Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    На рька може ли и кьде е "рьката"?
    Трябва да може. Баджанак ми знае къде е "ръката", че и телефон трябва да има. Питай го него. И умножи сумата по 2. Като се върнеш ти ги давам.
    Ако баджо е затрил телефона, питай някой, ще ти кажат.

    P.S пичове сте и това си е! Егати форума!
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
      Трябва да може. Баджанак ми знае къде е "ръката", че и телефон трябва да има. Питай го него. И умножи сумата по 2. Като се върнеш ти ги давам.
      Ако баджо е затрил телефона, питай някой, ще ти кажат.

      P.S пичове сте и това си е! Егати форума!
      Най-горе освен банковата сметка има и телефон на Даниел.

      Коментар


      • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Най-горе освен банковата сметка има и телефон на Даниел.
        Ъхъ, ама за тая работа трябва да съм си изпил кафето първо...
        без кафе, чукча писател...
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

          Благодаря на всички
          Телефона ми го има в началото, звънкайте ние обикновено сме си вкъщи.
          Последно редактирано от Daniel; 05-07-12, 06:09.

          Коментар


          • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

            С банковата сметка най лесно за мен. Взимат такса 1лв(Банка ДСК). Всеки при добро желание може да помогне на сем.Петрови(Ники)
            П.П все се каня да дойда до Симеоново да се запозная с Ники...
            LZ1ZAH

            Коментар


            • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

              Благодаря ви, че отново ни подкрепяте!
              Когато есента на 2010 година събрахме 11 000 щ.д. цялата сума се изразходва до края на месец януари 2011г. за процедурите в Токуда и първоначалното закупуване на медикаменти.
              От февруари месец 2011 г. разходите за Ники са средно около 3000 лв. на месец без да включвам тук дрехи и храна, а само таксата за специализирано обучение, консултации, изследвания и медикаменти. До този месец някак си успявахме да се справим, събирахме сумата от месец за месец, но последните 2-3 месеца наистина сме много затруднени, искам да знаете, че наистина сме изчерпали възможните варианти преди да помоля Ясен да отвори темата, стигайки дотам, че сме продали дори сватбените си халки. Имаме идеи за изкарване на доходи, правим необходимото, но нещата не стават толкова бързо, колкото очаквахме!
              Изключително съм ви благодарна, че в такива тежки моменти, благодарение на вас, няма да бъде спряно обучението и лечението на Ники!
              Мерси за подкрепата и на тези, които нямат възможност да ни помогнат финансово, но са с нас морално, подкрепят ни и се радват на успехите на детето!
              Вчера бяха събрани около 1000 лв. в сметката, следобяд платих таксата на Ники за месец юли на център за деца аутисти "Тацитус" в размер на 770 лв.
              Мерси!
              Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
              Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

              Коментар


              • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                Сега помогнахме от едната фирма.Стискайте палци да намалеят длъжниците и ще помогнем през седмицата и с другата.Успех!

                Коментар


                • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                  Здравейте и мерси на всички!
                  При Ясен са дошли 200 евро, 50 евро получихме по Western Union, а по сметката на Ники от началото на акцията са получени около 1100 лв.
                  Успяхме да платим част от лекарствата, надявам се да успеем да съберем и да платим фактурата от д-р Кригсман и прегледа при д-р Усман.
                  Знам, че нещата ще си дойдат на мястото, и мерси, че сте с нас в трудни моменти като този.
                  Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                  Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                  Коментар


                  • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                    Има още около 200 USD при мене, а тия 200 евро ще пристигнат при вас днес.

                    Коментар


                    • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                      Платихме в края на миналата седмица фактурата от д-р Кригсман за 450 щ.долара.
                      Преди това платихме таксата за детската градина от 770 лв.
                      Взехме заем да платим прегледа при д-р Усман на стойност 400 щ.д. и за част от лекарствата, които възлязоха на над 1500 щ.долара.
                      Досега има събрани 2000 лв.
                      Все още акцията остава отворена, необходимата сума е около 1500 щ.долара.
                      До 5 август трябва да платим таксата на Ники за центъра, който посещава и тази сума, която имаме да връщаме ни е непосилна засега.
                      Помолих Дани да качи фактурата от д-р Кригсман, аз ще снимам и кача документи за таксата и прегледа при д-р Усман.
                      Мерси отново за съпричастността.
                      Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                      Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                      Коментар


                      • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                        Прикачам и фактурата от др. Кригсман.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                          Посредством 3-4 кликвания и аз се включих в кампанията за Ники. "Топката" е вече в "половината" на Ясен. Успех!
                          Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

                          Коментар


                          • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                            Току що и аз изпратих малко $$$ по пейпала на Ясен.

                            Поздрави,

                            Атанас
                            LZ1ATN

                            Коментар


                            • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                              Благодаря ви много на всички за помощта, която ни оказвате, материална и морална.
                              Прилагам ордера за платената такса на Ники в центъра за деца аутисти, които посещава.
                              Таксата е месечна.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1160851.jpg
Прегледи:1
Размер:100.1 КБ
ID:5395600

                              Помолих Ясен да ни прехвърли последните 200 долара дошли при него по сметката, тъй като трябва да платим таксата на Ники за месец август до 5-то число.
                              Все още не съм успяла да върна заем от 500 лв., който взех за прегледа при д-р Усман, възлизащ на 400 щ.долара.
                              За съжаление лекарствата и хранителните добавки от Щатите и Франция възлязоха на сума над предвиденото първоначално от мен.
                              Тази седмица Дани трябва да разговаря с д-р Усман във връзка с приема на един антибиотик от Ники, ще помоля да ни изпратят справка за плащанията към тях и ще ги кача.
                              И една забавна вметка, днес нашата снимка е Снимка на деня, точно преди кончето да дойде да пие вода от чешмата Ники пиеше вода, и извикахме коня от 100 -тина метра с Ники и той наистина дойде при нас да се напие със студена вода, беше много трогателно /поне за мен/. Те са семейство коне, които пасат точно под пистата "Витошко лале" , често сме им на гости, много е близо до вкъщи, и е глътка свеж въздух и в преносния и в буквалния смисъл
                              Мерси!
                              Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                              Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                              Коментар


                              • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                                Здравейте, малко равносметка.

                                При Ясен събраната сума си е същата, няма промяна/200 евро+200щ.д.+200щ.д/.

                                При нас от 27 юли до днес има пристигнали 290 лв., наложи се Дани да си вземе на аванс заплатата за август, за да успеем да платим таксата на Ники.
                                Дани ще приложи баланс от аптеката на д-р Усман, но там не са включени плащанията в кеш, също не са включени лекарства, който купуваме от Европа или България.
                                Чакам тази седмица и кита за коса, ще го изпратим за изследване септември месец.
                                Колежка от форума вчера ме попита дали сме събрали необходимата сума, не, не сме, имаме нужда от още малко помощ, темата си остава отворена.

                                Мерси отново на всички приятели за помощта!
                                Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                                Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X