в багажника която играе роля на резервоар та значи варянта с отдшника го изклучваме. значи да си огледам горивото заштото това с масите съм го свършил ако се сетиш за нешто друго пиши.
                      Колега,извинявай,но защо не опиташ първо с правописа? Звучи малко дразнещо. Извинявам се.

                      Коментар


                      • #26
                        От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                        колеги никои ли не може да помогне

                        Коментар


                        • #27
                          От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                          Последно което се сещам е филтърчето на самата помпа. Това е цедката която е на самия билт където влиза нафтата в помпата. Отвий целия болт, вътре има метална цедка. Провери я. Друго не ми идва на акъла. Почти 100% съм сигурен, че смучеш въздух, но ти казваш, че всичко по трасето си проверил.???? Дюзите провери ли ги?
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • #28
                            От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                            преди да ходиш на помпаджия направи една проба с "антибиотици" добавка препоръчвам ти на "вюрт" и лики моли но ще търсиш тези за професионална употреба и ако нестане чувал съм че в ловеч има много добър помпаджия сваляш помпа + дюзи така е най- добре и си решаваш проблема.
                            добавката струва около 30лв но аз съм много доволен

                            Коментар


                            • #29
                              От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                              Не им вярват на тия,аз с очите си видях как се отпуши бензинов Баварец седял 7 години в гараж и продаден на тьрг щото няма палене.След 3 часа работеше,но на кой и да кажа не ми вярва.

                              Иначе добьр сьвет,аз бих и източил скапаната нафта,промил резервоара,сменил филтьра и шляяяяяп конска доза добавка с 3 литра гориво и проби до откат.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #30
                                От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                                С 30лв. ще повярват. аз пробвах и съм доволен- много доволен. Само тези за професионална употреба и да не е 3л. ама като за 15лв. нафта става екстра. В сервизни условия става и само с додавката- на ликимоли. Мога да провря точно как се казва и да пиша утре.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X