Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ама каква е тази скука,фенове...?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
    Поклон, дълбок поклон пред техническия гений на Дядо Владо! А да видим колко от колегите могат от две Тойоти да съберат Форд Ескорт...
    Гарантирам за Стефан - ще им пренареди атомите на квантово ниво !
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #17
      От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
      Гарантирам за Стефан - ще им пренареди атомите на квантово ниво !
      Дано процеса не е свързан с отделяне на радиация, че не знам дали на Дядо Владо му работи Гайгеровия брояч.....
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #18
        От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

        Колега mbenz, защо не доведе "магаренцето" на конкурса за най-красив джип на Събора? Бях се наточил да пусна няколко гласа за него, ама нейсе , наградата отиде при конкуренцията.

        Коментар


        • #19
          От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

          Първоначално публикуван от Иво Василев Преглед на мнение
          Колега mbenz, защо не доведе "магаренцето" на конкурса за най-красив джип на Събора? Бях се наточил да пусна няколко гласа за него, ама нейсе , наградата отиде при конкуренцията.
          Остави се-много мЪ е яд...!
          Не се бях приготвил подобаващо за студа и влагата в планината,а конкурса беше от 17 до 19ч.,а наградите се връчваха в 20ч. ...изобщо не се виждах да изкарам 3 часа навън привечер!На траяла предишния ден след 3 часа треперих сума ти време,и докато не изпих 3 ракии не се оправих!
          И още-и на 3-ти,и на 4-ти питах къде,и как става записването на конкурса за най-красива жипка в палатката на организаторите,ама едни убавици само повдигаха рамене и казваха-"не знаем"...питаха тоя-оня,ама и те не знаеха,та аз съвсем не знаех какво да мисля вече...?!Реших,че е много вероятно да има нещо нагласено-туй си го знаем и не е нещо ново и невиждано!И си тръгнах ден по-рано от събора...та така...
          Инак съм сигурен,че щях да взема някоя награда!
          Ще помоля някой,ако може да постне снимки да видя кои жипки,аджеба са участвали?
          много автомати-слаби резултати!

          Коментар


          • #20
            От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

            Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
            )Реших,че е много вероятно да има нещо нагласено-туй си го знаем и не е нещо ново и невиждано!И си тръгнах ден по-рано от събора...та така...
            Нещо се обърках та да попитам. Не се заяждам, просто ми е интересно. От думите ти излиза, че друг път е имало нагласени работи. Това за предишните събори ли се отнася или по принцип за конкурсите в България?
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • #21
              От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
              Нещо се обърках та да попитам. Не се заяждам, просто ми е интересно. От думите ти излиза, че друг път е имало нагласени работи. Това за предишните събори ли се отнася или по принцип за конкурсите в България?
              Отнася се за всичко,за което се сетиш в България-това е!И за предишния събор,ако щеш,когато за траяла,който беше в пъти по-тежък от тазгодишния не се тегли жребий за участие,както беше по регламент,а пуснаха състезателите по реда на записване?!?!Който е гледал такова състезание бързо разбира,че първите са най-прецакани!Тогав аимаше недоволни,ама им се каза:нали не е част от шампионата,наградите са символични и т.н....и хората негодуваха,негодуваха,пък както всяко нещо след време нещата утихнаха...
              Прекрасно знаеш,че изказвам мнението си съвсем открито и с питането си не си целял сеир и противопоставяне м/у мен и "властимащите" тук,но както и да е-четеш форума и въпроса ти ми се струва излишен!
              Последно редактирано от mbenz; 11-09-10, 19:50. Причина: допълнение
              много автомати-слаби резултати!

              Коментар


              • #22
                От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

                Може и да си прав. Излишен или не, въпроса ми беше зададен от чисто любопитство. Не знам какво е било предната година, не знам как е било и сега. По обективни причини. Попитах, защото в други теми хората се изказват положително и ми стана интересно кого пак са прекарали /нагласили/ или както искаш така го наречи. То е ясно че винаги ще има доволни или недоволни. Нормално е. Не съм целял да започвам препирня. Ако някой си размаже колата и аз попитам "как го направи това бе", не злорадствам. Просто седя, чета, интересно ми е и питам.

                Ако някой мисли, че се заяждам- да трият и да ме наказват.

                Трябвало е да останеш за конкурса, колата ти изглежда добре на снимките.
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • #23
                  От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

                  Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                  Може и да си прав. Излишен или не, въпроса ми беше зададен от чисто любопитство. Не знам какво е било предната година, не знам как е било и сега. По обективни причини. Попитах, защото в други теми хората се изказват положително и ми стана интересно кого пак са прекарали /нагласили/ или както искаш така го наречи. То е ясно че винаги ще има доволни или недоволни. Нормално е. Не съм целял да започвам препирня. Ако някой си размаже колата и аз попитам "как го направи това бе", не злорадствам. Просто седя, чета, интересно ми е и питам.

                  Ако някой мисли, че се заяждам- да трият и да ме наказват.

                  Трябвало е да останеш за конкурса, колата ти изглежда добре на снимките.
                  Ами,Ник като попиташ 3 пъти за 2 дена кво-що и как за записването и ти кажат "не знаем" какво ще направиш...?Имам си самочувствие и гордост и се оттеглих без да се моля,или настоявам!
                  Само не видях какви возила са участвали?Има ли снимки на участвалите в конкурса,че нещо не видях колко са,и какви са...?
                  Инак,като цяло събитието си заслужава да се посети най-малкото заради срещата с хората,заради състезанието,заради духа...!Няма спор,и че организацията на нещо подобно изисква много усилия,труд и нерви!Накани се и ела на следващия събор,де!

                  П.П. Дай ми мейл(на ЛС),ако искаш,за да ти пусна снимки на добичето,щото така знам кЪ става-тук снимки само щерката може да ми пуска!
                  Ама нищо,де-догодина возилото ще е още по-убаво,та шЪ видим...само живот и здраве да е!
                  много автомати-слаби резултати!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

                    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                    Нещо се обърках та да попитам. Не се заяждам, просто ми е интересно. От думите ти излиза, че друг път е имало нагласени работи. Това за предишните събори ли се отнася или по принцип за конкурсите в България?
                    Той колегата mbenz не искаше точно това да каже предполагам.То от страни всичко изглежда малко по-различно от колкото ни се иска на нас самите ама такъв е живота.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

                      Винаги съм се чудил, що за конкурс ще е това, за най-красив джип... Нещо като за най-красив мъж, ще да е. Ама красив и мъж нещо не ми се връзва като комбинация... с две думи, лява история. Такива конкурси, с красиви мъже, вероятно съпътстват гей-парадите. Та и с джипките същата работа. Предполагам, просто са пропуснати кавичките на красив. Моят Вранглер е най-грозният! Обаче има и по-грозни... От година насам, се ослушвам за две Тойоти (FJ-40), едната дълга, другата къса. Oбещали са, да ги пуснат на търг, но все се отлага...
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

                        Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                        ...От година насам, се ослушвам за две Тойоти (FJ-40), едната дълга, другата къса. Oбещали са, да ги пуснат на търг, но все се отлага...
                        Ся кво.. Само дразниш аудиторията.. Стискаме палци да се похвалиш!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

                          За разведряване ... в темата!http://video.google.com/videoplay?do...64&q=off+road#

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

                            Хубаво,че чат-пат някой нещо каже,или постне,ама скуката си продължава и тВа си е!
                            ШЪ си купя Jeep накрая!

                            Всъщност Giorgio изказа нестандартно,но вярно мнение,относно убавинята на една жипка.Ама си има и мъжка хубост,нали?Която си е по рождение!Та аз по "убост" бих оценявал една жипка в заводското и изпълнение,а не по последващо напудряне!
                            Последно редактирано от mbenz; 13-09-10, 19:12. Причина: правописна грешка
                            много автомати-слаби резултати!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

                              Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                              Хубаво,че чат-пат някой нещо каже,или постне,ама скуката си продължава и тВа си е!
                              ШЪ си купя Jeep накрая!

                              Всъщност Giorgio изказа нестандартно,но вярно мнение,относно убавинята на една жипка.Ама си има и мъжка хубост,нали?Която си е по рождение!Та аз по "убост" бих оценявал една жипка в заводското и изпълнение,а не по последващо напудряне!

                              Абе скука си е ... вярно!
                              Зима идва ... отпуските ще свършат ... и познай дали ще продължи скуката?

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ама каква е тази скука,фенове...?!

                                Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                                Абе скука си е ... вярно!
                                Зима идва ... отпуските ще свършат ... и познай дали ще продължи скуката?
                                Така,де-тогава ще има въпроси,като:
                                -какво масло за двигателя да сипя?
                                -масло в нафтата-дали и колко?
                                -какви зимни гуми ще препоръчате?
                                -абе май ми гори повече през зимата-нормално ли е?
                                -май са ми изгоряли всички подгревни свещи-дъл да не ги сменя?
                                -що ми се запотяват стъклата отвътре-дали не е,щото е зима?
                                -май ми трябват халогени за мъгла-ще има ли ефект от тях?
                                -с какво да стържа стъклата сутрин от заледяване?
                                -антифриз с каква концентрация да ползвам?
                                -как се размразяват ключалки?
                                -що ми залепват уплътненията на вратите?
                                И т.н. и т.н. .....!

                                Но модератор най-вероятно ще премества питанията в общите подраздели,щото не са за конкретната марка само и скуката ще си остане...!
                                Последно редактирано от mbenz; 13-09-10, 19:34. Причина: допълнение
                                много автомати-слаби резултати!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X