Обява

Свий
Няма добавени обяви.

нов сектант с фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • нов сектант с фероза

    здравейте колеги, от скоро и аз съм горд собственик на фероза.взех я доста изгодно и съответно има и малко забележки. доста неща са ми известни и се справям криво-ляво, но се изправих пред нерешим проблем за мен и въпреки, че изчетох всичко във форума(поне така си мисля аз) нищо не откривам и затова реших да попитам.

    1. шасито е било изгнило и е изкърпено.според мен е направено доста грамотно, но все пак да очаквам ли изненади и да търся ли ново на понататъшен етап?

    2. от предницата се чува едно тракане при неравности и не мога да го локализирам. всичко изглежда здраво с изключение на радиален и аксиален луфт на полуоските(проблем за,който е писано и ще отстраня). оприличавам звука с потропване на вериги.не е съвсем точно, но е близко.

    ако някой има инфо ще съм задължен и на някоя сБирка ще се реванширам

    поздрави!
    Galloper 2 V6 3.0 2001г.

  • #2
    От: нов сектант с фероза

    Здравей колега, добре дошъл в отбора. Ах тези изгнили рами, за мен щом казваш, че е изкърпена грамотно карай и не се вкарвай във филми когато му дойде времето ще му мислиш. Щракането ако е на пълен навит волан не му се плаши, от ограничителите е ако не незнам трябва да се погледне. Да си я караш със здраве и много безаварийни километри по и извън пътя.
    Това което обичам да правя или не се харесва на жена ми или е забранено със закон

    Коментар


    • #3
      От: нов сектант с фероза

      Честито,колега. Много да те радва и да не ти създава ядове! Най добре иди при някой колега от форума,който е в час да я погледне или в сервиз! Дано не е нищо сташно,успех и много безаварийни!
      0899278323-0877500798

      Коментар


      • #4
        От: нов сектант с фероза

        Колега , данямаш в предвид че щтракането наподобява каруца по неравен път .Ако е така проблема е минимален , все пак честито много безаварийни километри .

        Коментар


        • #5
          От: нов сектант с фероза

          Честито колега и много да те радва Ферозата!

          Коментар


          • #6
            От: нов сектант с фероза

            Благодаря колеги за топлото посрещане и добрите думи.оказа се, че може да не съм доогледал нещата.имам подозрения за тампони на амортесьорите или тропане на полуоските в главините.така или иначе ще я вкарвам към средата на месеца в сервиз за ангренаж така че се надявам да хванат проблема.веднага след това ще пиша и ако друг колега от форума придобие такъв проблем поне ще знае от какво е.благодарности на целия подфорум за това, че наклони везните към този страхотен автомобил.
            Поздрави!
            Galloper 2 V6 3.0 2001г.

            Коментар


            • #7
              От: нов сектант с фероза

              Айде да ти е честита. Да носи много радост както на теб, така и на семейството ти. Добре дошъл при болните. Много е заразна тази болест.
              Оператор на италиански реактивен жребец

              Коментар


              • #8
                От: нов сектант с фероза

                Колега зависи какво е тропането, но ако е тракане, почти съм сигурен че е някой хъб(ако си с автоматични де). Има и друго дребно нещо. Провери дали го има при натисната спирачка, ако изчезва си огледай накладките, на краищата трябва да има железни пластинки, ако някоя липсва се чува доста неприятен дрънчащ звук при неравности..
                [FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=Black][SIZE=4]Най-трудната борба е борбата със себе си, най-сладката победа е да пребориш себе си!![/SIZE][/COLOR][/B][/FONT]

                Коментар


                • #9
                  От: нов сектант с фероза

                  с ръчни хъбове съм.пластинката на ляво колело я няма и накладките доволно си тропат.звука като ги размърдам много наподобява тракането, но когато натисна спирачка си остава.надявах се, но явно не е от тях.за сега си остава мистерия. в събота се уговорих с майстора да я погледне и ще стане ясно.
                  Galloper 2 V6 3.0 2001г.

                  Коментар


                  • #10
                    От: нов сектант с фероза

                    Честито и добре дошъл, колега!
                    Със здраве да си я караш и да те слуша!
                    Диагнозата на Данчо е много вероятна.
                    Провери!
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • #11
                      От: нов сектант с фероза

                      Честито!Колкото и да е тъпо,виж фиксирането на стабилизиращата щанга.Когато купих преди няколко години моята,чукаше точно по неравности.Разпробихме носача-един тампон/не помня от какво-какъвто стане/ и нов,здраво завинтен болт...Апропо,лани имах същия номер от другата страна
                      VENI-VIDI-VICI!

                      Коментар


                      • #12
                        От: нов сектант с фероза

                        Благодаря, за това не се бях сетил.при първа възможност ще му хвърля едно око.съгурен съм, че е нещо дребно, но мноого дразни.
                        Galloper 2 V6 3.0 2001г.

                        Коментар


                        • #13
                          От: нов сектант с фероза

                          Ще пуснеш ли някоя снимка на придобивката?
                          Оператор на италиански реактивен жребец

                          Коментар


                          • #14
                            От: нов сектант с фероза

                            разбира се.утре ще я снимам и ще пусна.
                            Galloper 2 V6 3.0 2001г.

                            Коментар


                            • #15
                              От: нов сектант с фероза

                              ето и обещаните снимки.извинявам се за забавянето, но бях в командировка и нямах възможност да я снимам.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15092010303.jpg
Прегледи:1
Размер:189.9 КБ
ID:5208925Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15092010301.jpg
Прегледи:1
Размер:124.4 КБ
ID:5208926Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15092010300.jpg
Прегледи:1
Размер:180.3 КБ
ID:5208927Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15092010304.jpg
Прегледи:1
Размер:124.5 КБ
ID:5208928Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15092010302.jpg
Прегледи:1
Размер:182.0 КБ
ID:5208929

                              П.П не е виждала автомивка напоследък и не изглежда толкова лъскава като на повечето колеги, но аз си я харесвам.има забележки по външният вид, но едно по едно ще оправя всичко.
                              Galloper 2 V6 3.0 2001г.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X