Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за разход на гориво на Витара.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Питане за разход на гориво на Витара.

    Направих 1000км тия дни и установих, че с новите гуми 225/70/15 Генерал грабер ат2 ми е изгорила на смесено каране и на магистралата до 140км/час около 12л/100км газ, като напълня климатика ще пиша с него колко ми дига, но досега с новите гуми около половин литър газ, преди бях на 195/65/15 зимни Тойо

    Коментар


    • #17
      От: Питане за разход на гориво на Витара.

      Как ги правите тези разходи на км. незнам моята под 13 и скорост 80 немога да я сваля. Неги карате тези коли. само ги чешете.

      Коментар


      • #18
        От: Питане за разход на гориво на Витара.

        Първоначално публикуван от Оника Преглед на мнение
        Как ги правите тези разходи на км. незнам моята под 13 и скорост 80 немога да я сваля. Неги карате тези коли. само ги чешете.
        Почесваме ги, а разхода е относителен и зависи от много неща, ако смяташ че не натискаме газта-лъжеш се, сега не смея много, но като си сменя задните амортисьори ще видя доколко ще устиска Квази

        Коментар


        • #19
          От: Питане за разход на гориво на Витара.

          Първоначално публикуван от Оника Преглед на мнение
          Как ги правите тези разходи на км. незнам моята под 13 и скорост 80 немога да я сваля. Неги карате тези коли. само ги чешете.
          Я да видим с какви гуми я караш, защото и мойта там някъде се върти че, и повече ама ......в калта е без грешка,е почти.
          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

          Коментар


          • #20
            От: Питане за разход на гориво на Витара.

            аз съм с 255/60/15 FULDA TRAMP 4X4 H 15/100 бензин, 17/100 газ . бутнах малко делкото та да видим сега какво ще ми даде
            898450701

            Коментар


            • #21
              От: Питане за разход на гориво на Витара.

              Имам Сузуки Витара дълга база 1997 г. Двигател 2,5 V6 от Гранд Витара 156 к.с. ( Иван Попов ). Монтирана обикновенна газова ( по съвет на Иван Попов ). Автоматични хъбове, гуми BF/AT 225/75/16 . Разход градско - 13 л. газ, извънградско - 10-11 л. газ (100-110 км/ч.). Възможно е още понижаване, но все пак искам да усещам, че съм с 2,5.
              Щирлиц вървеше по улицата и видя бояджия, който замазваше всички нецензурни думи по стените.
              “Аха, модератор“, помисли си Щирлиц !!!

              Коментар


              • #22
                От: Питане за разход на гориво на Витара.

                Новата ми Витара ( на старо) с ръчни хъбове , 16V 1.6, гуми Semperit 195/80/15 изгори 17.5 л бензин за 207 км. От Обеля през ц. Хали и Бистрица до Рельово, в гората с включено двойно и на едно място на бавни , обратно до Обеля през южното околовръстно. Умножено и делено това прави към 8.5 л/100 смесено каране, близко до реалното , което ще ползвам- да ида до мястото за лов , да карам по гората и да се върна. Към 40 лв цялото удоволствие без скарата и бирата.
                Смея да кажа , че съм доволен, сега на другата заплата една газова и пей сърце.
                Няма значение с колко може да се вземе един завой, важното е с колко не може.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X