Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми (Някой има ли опит с Малатеста кобра и NT?)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гуми (Някой има ли опит с Малатеста кобра и NT?)

    Някой карал ли е с малатеса кобра и NT
    "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

  • #2
    В момента карам NT, карал съм и NT1.NT на асвалт са по безшумни, иначе все са 20%-асвалт,80%off-road.Добре работят на кал, добре се самопочистват.Ako това ти помага , дистрибутор съм на Malatesta в Пловдив от доста време,мога да ти дам оферта.

    Коментар


    • #3
      даи де утре сам в пловдив
      в троян ми дадоха за кобра 160 за нNT -120
      "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

      Коментар


      • #4
        какъв размер ти трябват моят gsm е 0886645406 георги се казвам

        Коментар


        • #5
          има едни гуми регенерат, шарката е реплика на super swamper booger това на малатеста ли е
          drive alive

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от go go go
            има едни гуми регенерат, шарката е реплика на super swamper booger това на малатеста ли е
            Да,

            Малатеста правят само регенерати и според мен доста сполучливи с шарка на известно доказани гуми
            Не веднъж съм писал цената им е без конкуренция

            Коментар


            • #7
              karam veche 3godini s malatesta cobra i sum mnogo dovolen.imat samo edin problem spored men malko sa tejki 2 poredni godini smeniam lageri otprede na glavinite.karam mitsubishi.

              Коментар


              • #8
                Malatesta Cobra 205/75/15-шарка за кал-регенерат

                Карам с тези гуми от 2 г. със Сузуки Самурай 1.3. Всяка седмица по 120 км на асфалт/павета и 10 км по горски, планински, стръмен, каменист и кален път. Зимата с вериги.
                1. На асфалт возят относително добре. Не са много шумни и возят меко.
                2. През зимата на сняг се държат добре, но само ако няма заледяване - иначе стават като шейна. Плочките на грайфера са твърде големи и плоски и без никакви ламели. За по-голямо сцепление съм ги нарязал на ръка - напречно на всяка плочка, на вътрешните два реда, на разстояние 5 мм и дълбочина 5 мм - виж siping в Интернет.
                3. Грайферът не се износил твърде много /все пак навъртеният километраж не е много/, но за съжаление в основата на плочките се появиха пукнатини и очаквам да се отлепят. Но това е регенерата.
                4. Купих ги за по 100 лв. парчето от магазина в София на кръстовището на ул. Дойран и бул. Гоце Делчев.
                Land Rover Discovery 1-300tdi

                Коментар


                • #9
                  Malatesta Cobra 205/75/15-шарка за кал-регенерат

                  Карам с тези гуми от 2 г. със Сузуки Самурай 1.3. Всяка седмица по 120 км на асфалт/павета и 10 км по горски, планински, стръмен, каменист и кален път. Зимата с вериги.
                  1. На асфалт возят относително добре. Не са много шумни и возят меко.
                  2. През зимата на сняг се държат добре, но само ако няма заледяване - иначе стават като шейна. Плочките на грайфера са твърде големи и плоски и без никакви ламели. За по-голямо сцепление съм ги нарязал на ръка - напречно на всяка плочка, на вътрешните два реда, на разстояние 5 мм и дълбочина 5 мм - виж siping в Интернет.
                  3. Грайферът не се износил твърде много /все пак навъртеният километраж не е много/, но за съжаление в основата на плочките се появиха пукнатини и очаквам да се отлепят. Но това е регенерата.
                  4. Купих ги за по 100 лв. парчето от магазина в София на кръстовището на ул. Дойран и бул. Гоце Делчев.
                  Land Rover Discovery 1-300tdi

                  Коментар


                  • #10
                    ТТ намен ми трябват 205/15 нивата ми е с такива в момента ама незнам кой модел .я ми кажи на какви цени са,че да ги включа в бюджета
                    "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                    Коментар


                    • #11
                      Malatesta Cobra

                      Магазинът на Малатеста се е преместил на 100 м. в посока Красно село от кръстовището бул. Гоце Делчев/ул. Дойран.
                      Точно отсреща, в блока, има и магазин на Marangoni - те също продават джипови гуми.
                      Land Rover Discovery 1-300tdi

                      Коментар


                      • #12
                        Malatesta Cobra

                        Магазинът на Малатеста се е преместил на 100 м. в посока Красно село от кръстовището бул. Гоце Делчев/ул. Дойран.
                        Точно отсреща, в блока, има и магазин на Marangoni - те също продават джипови гуми.
                        Land Rover Discovery 1-300tdi

                        Коментар


                        • #13
                          София ми е тъмна не знам изобщо закакво ми говориш
                          "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                          Коментар


                          • #14
                            Цена:за NT-205/75 15-115лв. адрес:Бул.Руски 1 тел.го имаш.
                            За други модели и цени можем да говорим на място.

                            Коментар


                            • #15
                              някои може ли да каже нещо за малатеста kougar?
                              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                              0899187766

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X