Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разработка на НИВА (Найлучшее Изделие Вазовского Автозавода)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Искам и аз да попитам за спрейовете против корозия, този който е за външно приложение как трябва да е обработена основата за да хване хубаво - добре почистено до ламарина и обезмаслено или може и някакъв компромис? Става въпрос за каран автомобил , изцапан хубаво от долу. Върху здрава боя или друго покритие държи ли? А самия спрей какво покритие образува, тънко или нещо по дебело като "body" и т.н.
    Благодаря предварително!

    Коментар


    • #17
      Откъде може да се купи такъв Valvoline Tectyl...
      Only after the last tree has been cut down,
      Only after the last river has been poisoned,
      Only after the last fish has been caught,
      Only then will you find that money cannot be eaten.

      Коментар


      • #18
        И двата вида спрей са за приложение върху вече обработени и боядисани повърхности. Боята трябва да е здрава и предназначението на спрея е да я предпазва. Купуват се от Тех Ко които са представители на Valvoline за България...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #19
          Little Joe внимаваи с тези доработки(както ти казаха и колегите),патил съм си с фирма НАР ,сега и пари да ми дават нищо няма да си купя от тях.Е те са дигнали гаранцията мойта беше едва 15000 км.мисля че и газова система да сложиш и ти пада гаранцията,мисли и питай
          Ако има нещо питай тук ,с радост ще помогна .Карам от 4 години тези машини и сам доволен от тях,е ключове ,отверка ,клещи и ЧУК задължително
          "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

          Коментар


          • #20
            Някой може ли да даде повече инфо за тая фирма НАР, питах преди време във форума но така и не ми се изясни положението. И аз съм се спрял на НИВА и правя проучване на фирмите вносители. Чух и други отрицателни мнения за НАР но никой не конкретизира какво се е случило и защо е недоволен.
            Например, как им е гаранционния сервиз и обслужването и бързината?
            Иначе дават добра цена. Цената е същата и в ЕЛВА, но са ми далеч - живея на 2 мин пеша от НАР Нивата като седи в сервиза ще си пия кафе у нас Обаче ако не я приемат?
            [url]http://ftp.domainbg.com/rocko/[/url]

            Коментар


            • #21
              Най-после!

              Взех я! Невероятна е!

              Прекрасна хубавица! Отгоре на всичко двигателят е шумоизолиран. Май е обработена антикорозионно, защото отдолу е цялата черна. Има имобилайзер в ключа (само дано не откаже да действа )

              Иначе надмина всичките ми очаквания. Имах едва ли не фобия, че като я докосна, ще се разпадне. Толкова страхотии изчетох!
              Да чукам на дърво да не се разваля и да покорява всички планини и долини които ни се изпречат!

              Коментар


              • #22
                Честито, със здраве да я караш!
                Пиши по-често отзиви за нея за да знам какво и мен ме чака като я купя
                [url]http://ftp.domainbg.com/rocko/[/url]

                Коментар


                • #23
                  Честито и от мен!

                  А за НАР- моя досег с тях се свежда до две посещения в работилницата до магазина в Красна поляна - и още чакам (>15 дена) да ми се обадят за да направят нещо, дето един свестен майстор ще го направи за ден-два с размотаването. Иначе - сладкодумни са като политик пред избори.

                  Just my 2 cents.

                  Коментар


                  • #24
                    Е честито и от мен,лека и безаварийна.
                    "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                    Коментар


                    • #25
                      Едно въпросче

                      Прави бяхте за огледалата!

                      В смисъл, че няма нужда да търся големи и хубави огледала, че ще идат зян в гората. Още съм с оригиналните, които клепнаха до стъклата, което ги спаси от окончателно чупене в храстите.

                      Ей, момчета, това Нивата голяма работа! Сууперрр!!! Хванах една горска пътека директно през храстите по доста хубаво нагорнище. За съжаление стигнах до място, където пътеката минаваше между бор и една яма и се наложи да се върна на заден. Изкриви ми се врата.
                      После минах през една прясно насипана неулегнала пръст, после по едно каменисто пътче и едни поляни... не можах да намеря кал и това си е!
                      Това са първите ми жалки офроудски опити (с високопроходим автомобил, де) - усещането е чудесно!

                      Та в тази връзка да ви питам - можете ли да ми подскажете някакъв щадящ за автомобила начин да си опъна две от ония въженца (забравих им името), които отблъскват клоните настрани? Ама да няма пробиване, заваряване и пр. - все още ми е мила новичката, че да я подлагам на такива варваризми...

                      Благодаря!

                      Коментар


                      • #26
                        Кат тървото гадже, нали?)) Верно много странно усещане)
                        Не, с въженцата работата е само за напреднали в мачкането на ламарините. Горните краища се връзват за багажника на покрива, или за халки, заварени за желязо под ламарината.
                        Долните краища - за планки с контраплочи и с халки отстрани на калниците, или на капака на мотора. Така или иначе първия як клон ще ги откъсне отнякъде. Връзването за кенгуруто е тъпотия, щото кабината мърда спрямо бронята, няколко сантиметра, и те просто провисват или се късат.
                        Намислих едни демпферчета за тая работа, ама с две ръце - толкова, не знам кога ще стигна да ги направя.

                        Коментар


                        • #27
                          мойте важенца / казват се ванта/ съм ги вързал отпред на булбара и на етдна тръбна рамка, която съм си сложил около предния прозорец. в началото провисваха но поле на стегачките им сложих контра гайка и сега не мърдат. ако ще слагасш такива неща направиги, както тряабва, зада са здрави, а не да останат в гората и да строшиш предния прозорец

                          и внимателно с офроуда, все пак техниката трябва да оцелее зада има какво да караш
                          drive alive

                          Коментар


                          • #28
                            Честито!
                            Голям кеф си е първият път (за щастие кеф е и втория и нататък)
                            Но внимаваи ако от сега и огъваш вратите няма да изкара до дълбока старост
                            Умната и Успех

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X