Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко зъба е ремъка на 8V?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колко зъба е ремъка на 8V?

    Става въпрос за G16A 8V, моноинжекция, 90та или 91ва година. Днес няма отворени магазини, за да проверя, затова питам тук.

    Ремъка е изключително халтав, а натягането е обрано докрай, та имам сериозни съмнения, че са сложили нещо друго. Или ролката не е каквато трябва. Или обтегача е от нещо друго. За друг вариант не се сещам.

    Наличния ремък е с 95 зъба. Толкова ли трябва да са?
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

  • #2
    От: Колко зъба е ремъка на 8V?

    Аз имам сайдкик 1994 8V но предполагам е един и същ,току що преброих на стария ми ремък и са точно толкова 95 зъба,явно проблема няма да е в ремъка

    Коментар


    • #3
      От: Колко зъба е ремъка на 8V?

      Благодаря ти!
      Вероятно някой е бъзикал обтегача...
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • #4
        От: Колко зъба е ремъка на 8V?

        Обтегача трябва да се саморегулира, ако си го видял в упътването, сменяй задължително ролката и не се скъпи, че ако затегне

        Коментар


        • #5
          От: Колко зъба е ремъка на 8V?

          Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
          Обтегача трябва да се саморегулира, ако си го видял в упътването, сменяй задължително ролката и не се скъпи, че ако затегне
          Всичко е сменено с ново. Проблема е, че ремъка има безобрано голям луфт, 10-12мм без никакво усилие, като натиснеш отива над 20. А обтегача си издрънчава (буквално) в крайно положение и пита за още.
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • #6
            От: Колко зъба е ремъка на 8V?

            Мисля, че на моята като го сменях беше толкова някъде

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X