Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TLC73 Hard Top /споделен опит от разглобяване/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • TLC73 Hard Top /споделен опит от разглобяване/

    направих ГОЛЯМА грешка - реших да свалям хардтопа да покарам кабрио, а и да видя как е... вече трета година го имам тоя джип и не съм пробвал...

    Мислех, че ще е нещо като свалянето на хардтопа на Витара... Да, ама не... напрактика трябва да се разглоби половината купе... свалят се страничните кори отзад, на колонките на вратите също... тук се чупи щипка, там се къса болтче... Мъка! Загубих си 4-5 часа и има още за разглобяване...

    /пиша тук за да се знае който реши да сваля тавана какво го чака.../
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

  • #2
    аз един път свалих хард топа на вранглера и карах 30тина км ... никога повече няма да правя такива глупости, а за късмет заваля и дъжд

    на вранглера тавана се сваля за 5 минути, свалих го сам, но усещането без него е отвратително, всичкия боклук от пътя ти влиза в очите, носа ... скорости над 50 км/ч са непоносими.

    по - добре прекрати това упражнение навреме, защото свалянето е много по - лесно от слагането
    drive alive

    Коментар


    • #3
      Нашия JEEP сме го карали почти 9 месеца без таван и врати вкл и на няколко състезания Когато започна да вали сняг и трябваше да го сложим направо не ми се караше тая кола Загуби се усещането за простор свобода и кретения Започна се с досадни неща като отваряне на вратите въртене на ръчки за стъклата и въобще човек се чувства като в куфар Има само три неща които трябва да се направят когато се свали гадния покрив
      1-веднага да загубите болтовете за монтиране
      2-Да махнете тапите на пода за да не пречат на свободната циркулация на майката природа и бог знае още какви неща които влизат отвън
      3-Откачете серво усилватела на волана така ще се отървете от многоброините досадни мераклийки готови на какво ли не за да карат вашия JEEP (внимание винаги дръжте ключа за монтиране на сервото на едно и също място )

      Няма нужда да ходите на автомивка JEEPa се подържа чист сам
      вятъра го мете дъжда го пере
      Яд ме беше че на нашия пантите на челното стъкло бяха клелясали и не можеше да се сваля напред но може би е било по добре защото знам какво щеше да ми бъде следващото желание МГ или ДП

      Няма по яко усещане от това да караш JEEP отворен които си пада по мотоциклети или АТВ знае защо

      Коментар


      • #4
        Усещането е наистина прекрасно. Така карах лятно време стария си ГАЗ 69.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X