Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От какво е тази джанта?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От какво е тази джанта?

    Някой може ли да разпознае, от какво возило е тази джанта? Диаметърът й е 44 см
    Прикачени файлове
    Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

  • #2
    От: А тези тук?

    А тези от какво може да са? Първата е френска, би трябвало да е нещо старо с тези нитове. Отвътре пише Made in Frence, Michelin и т.н.
    Прикачени файлове
    Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

    Коментар


    • #3
      От: А тези тук?

      Тази е малко по-голяма в диаметър и по-тясна, тук не пише нито държава, нито нищо, само един неясен номер.
      Прикачени файлове
      Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

      Коментар


      • #4
        От: А тези тук?

        Първоначално публикуван от Теодор МБ Преглед на мнение
        А тези от какво може да са? Първата е френска, би трябвало да е нещо старо с тези нитове. Отвътре пише Made in Frence, Michelin и т.н.
        Би трябвало да е от френските коли преди войната! Демек може да е и от такова Рено

        Коментар


        • #5
          От: А тези тук?

          Да, точно за нещо такова си мисля. Френска кола от около 1930-32 г. В следващите години джантите вече приличат на модерни, с много дупки за вентилация, а в по-ранни години са още по-примитивни.
          Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

          Коментар


          • #6
            От: От какво е тази джанта?

            за едната джанта е ясно, че е френска, но от колата каква ще да е... разгледах доста снимки на френски, немски и италиански коли и всички поизводители имат на моделите си от 20-те и 30-те години подобни джанти, с тасове и без, с 4, 5 и 6 отвора... а и в България през 20-те и 30-те е имало какви ли не марки... доста трудна задача...

            Модератор:
            Колега, прави си труда да натискаш "shift" ако не в началото на всяко изречение, то поне когато назоваваш Родината си!
            Последно редактирано от м20_маниак; 03-10-10, 12:43.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X