Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ама каква е тази скука,фенове...?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ама каква е тази скука,фенове...?!

    Извинявам се за спама,ама каква е тази скука,бе пичове-с дни се случва да няма нова тема...?!И така от 2-3 месеца...
    То верно,че не се трошат Тойоти-те,ама пък чак толкоз...?
    Та исках да кажа,че докато в другите подфоруми ври и кипи от проблеми при нас е пълна скука-ужас!
    Или сме по-срамежливи,знам ли...?

    п.п. Ако модератор(Yaro)прецени,че темата е безсмислена(каквато си е)-да я изтрие(затрие),ама това си е истината и не се въздържах след толкова скука да я пусна!
    много автомати-слаби резултати!

  • #2
    От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

    Няма лошо и тук да има една поо'лабена тема.
    Пък и съвсем скоро все пак ще има новини. Надявам се Дончо да сподели впечатления от пътуването и 80-тката от Русия и Монголия, също и Румбата и Явор (Jimi). Докато по другите форуми колегите се оплакват и ремонтират, тука джипките са на път (шегичка, ей.. )

    Коментар


    • #3
      От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

      Е ще има нови теми,ама като им дойде времето.Не за ремонти де, но предстоят някои подобрения по моята 80-ка, ще пиша за промените и, надявам се в най-скоро време.Че карах едни та ме запалиха

      Аз ще бъда на Събора.
      Последно редактирано от Красимир Начев; 01-09-10, 20:48.
      ТЛК 80 4,2ТД-95г

      Коментар


      • #4
        От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

        Е,хубаво-дано започнете да пишете по нещичко,че съвсем се отчаях напоследък...сериозно се замислих дали да не си купя нещо друго...?
        И да попитам тук,че да не се отваря нова тема-кой от вас ще ходи на Събора...?
        много автомати-слаби резултати!

        Коментар


        • #5
          От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

          Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
          И да попитам тук,че да не се отваря нова тема-кой от вас ще ходи на Събора...?
          Аз

          Коментар


          • #6
            От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

            Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
            Аз
            Прекрасно!
            Кога и с какво(не питам с кого)ще пътуваш и къде ще отседнеш?Или станаха много въпросите...?
            Идеята ми е да се видим,да се запознаем,а не само да си пописваме чат-пат виртуално!
            много автомати-слаби резултати!

            Коментар


            • #7
              От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

              Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
              Аз
              С Тойота ли?
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #8
                От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                С Тойота ли?
                Май, май...

                Коментар


                • #9
                  От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

                  Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                  Май, май...
                  Абе оставете,жената бре-явно не иска да каже-проявете разбиране и бъдете по-дискретни!Може пък да не желае да бъде разпознавана на Събора и да не и се досажда,знам ли...?!
                  много автомати-слаби резултати!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

                    Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                    Прекрасно!
                    Кога и с какво(не питам с кого)ще пътуваш и къде ще отседнеш?Или станаха много въпросите...?
                    Идеята ми е да се видим,да се запознаем,а не само да си пописваме чат-пат виртуално!
                    Ще бъда с мойта нежна Тойота Карина Щ е пътувам сама в петък. Взех си отпуск, но днес шефа ме сюрпризира неприятно...сутринта с натоварена кола и боен екип отивам на работа...уж за малко, щото било много важно. За това не мога да фиксирам точен час на тръгване...а не ми се искаше да се губя из горите.
                    Имам двойна стая в Копривки, дъщеря ми отказа да дойде защото било студено...така че има едно място при мен за жена, която не си пада по лазене в палатка...
                    А телефона ми е в подписа ...пък и ще съм в бара вечер

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

                      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                      Ще бъда с мойта нежна Тойота Карина Щ е пътувам сама в петък. Взех си отпуск, но днес шефа ме сюрпризира неприятно...сутринта с натоварена кола и боен екип отивам на работа...уж за малко, щото било много важно. За това не мога да фиксирам точен час на тръгване...а не ми се искаше да се губя из горите.
                      Имам двойна стая в Копривки, дъщеря ми отказа да дойде защото било студено...така че има едно място при мен за жена, която не си пада по лазене в палатка...
                      А телефона ми е в подписа ...пък и ще съм в бара вечер
                      Става все по-хубаво-и аз съм в "Копривките",и аз ще тръгвам в петък около обяд с добичето(от аватара)!Лошото е,че няма да съм сам-не знаех,че жена,като теб ще е сама...да му се не види...!
                      Ако ще тръгваш около обяд и имаш нерви да поддържаш 100км./ч може да пътуваме заедно,или да се чакаме след Пловдив на отбивката?Ако има и други желаещи да свиркат,че като гледам от София ще дойдат има-няма трима-четирима...?!

                      Пламен: 0889 508 522
                      много автомати-слаби резултати!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

                        Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                        Става все по-хубаво-и аз съм в "Копривките",и аз ще тръгвам в петък около обяд с добичето(от аватара)!Лошото е,че няма да съм сам-не знаех,че жена,като теб ще е сама...да му се не види...!
                        Ако ще тръгваш около обяд и имаш нерви да поддържаш 100км./ч може да пътуваме заедно,или да се чакаме след Пловдив на отбивката?Ако има и други желаещи да свиркат,че като гледам от София ще дойдат има-няма трима-четирима...?!

                        Пламен: 0889 508 522

                        Сигурна съм, че си имаш много хубава компания, не съжалявай.
                        Мойта нежна Каринка също не я мъча, пък и е 1,6...на газ, карам си спокойно за да си зяпам спокойно. Проблема е, че наистина не мога да кажа в колко ще се измъкна от дирекцията. А и Крум писа, че ще тръгне към обяд с кемпера...но как да ви ангажирам с час?! Мисля да ви прозвъня на тръгване за да зная кой къде е .Тогава може някъде да се изчакаме и да продължим към Марково заедно.
                        Още един номер ще използвам 0884 900 886
                        Последно редактирано от cveta68; 01-09-10, 21:58. Причина: корекция на тел. номер

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

                          Ок-както дойде-в най-лошия случай ще се видим на Събора!Или по пътя преди това!Аз поне си лича отдалеч...което някога може да ми изиграе много лоша шега...!
                          За компанията си права,че е хубава,ама нали пусто око човешко(мъжко)ненаситно...!
                          Последно редактирано от mbenz; 01-09-10, 21:53. Причина: важно допълнение:)
                          много автомати-слаби резултати!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

                            Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                            То верно,че не се трошат Тойоти-те,ама пък чак толкоз...
                            Аааа случва се и да се строшат ама собствениците не винаги пишат...ето една-две снимки от "леко" лятно освежаване на "Койота 4рънър"
                            На неяНатиснете снимката за да я уголемите

Име:05-08-10_1953.jpg
Прегледи:3
Размер:82.5 КБ
ID:5205281 нищо и няма ........в смисъл че купето и е изгнило, а за сметка на това мотора строшен
                            Остава само хубавото 2" окачване.....за това намираме поомачкан трупен донорНатиснете снимката за да я уголемите

Име:31-07-10_1205.jpg
Прегледи:2
Размер:86.9 КБ
ID:5205277провеждаме лекарски консилиум, автопатологично изследване и .....убиваме трупа, а възкрисаме "донора" (още повече че е с климатик) прехвърляме газовата, окачванетоНатиснете снимката за да я уголемите

Име:03-08-10_1532.jpg
Прегледи:1
Размер:72.5 КБ
ID:5205278, малко ламариниНатиснете снимката за да я уголемите

Име:18-08-10_1408.jpg
Прегледи:2
Размер:73.2 КБ
ID:5205279Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24-08-10_1404.jpg
Прегледи:2
Размер:54.6 КБ
ID:5205280.....някои неща е по-лесно новиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:24-08-10_1838.jpg
Прегледи:1
Размер:47.6 КБ
ID:5205282.........следва продължение
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

                              Поклон, дълбок поклон пред техническия гений на Дядо Владо! А да видим колко от колегите могат от две Тойоти да съберат Форд Ескорт...
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X