Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варианти за покупка на УАЗ-469

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Варианти за покупка на УАЗ-469

    След много четене на темите във форума реших това лято и аз да си купя
    УАЗ.За целта мисля да отделя 3000 до 3200лв.Знам че няма да стигнат за
    джип в перфектно състояние, но толкова мога да отделя.
    Интересува ме дали е по-добре за 3000лв да се купи сравнително стегнат
    автомобил, без да знам кой и как го е пребоядисвал,отремонтирал и
    карал.Или да взема някой в по-окаяно състояние за 1200-1500лв и с
    останалите пари да го изкърпя и пребоядисам при проверен майстор,
    както и да извърша някой по-належащ ремонт.
    Нека да се има впредвид, че не съм монтьор и за ремонтите ще разчитам
    на сервизи и на приятели(поне на първо време).

  • #2
    Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

    ако бях на твое място бих купил някои по евтин в окаяно състояние и после да си го стегна собственоръчно както на мен ми харесва защото аз за мен си преценявам че бих могъл да го направя по добър от колкото ще е някои за 3000-4000хил лв.

    Коментар


    • #3
      Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

      И двата варианта стават но за първия трябва да са ти минали няколко през ръцете и да знаеш какво да гледаш
      Ако си мислите че за по-евтиното ще стане по-добре ще стане, ама цената излиза солено
      Истината е по средата: Гледай да е читаво моторчето, скоростите, раздатка, мостове за тия пари.Ремонта на Купето излиза по-евтино при повечето случеи
      П.С Преди да го купиш ПРОБВАЙ ГО ама не по шосе- запъване някаде така най лесно ще разбереш състоянието на главните агрегати
      Случайни хора УАЗ не карат

      Коментар


      • #4
        Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

        По добре вземи някой УАЗ за 3500-4000 лева,качвай се и карай щом не си монтьор и ще го правят други хора Вариантът да вземеш някой в окаяно състояние и да се занимаваш с майстори да го правят,стягат,кърпят,боядисват и т.н ще ти излезе доста повече в пари и време което ще го правиш.Взимай някой добър УАЗ и се радвай на джипката
        Последно редактирано от TRAPERA; 20-03-07, 21:38.

        Коментар


        • #5
          Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

          Мойто мнение е че УАЗ-а не е за теб. Щом не си монтьор и си с ограничени финанси работата е обречена на провал. Съжалявам за крайното изказване, но е добре човек да не е прекалено лековерен, защото като чета останалите мнения си представям как след една година си държиш пред вас един двутонен паметник.
          http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

          Коментар


          • #6
            Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

            Ако имаш желание за УАЗка взимай една направена и карай без да се занимаваш с ремонти и други а ако нямаш това желание както Йори ти е написал не се занимавай Случайни хора УАЗки не карат
            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

            Коментар


            • #7
              Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

              В началото на темата мислех да помоля да не се обсъжда изборът ми,
              сега го правя.Защо съм избрал УАЗ мога да описвам дълго, но това е
              въпрос за друга тема.При покупката най много ме притеснява как
              продавачът досега си е поправял,поддържал и управлявал джипа.Искам
              да си купя УАЗ във възможно най автентично състояние.Без твърд покрив
              присадени седалки и т.н.Наясно съм как се поддържа УАЗ и разходите
              необходими за да го докарам до състоянието което искам, но ме
              интересува как за тия пари да имам работещ джип и от там нататък да
              оправям различните дфекти, които вероятно ще се появят.

              Коментар


              • #8
                Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

                Желая ти успех в покупката на УАЗа Питай ако нещо не ти е ясно за УАЗ и по скоро да видим твоята УАЗка
                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                Коментар


                • #9
                  Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

                  Мисля, че ако не си в състояние сам да си поддържаш Уаза по-добре да се ориентираш към друга машина. Ще си спестиш много разочарования и средства. Уазът изисква доста мърляне
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

                    Вземи по-скъпия Уаз. Освен това, което те посъветваха колегите обърни внимание и на рамата ( да не е изгнила ).

                    Йори, паметника ще бъде 1,5т, а не 2т
                    Според мен точно на тези 0,5т Уаза дължи голяма част от проходимостта си.
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

                      Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                      Йори, паметника ще бъде 1,5т, а не 2т
                      Според мен точно на тези 0,5т Уаза дължи голяма част от проходимостта си.
                      Прав си. Тон и половина ще е, но ако е за не повече от 3000лв. Тогава е толкова гнил, че ще се е самоолекотил
                      http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

                        Както и да го вземеш имаи в напредвит, че частите са доста по-скъпи от преди година-две.Според мен по-скъпия е добрия вариант, но винаги нещо няма да ти хареса и трябва да преправаш.УАЗ съсГАЗ.

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

                          Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
                          Прав си. Тон и половина ще е, но ако е за не повече от 3000лв. Тогава е толкова гнил, че ще се е самоолекотил
                          Хора незабравяйте че и кита тежи
                          Случайни хора УАЗ не карат

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

                            Първоначално публикуван от nikol4o Преглед на мнение
                            Както и да го вземеш имаи в напредвит, че частите са доста по-скъпи от преди година-две.Според мен по-скъпия е добрия вариант, но винаги нещо няма да ти хареса и трябва да преправаш.УАЗ съсГАЗ.

                            Да де , ама не е от магазина скъпия, все пак едно е да започнеш от нулата и да го реставрираш и съвсем друго да пипнеш тук там, и при желание да се премине към някакъв си тунинг

                            А за парите, миналото лято доста обикалях, и това което видях е, че до 3000лв се продаваха напудрени боклуци, чак около 4000 започваха наистина читавите Уазки- не само като визия
                            sigpic УАЗ-452

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

                              Ще си позволя да дам моето мнение купи си евтиния Уаз и после с удоволствие ще влагаш средсва за подобряването на състоянието му и в двата случая ще продължиш да влагаш средства ако имаш желание разбира се казвам ти го от опит Ако желаеш да ти е добра Уазката ще трябва да се потрудиш защото много от собствениците на Уаз си мислят че тя няма нужда от поддръжка и я карат вандалски и после продават Има и такива които ги възтановяват с цел продажба и поради голямото търсене на Уазки си позволяват с малко вложени труд и пари да искат много пари от продажбата им. И да тия подарят пак ще ти стане скъпа Това ме вкарва в размисли колко струва моята до момента и още не е готова Разликата между тази от 1500 лева и тази от 3000 лева е 1500 лева нищо друго.
                              Да ви пиша ли колко струва моята да момента

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X