Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Италианският пътешественик Адалберто Буцин ще представи филми на събора.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Италианският пътешественик Адалберто Буцин ще представи филми на събора.

    Имам една много приятна новина за всички любители на екстремните пътешествия. Оказа се, че един италиански журналист, писател и пътешественик - Адалберто Буцин (повече за него тук на италиански, пробвайте с гугъл преводача) в момента живее в Пловдив.

    Адалберто иска да представи 4 свои документални филма:

    Венеция - Токио 4х4
    Исландия през зимата
    Распутин - Сибир (пътешествие с Тойота Ярис!)

    и "гвоздеят" Магадан - Екстремният Сибир. Пътешествие с УАЗ 452 при -50 градуса...


    Та, идеята е всеки ден да се представят по един-два филма (всеки филм е по около 30 - 40 мин+ обяснения и разказ ще е около час и малко) привечер, без да прекаляваме за да е интересно за всички...
    В момента се опитвам да го вместя в графика и бих искал да сондирам мнението дали искате да започнем с представянията още в петък следобед, тъй като знам, че повечето от вас ще са пристигнали?

    Малко повече за автора: пътешества от доста години из цяла Европа, Азия и Африка. Сътрудничи и като кореспондент на различни медии за оф-роуд и пътешествия. Минавал е маршрутът Париж - Дакар - Париж с Renault 4, а при едно от пътуванията си на Черния континент, за да събере пари за прибирането си е продал двата си фотоапарата и... половин литър кръв!

    Интересна персона, а?
    Последно редактирано от izo4x4; 31-08-10, 13:58. Причина: доп.


  • #2
    От: Италианският пътешественик Адалберто Буцин ще представи филми на събора.

    Ицо, за нашият лагер ще нося видео стена, ако се наложи /бърка се програмата на събора/може да се ползва за това.
    TOYOTA LJ70 3D Common Rail
    TOYOTA BJ40 3.5D
    Венци 0887551059

    Коментар


    • #3
      От: Италианският пътешественик Адалберто Буцин ще представи филми на събора.

      Първоначално публикуван от venci67 Преглед на мнение
      Ицо, за нашият лагер ще нося видео стена, ако се наложи /бърка се програмата на събора/може да се ползва за това.
      Ми супер, може вие да сте домакини направо... Все пак, дали още в петък да не започнем вечерта с някой от филмите? Тъй и тъй ще е пълно с народ, а няма да има нищо официално...

      Коментар


      • #4
        От: Италианският пътешественик Адалберто Буцин ще представи филми на събора.

        Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
        Ми супер, може вие да сте домакини направо... Все пак, дали още в петък да не започнем вечерта с някой от филмите? Тъй и тъй ще е пълно с народ, а няма да има нищо официално...
        Добре, ще се разберем.
        TOYOTA LJ70 3D Common Rail
        TOYOTA BJ40 3.5D
        Венци 0887551059

        Коментар


        • #5
          От: Италианският пътешественик Адалберто Буцин ще представи филми на събора.

          Това трябва задължително да влезе в Официалната програма, нищо че ще е на видеостената в бивака на домакините. нека всеки да знае, ще е супер интересно. На какъв език ще се презентира, само на италиански ли или на английски?
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #6
            От: Италианският пътешественик Адалберто Буцин ще представи филми на събора.

            Значи, човекът ще разказва на италиански, осигурил съм директен превод (жена ми). После гледаме филма, след това го разпитваме и накрая бар "Наздраве" го напиват.

            Коментар


            • #7
              От: Италианският пътешественик Адалберто Буцин ще представи филми на събора.

              Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
              Значи, човекът ще разказва на италиански, осигурил съм директен превод (жена ми). После гледаме филма, след това го разпитваме и накрая бар "Наздраве" го напиват.
              Ок звучи, говори с Митко и го слагайте в програмата.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #8
                От: Италианският пътешественик Адалберто Буцин ще представи филми на събора.

                Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                Значи, човекът ще разказва на италиански, осигурил съм директен превод (жена ми). После гледаме филма, след това го разпитваме и накрая бар "Наздраве" го напиват.
                Дадено. Ако разказите и филмите ни харесат-ще го напиваме няколко пъти
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #9
                  От: Италианският пътешественик Адалберто Буцин ще представи филми на събора.

                  Аз ще съм преводача за бара по време на разпивката.
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Италианският пътешественик Адалберто Буцин ще представи филми на събора.

                    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                    Аз ще съм преводача за бара по време на разпивката.
                    То там всички вече ша можеме ... Пиянският език е световен ...

                    А сега сериозно - първата презентация на г-н Буцин предлагам да е на две части - за два филма. В петък - 16 часа и после в 18:30 - 19 часа. Все още уточнявам дали ще е на централната сцена или в лагера на Пловдивската група, но като сме си там ще е лесно и Злати ще го изкряка по мегафона))!

                    В събота предлагам да е след финала на траяла. Този финал е обявен за 20 часа, но все си мисля, че ще е по-рано. За неделя - пак така след траяла и награждаването, че иначе не виждам как ще стане по друго време.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Италианският пътешественик Адалберто Буцин ще представи филми на събора.

                      В петък в 16 часа, няма ли да бъде рано?
                      Иначе за превода съм сериозен. 14 години в Италия. Писмен и говорим.
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Италианският пътешественик Адалберто Буцин ще представи филми на събора.

                        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                        В петък в 16 часа, няма ли да бъде рано?
                        Иначе за превода съм сериозен. 14 години в Италия. Писмен и говорим.
                        Ми виж, човекът има 4 филма и петък е единственият шанс да покажем два от тях... относно превода, certo che puoi aiutarci anche tu ...(Я па я, май е и без грешки) щото Зорката и без това трябва да седи и на щанда ни...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Италианският пътешественик Адалберто Буцин ще представи филми на събора.

                          Sara un piacere esservi d'aiuto, но не съм сигурен дали ще успея за днес.
                          Ще се видим там.
                          Поздрави!
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Италианският пътешественик Адалберто Буцин ще представи филми на събора.

                            В петък, все още ще пристигаме, а вие планувате двата филма да минат в петък
                            Аз бих се радвал да са от събота нататък ...
                            Зная, че организацията е трудна и програмата/пълна. Не настоявам. Вероятно ще има възможност да си ги купим ?
                            ______2
                            Е = MZ

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X