Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем при Исузу Трупър 3.0 /2000г./

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем при Исузу Трупър 3.0 /2000г./

    Здравейте!
    От месец 11. 2009г. съм собственик на Исузу Трупър 3.0 турбо дизел /2000г./
    Имам следният проблем:
    През зимата /през лятото се усеща, но по-слабо/ докато не загрее джипа "не тръгва" - по-точно върви с 10км/час и колкото и да натискаш газта не вдига повече. Всяка сутрин трябва да работи поне 15-20 мин. за да тръгне нормално.
    Въпроса ми е:
    Това нормално ли е? Ако не е, къде е проблема?

  • #2
    От: Проблем при Исузу Трупър 3.0 /2000г./

    Колега, може и да подценявам проблема, но да те питам - сменял ли си скоро масло,филтри, и, ако да, то прочиствал ли си масловодите?
    +359 899985804

    Коментар


    • #3
      От: Проблем при Исузу Трупър 3.0 /2000г./

      Да.Маслото и филтрите са на 1500км.Виж масловоди не са прочиствани.Ще опитам.Благодаря!

      Коментар


      • #4
        От: Проблем при Исузу Трупър 3.0 /2000г./

        Колега това е проблем Обади ми се 0884679260

        Коментар


        • #5
          От: Проблем при Исузу Трупър 3.0 /2000г./

          Здравей колега Trooper1 и сам се сещаш, че не е нормално джипа да не върви!
          За да получиш някое що годе приблизително и задоволително обяснение е необходимо все пак да помогнеш и ти на хората които биха искали да ти помогнат. За целта е необходимо да споделиш малко повече инфо, например: светят ли някакви червени лампи на контролното табло и какви; какво е налягането на маслото според "стрелката горе в дясно", трудно ли пали и при какви температури си забелязал, че се започва да се явява този проблем; какъв цвят е пушека от ауспуха когато пали и докато "тръгне" и т.н. каквото друго се сетиш. Все неща които биха насочили желаещите да ти помогнат към евентуален проблем по двигателя. Всички собственици знаем, че двигателя е капризен и няма диагностика, но....все пак не е извънземен. Хора са го правили и хора го оправят.

          Коментар


          • #6
            От: Проблем при Исузу Трупър 3.0 /2000г./

            Здравеите!
            Бях за две седмици в чужбина и чак сега мога да отговоря.Значи започвам по ред: На таблото не светят никакви лампички.Налягането на маслото е в нормите/стои си на средата/.Сравнително трудно пали, дори и през топли дни.Проблема с невървенето не знам при какви температури се появява,но го има и през лятото/по-не се усеща/, а сега в този сезон, макар и още да не е истинска зима е немислимо да тръгнеш, ако не е загрял/работи поне 15 мин./.Пушекът е с бял цвят, но спира да излиза щом загрее/даже по това се ориентирам, че е готов за тръгване-щом дима изчезне/. Общо взето това е. Благодаря!

            Коментар


            • #7
              От: Проблем при Исузу Трупър 3.0 /2000г./

              Решение на проблема тук.
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X