Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Места, на които много хора ще отидат само ако станат туристи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Места, на които много хора ще отидат само ако станат туристи

    Днес бе най каръшкият ден в стажа ми на ендураджия .
    Старт 6:30 от Плевен . Колите остават в Чифлик, а ние трябва да стигнем през Стара планина в Кърнаре, а от там Пачароза каквото реши.

    Ето ни в Чифлик.

    Още на първият екстрийм аз скъсах верига и тръгнах обратно за Троян . Това обяснява единствената ми снимка отсам балкана - север.

    По път за Троян се обаждам на Пачароза:
    - Ей аматьор имаш ли вериги за продаване ?
    - Имам.
    Разговора приключи и тръгнах към Кърнаре.
    Само да вметна, че този дето ме е проклел , скоро ще му се пръсне двигателя .
    Ето че се събрахме пред гаража на Пачароза. Аз отремонтирах веригата и поехме .



    Пача - розовите пътеки . Излезнаха доста уморителни .

    Джантов изрови света

    Къци сниман от хеликоптер. Евала на Къци справи се безупречно и за момент не се чу да мрънка, че му е тежко или че пътеките са малко ПО .

    Шефчето в леко полегнало положение.

    Джантов и Къци по пътеката в сечището.

    Ренди. Този ден той поведе класацията за падания. 100 на 0 за Ренди.

    Ето едно от паданията на Къци. Много майсторски отигра ситуацията.



    Я да почина малко. Къде ходихме ще стане ясно малко по късно .

  • #2
    От: Места, на които много хора ще отидат само ако станат туристи

    Да продължим нататък.

    Спиране за почивка. Вече на нколко човека им става ясно къде ни е повел Пачароза. Да, но тези няколко човека също са аматИОри и те също са ходили там . Поздрави на групата от Сопот и околие .

    На преден план Ренди ( все още му е весело ) на заден план Къци. На него пък през цялото време му беше весело.


    Ами до тук бяхме с веселбата . От тук нататък ставаше вс по мъчно и по мъчно. Ами това е. Не е лесно към хижа Ехо ..

    Е това дърво стана обект на заигравка . Джантов се оттърва, че бавно извадих телефона и не можах да го снимам, но полетът си беше сриозен.


    И да кажа на Чинела и компания, които предпочитат снимките пред клиповете. Е това падане ако беше клип, щяхте да останете изумени.
    Къци прекарва през дървото. По точно дървото прекара Къци .

    Малко по нататък пътеката стана дълбока почти колкото мотора.

    Ренди бере душа в дрето. Много му беше тежко този ден. Добре че имаше един дето му помагаше от време на време.

    И къци води борба, но е зад храста.

    Спиране за глътка въздух и се възползвах да направя няколко картички.



    Стига с тази почивка. Път ни чака. Продължавам с чудодейните шпагати на Пачароза.

    Не искате клипове а снимки. Ето ви снимка . Шефа падна .

    Аз се радвам на падането на Шефа.

    Малко по нагоре.


    Вече всички са на хижата, а аз не знам на кой свят съм . Тук на този параклис исках да умра, след като минах пътя за хижа Ехо един път на мотор , един път на слизане, един път бутайки друг мотор и след това продължавах да стигна моят мотор. Не знам дали стана ясно, но и да не ви е ясно на мен ми се умираше.





    Изумително. В събота ( предният ден преди да се качим ) в този параклис и на хижа Ехо се е провела сватба . Хората няма да престанат да вършат глупости.

    Когато пристигнах на хижата, Пачароза и синът му обяздваха коне .

    Една снимка от хижата.

    Последна снимка, преди да ми падне батерията на телефона . Тук спуках задна гума, а какво тържество беше докато се прибера в Кърнаре не е истина.


    Това бяха снимките от мен. Имам още няколко клипа, но тях малко по късно. Нека продължи пачароза. Неговата фото сесия също си заслужава.
    Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 06-09-10, 07:41.

    Коментар


    • #3
      От: Места, на които много хора ще отидат само ако станат туристи

      A!? Къци, че от кога дереш и ти поляните?

      Коментар


      • #4
        От: Места, на които много хора ще отидат само ако станат туристи

        Жоро заглавието на темата много ми допадна,как ти хрумват такива интересни неща,направо имаш дар слово,гледам доста сте се забавлявали,който не е ходил на х.Ехо само той не знае какъв е кефа.

        Коментар


        • #5
          От: Места, на които много хора ще отидат само ако станат туристи

          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
          Жоро заглавието на темата много ми допадна,как ти хрумват такива интересни неща,направо имаш дар слово,гледам доста сте се забавлявали,който не е ходил на х.Ехо само той не знае какъв е кефа.
          Сопотчани, имате неизвинено отсъствие . Ще се явявате на поправка. Ще видим, тази или другата седмица, ще спретнем едно Габрово, че паркаджии се нуждаят от почивка. Те ни чакат на Дерменка, ние идем на Ехо. Те ни завардят подхода от север, ние се качим от юг. Трябва малко разбиране от наша страна. И те са хора и те трябва да почиват. Та мисълта ми бе, да се съберем и да покараме заедно на Габрово. Когато стане ясно за денят и датата, ще ви информирам.
          Поздрави на всички аматИОри които не взеха участие в неделя. Смятам, че имате уважителни причини.
          Сезона е пред нас паркаджиите също . И за тях поздрави.

          Лъчо, Къци трудно ще ти отговори, понеже няма регистрация тук, но аз ще си позволя от негово име.
          Въпреки, че има малък брой излети, момчето е доста напред с материала. Аз доста време карах зад него и ми направи впечатление, че изпитва голмо удоволствие от карането. Абе с една дума се кефи яко. Радва ме, че имаме попълнение на аматИОр в негово лице. Пък и той караше с лепенка 100% аматьор

          Коментар


          • #6
            От: Места, на които много хора ще отидат само ако станат туристи

            Eee, Адаш, браво бе!
            А аз ходя да ви търя по Средна гора. Как ме заблуди само......
            Тъкмо на време се записахте на Ехо. Щото след някой друг ден там и сняг може да
            завали и как щеше да изкараш зимата без да си нарушил биосверичния резерват
            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
            0894328706

            Коментар


            • #7
              От: Места, на които много хора ще отидат само ако станат туристи

              Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
              . Как ме заблуди само......
              mrgreen:
              И от парка са си го казали същото четат, четат форума с една единствена цел да ни разберат тактиката и да ни завардят. Някой ден и това ще стане, но когато стане сигурно ще карам Африка или някое Варадеро .


              Адаш, да ли не е време да направим едни Родопи ????????????????????

              Коментар


              • #8
                От: Места, на които много хора ще отидат само ако станат туристи

                Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                A!? Къци, че от кога дереш и ти поляните?
                На Къци му е второ излизане с такъв мотор. Първото му беше преди две зими в сняг до колене. Момчето усеща много мотора, слуша какво му се обеснява и за мен той кара повече от 80 % от Плевенчани. НЕПРЕМРЪНКА ЗА СЕКУНДА ДОРИ.
                За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                Коментар


                • #9
                  От: Места, на които много хора ще отидат само ако станат туристи

                  Да почвам и аз а. Я първо с Джани и Къци на Кърнарската пътека.




























                  МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                  Коментар


                  • #10
                    От: Места, на които много хора ще отидат само ако станат туристи

                    Ето го и ной молкия аматИОр посетил Ехо с мотор.





















                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • #11
                      От: Места, на които много хора ще отидат само ако станат туристи

                      Ех Пачарозаааааа, голяма си хиена. Две падания имам и ти веднага си ме заснел. Не можа ли да ни заведеш на таз пътека от начало когато дойдохме при теб, а изчака да изгорим по един резервоар с бензин и да се изморим достатъчно, че да ни гледаш сеира. Ха ха ха.
                      За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Места, на които много хора ще отидат само ако станат туристи

                        Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
                        Ех Пачарозаааааа, голяма си хиена. Две падания имам и ти веднага си ме заснел. Не можа ли да ни заведеш на таз пътека от начало когато дойдохме при теб, а изчака да изгорим по един резервоар с бензин и да се изморим достатъчно, че да ни гледаш сеира. Ха ха ха.

                        Важна е тръпката а не паданията аматИОр.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • #13
                          От: Места, на които много хора ще отидат само ако станат туристи

                          Давам напред.Екстрема.



                          Джани показва техника.















                          Шефа вика тука е за профита аз минавам но право.



                          Но деде заднаааа.







                          Е все пак майстора си е майстор.


                          Е все пак майстора си е майстор.



                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • #14
                            От: Места, на които много хора ще отидат само ако станат туристи

                            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                            Важна е тръпката а не паданията аматИОр.
                            Шегувкам се Колега. Всичко беше ОК. Нали знаеш, че сме от една порода.
                            За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Места, на които много хора ще отидат само ако станат туристи

                              Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
                              Шегувкам се Колега. Всичко беше ОК. Нали знаеш, че сме от една порода.

                              Не ни слуша главатааааа-това е породата.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X