Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки - мечти и планове за Ленд Крузър. ;-)))

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Общи приказки - мечти и планове за Ленд Крузър. ;-)))

    Темата произлиза оттук:
    Въпрос за PRADO RS. Модификации с 1KZ и 1KD при 9-та серия на Land Cruiser


    Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
    Ако ще се чипосва 1KZ-T пък след като и с интеркулер, какъв е смисъла от цялата операция след като има същата кола с 1KD... 163к.с. Какво като е комън рейл? Страда от дюзи, този пък от глави...

    Относно вървенето и в други теми съм писал. Карал съм старата 95-ца на Събин с 1KZ-T и интеркулер, но по-добър , радиатора е отпред. С 32-ки на магистралата върви като лека кола, 150 поддържа с лекота. Да кажа ли как върви моята след като е по-лека от 9-та серия, макар и с 33ки?
    Ааа, на мен не ми обяснявай. Аз D-4D-то си го тача много. При това дори и то чипосано. Хавите с дюзите не ме интересуват никак. Други хора ги недолюбват. Аз - НЕ!

    А твоята - беше споменал нещо за над 160 коня на гумите. Не ми казвай как върви! Не ща да чувам! Аз всеки път като се кача на 90-ка после една седмица сънувам как имам такава.
    Последно редактирано от Yaro; 16-09-10, 22:32.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

  • #2
    От: Имам един въпрос за PRADO RS

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Ааа, на мен не ми обяснявай. Аз D-4D-то си го тача много. При това дори и то чипосано. Хавите с дюзите не ме интересуват никак. Други хора ги недолюбват. Аз - НЕ! :
    )... Аз всеки път като се кача на 90-ка после една седмица сънувам как имам такава.
    Каня те на разходка, обещавам test drive
    LZ1AIV

    Коментар


    • #3
      От: Имам един въпрос за PRADO RS

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Ааа, на мен не ми обяснявай. Аз D-4D-то си го тача много. При това дори и то чипосано. Хавите с дюзите не ме интересуват никак. Други хора ги недолюбват. Аз - НЕ!

      А твоята - беше споменал нещо за над 160 коня на гумите. Не ми казвай как върви! Не ща да чувам! Аз всеки път като се кача на 90-ка после една седмица сънувам как имам такава.
      Спарки-като как така нямаш уплах от комън-рейл дюзи,още повече,като иде реч за втора ръка возило???Да не си му хванал цаката да ги ремонтираш евтино и бързо...?
      много автомати-слаби резултати!

      Коментар


      • #4
        От: Имам един въпрос за PRADO RS

        Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
        Спарки-като как така нямаш уплах от комън-рейл дюзи,още повече,като иде реч за втора ръка возило???Да не си му хванал цаката да ги ремонтираш евтино и бързо...?
        Ами. Нищо не съм хванал. Просто конкретния двигател, пък и джипка изобщо, кефи повече от страховете за дюзите. Пък си има и заводско чипосване, до колкото знам. Със 180 и кусур кончета, както казва един приятел "ше си апе задницата". Чипосна обаче не съм карал, за съжаление.

        Засега разума надделява, тоест, чакам да ми отеснее тераното, та да имам оправдание пред себе си да си купя 95-ца. А конкретно 95-ца, защото въпреки 4-те врати, е с разумни размери така щото да мога да я набутам в гаража. Пък си ме и кефят по принцип. Аз и 73-ка искам, ма и там някак все още се сдържам. Сети се сам с кой двигател...
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          От: Имам един въпрос за PRADO RS

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Ами. Нищо не съм хванал. Просто конкретния двигател, пък и джипка изобщо, кефи повече от страховете за дюзите. Пък си има и заводско чипосване, до колкото знам. Със 180 и кусур кончета, както казва един приятел "ше си апе задницата". Чипосна обаче не съм карал, за съжаление.

          Засега разума надделява, тоест, чакам да ми отеснее тераното, та да имам оправдание пред себе си да си купя 95-ца. А конкретно 95-ца, защото въпреки 4-те врати, е с разумни размери така щото да мога да я набутам в гаража. Пък си ме и кефят по принцип. Аз и 73-ка искам, ма и там някак все още се сдържам. Сети се сам с кой двигател...
          Жипка не жипка,ама аз здраво недолюбвам комън-рейла втора употреба и тВа си е!Е-ако чергата ми беше по-дебела нямаше да ми пука наистина!
          А,ако имаше наистина читава,запазена и не-изкърпвана и китосвана 73-ка(за да изглежда "пуканка" аз щях да я купя-ама няма-а-а...!Затова не си губи времето,ами се ориентирай към 90-ка!
          Последно редактирано от mbenz; 16-09-10, 20:56. Причина: допълнение
          много автомати-слаби резултати!

          Коментар


          • #6
            От: Имам един въпрос за PRADO RS

            Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
            Жипка не жипка,ама аз здраво недолюбвам комън-рейла втора употреба и тВа си е!Е-ако чергата ми беше по-дебела нямаше да ми пука наистина!
            А,ако имаше наистина читава,запазена и не-изкърпвана и китосвана 73-ка(за да изглежда "пуканка" аз щях да я купя-ама няма-а-а...!Затова не си губи времето,ами се ориентирай към 90-ка!
            Абе има, даже наскоро имаше, HZJ73 при това, ама много ще ми станат возилата....
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: Имам един въпрос за PRADO RS

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Абе има, даже наскоро имаше, HZJ73 при това, ама много ще ми станат возилата....
              Тва с какъв мотор е-така и не ги вдянах тия означения...KZ,kZT,HZ...па някои с Е...и нам,си кво си...виж-2-ЛТ го знам!Ако въпросната е на ресори не я ща!
              Или гроздето е кисело,май...?
              много автомати-слаби резултати!

              Коментар


              • #8
                От: Имам един въпрос за PRADO RS

                Същата като на rumbata. Ресорна, хеви дюти, с 4.2 (май беше) атмосферен дизел... за който има турбо кит. При добра поддръжка това ще го карат и внуците ми, ако им се кара такава архаична техника.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  От: Имам един въпрос за PRADO RS

                  Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                  Тва с какъв мотор е-така и не ги вдянах тия означения...KZ,kZT,HZ...па някои с Е...и нам,си кво си...виж-2-ЛТ го знам!Ако въпросната е на ресори не я ща!
                  Или гроздето е кисело,май...?
                  Ето ТУК има означенията при седма серия. Ще преместя публикациите, че много излязохте извън темата.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Общи приказки - мечти и планове за Ленд Крузър. ;-)))

                    Не заслужава отделна тема и за това го слагам тук . Само Тойотаджиите да си го гледаме http://vbox7.com/play:70c1998e
                    Те на тва никой не коментира къв му е двигателя .
                    TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                    Коментар


                    • #11
                      От: Общи приказки - мечти и планове за Ленд Крузър. ;-)))

                      Първоначално публикуван от didooo Преглед на мнение
                      Не заслужава отделна тема и за това го слагам тук . Само Тойотаджиите да си го гледаме http://vbox7.com/play:70c1998e
                      Те на тва никой не коментира къв му е двигателя .
                      Остави го двигателя....другите работи са далеч по-съществени!!
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X