Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за Доминатор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стартер за Dominator

    http://olx.bg/honda-dominator-650-nh...r-nx-i49738537 Погледни тук човека има няколко доминатора и сигурно ще ти свърши работа.
    http://olx.bg/motori-na-chasti-i48903577 Успех и дано намериш

    Коментар


    • От: Въпроси за Доминатор

      Колеги да дам малко развитие:Амортисьора е монтиран без пробиване или нещо друго.Просто събрах пружината със скоби,вързах я с тел монтирах всичко на място и след това срязах телта и всичко заспа.Тест на място перфектен засега има си комфортния ход в началото и после става по твърд.Като зглобя мотора напълно ще пиша пак че сега не ми остава време.А и оригиналната пружина не става идва къса.

      Коментар


      • От: Въпроси за Доминатор

        Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
        Колеги да дам малко развитие:Амортисьора е монтиран без пробиване или нещо друго.Просто събрах пружината със скоби,вързах я с тел монтирах всичко на място и след това срязах телта и всичко заспа.Тест на място перфектен засега има си комфортния ход в началото и после става по твърд.Като зглобя мотора напълно ще пиша пак че сега не ми остава време.А и оригиналната пружина не става идва къса.
        A дано всичко да пасне и стане!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • Dominator NX500 гарнитура на глава

          Здравейте колеги. Доминатора започна да пуши и съска със запалването му през едни отвори до главата от лявата(седнал на мотора) страна. Преди година смених ангренажа и гарнитурата, възможно ли е да е била калпава и да е дала фира. Иначе няма видим пад на маслото. Мисля да шлайфам и откъде да взема читава гарнитура. Благодаря ви предварително.

          Коментар


          • От: Въпроси за Доминатор

            Колеги пак съм аз.Карах си мотора всичко нормално прибрах го и не бях го палил 2 седмици.Вчера реших да го запаля дурпам смукача въртя -запали работи секунда две и угасна като угасваше пляска през аудпуха и после не запали.Днес пак пробвах запали работи позагря малко и пак се мъчи да гасне.Както работи добре и изведнъж нещо става и угасва.Като опъна смукача докато се мъчи да гасне се задържа малко и дотам.Ту работи ту не.Да ме насочите малко ток ли да гледам бензин ли.А и преди това бях въртял болта отдясно на карба да регулирам оборотите че нещеше да държи ниски но съм минал 100тина км оттогава

            Коментар


            • От: Въпроси за Доминатор

              Проблема е решен.След няколко опита установих че не достига бензин.Започнах да разглобявам да почистя карбуратора но резервоара ми се стори мн лек :d .Оказа се че бензина е свършил а аз не сум обърнал на резерва (не се смейте много).Вече има бензин и всичко е 6.

              Коментар


              • От: Въпроси за Доминатор

                Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
                Проблема е решен.След няколко опита установих че не достига бензин.Започнах да разглобявам да почистя карбуратора но резервоара ми се стори мн лек :d .Оказа се че бензина е свършил а аз не сум обърнал на резерва (не се смейте много).Вече има бензин и всичко е 6.
                Кво да не ти се смеят! И аз си карам не рядко след спиране, без да пусна бензин...
                Случва се, това да ти е гайлето.
                Публикувайте отговор

                Коментар


                • От: Стартер за Dominator

                  Четкодържателят или спойката на четките, защото ако са четките си намери някой, който запойва хубаво. Намери по размер и ги запили отзад, май бяха дълги 14мм и 10/10

                  Коментар


                  • От: Въпроси за Доминатор

                    С какъв резмер жигльр е най добре да е домиторски карбуратор 650.
                    И откъде в София мога да си купя!
                    Моторът ми е Honda xr 600! Ако това има значение!
                    И има ли в София читав мото монтьор да го регулира
                    понеже имам голям харч на бензин в града ми харчи 9!

                    Коментар


                    • От: Въпроси за Доминатор

                      Имам впредвид горивния жигльор ми е с размер 155 дали ако му поставя по мълак ще харчи по малко!
                      Или е износен и трябва да се смени със същият!

                      Коментар


                      • От: Въпроси за Доминатор

                        Въздушният филтър почистен ли е? Провери лесните неща отначало.
                        XR 600 има главен жигльор с размер 152 от фабриката...

                        Коментар


                        • От: Въпроси за Доминатор

                          Въздушният филтър е изчистен скоро! Карбуратора не е оригинален на XR, а е от доминатор
                          и ми е за първи път да разглобявам карбуратор и каквото и да е било на мотор!
                          Показаха ми , че трябва да си взема малко по малка игла защото имала доста разтояние и в ваната има доста бензин! Имам впредвид иглата където е попламъка!
                          Също така ми казаха, че трябва да се пробва и с по малки жигльори, в момента ми е с размер 155 горивния жигьор!
                          Не са ефтини никак жигльорите да експерементирам! В един мото магазин ми казаха един жигьор оригинален е 20 лв
                          на хонда!

                          Коментар


                          • От: Въпроси за Доминатор

                            Какъв размер горивен жигльор да избера?
                            Къде в София са на добри цени?
                            Има ли някой в София да може да го регулира
                            който си разбира от карбуратори и да е
                            запознат с този доменаторски карбуратор?
                            Защото си има тънкости самият карбуратор!

                            Коментар


                            • От: Въпроси за Доминатор

                              Здравейте, Доминатора започна да прави номера пак, давам газ, чуди се и когато си реши започва зверски да наема, получават се и детонации от време на време. Може ли да е прескочил зъб на ангренажа?
                              Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ

                              HONDA DOMINATOR 650NX

                              Коментар


                              • От: Въпроси за Доминатор

                                Предполагах, че проблема ми е в иглата! Взех си игла от карбуратор от Keihin с 3 мм по малка от магазина за карбуратори на козлодуй 88! Увери ме автомонтьорът от магазина, че ще падне нивото на гориво. Но май точно обратното стана. Мотора запали след като 5 пъти ритнах на смукач и от раз запалих! Покарах около 800 метра загасих го и после след 5 мин го палнах и го изфорсирах на 2 ра припука 3 пъти и загасти! И го разглобих целият лиген като го разглобих беше в бензин, а преди нивото беше малко по малко! Също така се пробвах да обеня сместа с винчето за гориво но без резултат! Преди това попитах в един магазин за мотори там попитах за игла и ми казаха, че иглата вървяла с попламъка и струвала 80 лв. имали някъде на по примерна цена да си взема съвместима с оригиналната! И Сега пак съм с старата игла!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X