Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за Доминатор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпроси за Доминатор

    След, всяко по-арно каране, веригата я пръскам с обезмаслител, мия я, след това подсушавам и накрая спрей за верига, последно с Мотулския пръсках На няколко карания, отварям капака на предния венец и го чистя, че събира гадории доста
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • От: Въпроси за Доминатор

      Повечето от собствениците на домитата, карат в гората и не им трябва слюда, но моля тези ,които имат да кажат модели, цени, магазин/и?Б лагодаря.

      Коментар


      • От: Въпроси за Доминатор

        Имам една чисто нова слюда за модели до 95-та година. "Clear", т.е. прозрачна, непотребна. Ако си в тази група - ще ти снимам как стои на другите колеги.
        Аз си сложих т.нар. "туър" и да ти кажа доста добре разтоварва от онова усещане, да те бие въздушната струя в гърдите... Определено си струва. Не всичко е "в гората", понякога се кара нощем, 100-200... 500 км на един път.. в дъжд, мъгла... Не може да се избяга от студа, но слюдата ти дава защита и малко по-трудно се уморяваш от блъскането на вятъра...
        Та моята слюда и "резервната" (за 95 модел) ги купих от един чешки сайт: рдмото.еу.... втори път пазарувам от там... и ти казвам -скъсах си нервите... Докато изчистим проблемите със слюдите, кой модел, кога , как и т.н....минаха 3 месеца....


        Ето как изглежда слюда Givi, на червения мотор, а отзад съм аз, с прозрачната слюда, но тя е за модели 96+ :
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:received_10209056698747215.jpeg
Прегледи:1
Размер:180.2 КБ
ID:5754752
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от p-pleven; 22-05-17, 16:40.
        Публикувайте отговор

        Коментар


        • От: Въпроси за Доминатор

          Аз съм '97г.Ако има навитаци да поръчваме от чешкия сайт да казват, готов съм на 100%

          Коментар


          • От: Въпроси за Доминатор

            Благодаря, аз съм '97г. и ако има навитаци да поръчваме съм готов на 100%, аз мога да направя и платя поръчката...

            Коментар


            • От: Въпроси за Доминатор

              Потърси цена в ebay, с тоя чех ще си скъсаш нервите.
              Публикувайте отговор

              Коментар


              • От: Въпроси за Доминатор

                Здравейте, от около половин година съм собственик на Доминатор и имам няколко проблема:
                1. Като паля понякога върти 2 3 пъти и спира тока навсякъде докато не пусна Start бутона.
                2. При спряло положениегасне много често.
                3. Има загуба на мощност.
                Изчистиха карбуратора и провериха всички маркучи на дали са запушени. На какво може да се дължи това ?

                Коментар


                • От: Въпроси за Доминатор

                  Здравейте, от около половин година съм собственик на Доминатор и имам няколко проблема:
                  1. Като паля понякога върти 2 3 пъти и спира тока навсякъде докато не пусна Start бутона.
                  2. При спряло положениегасне много често.
                  3. Има загуба на мощност.
                  Изчистиха карбуратора и провериха всички маркучи на дали са запушени. На какво може да се дължи това ?

                  Коментар


                  • От: Въпроси за Доминатор

                    https://thumpertalk.com/forums/topic...lp-cdi-repair/

                    Много полезна информация, нагледно който има проблеми с CDI. Моето е за отваряне...сигурно ще има същите цепнатинки...

                    Коментар


                    • От: Въпроси за Доминатор

                      Ново е 120лв, реално качествен ремонт на електрониката ще излезе по скъпо при всички положения

                      Коментар


                      • От: Въпроси за Доминатор

                        Колеги помагайте дали има разлика в размера на дисковете за съединителя на доминатор 650 1989 и 1994 немога да си намеря за 94 или все са на някаква супер цена...
                        помагайте че е спешно!
                        благодаря предварително!

                        Коментар


                        • От: Въпроси за Доминатор

                          а ангренажната верига дали става пак от 89 да я сложа на 94?

                          Коментар


                          • От: Въпроси за Доминатор

                            Първоначално публикуван от Packata01 Преглед на мнение
                            Колеги помагайте дали има разлика в размера на дисковете за съединителя на доминатор 650 1989 и 1994 немога да си намеря за 94 или все са на някаква супер цена...
                            помагайте че е спешно!
                            благодаря предварително!
                            За модели Year: 1988 - 94 са едни и същи дискове за съединител.

                            Ангренажна верига 82RH2010 за модели:

                            Honda NX 650 Dominator 1988 (Europe) - Cam Chain
                            Honda NX 650 Dominator 1989 (Europe) - Cam Chain
                            Honda NX 650 Dominator 1990 (Europe) - Cam Chain
                            Honda NX 650 Dominator 1991 (Europe) - Cam Chain
                            Honda NX 650 Dominator 1992 (Europe) - Cam Chain
                            Honda NX 650 Dominator 1993 (Europe) - Cam Chain
                            Honda NX 650 Dominator 1994 (Europe) - Cam Chain


                            Разбира се, пак си провери и ти.
                            Публикувайте отговор

                            Коментар


                            • От: Въпроси за Доминатор

                              Здравейте 'Доминатори-колеги', имам голямото щастие да стана част от така Непокорната Легендарна Фамилия на Хонда Доминатор, и първата Хонда Доминатор рагисрирвсна в град Видин.

                              Коментар


                              • От: Въпроси за Доминатор

                                Здравейте 'Доминатори-колеги', имам голямото щастие да стана част от така Непокорната Легендарна Фамилия на Хонда Доминатор, и първата Хонда Доминатор регистрирана в град Видин.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X