Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

    Първоначално публикуван от Валенти Преглед на мнение
    Колега,нещо не ми е ясно.И извинявай,ама като искаш бегачка си вземи Q7 или нещо от този род,за Монстер-какъвто и да е камион.Ако нещо не съм разбрал-сс00рри.Нали Форума е
    Първоначално публикуван от Валенти Преглед на мнение
    Извинявам се за предния пост.Не го довърших.Мислех си,че форума е-"Без път",4х4 ,а не е за бегачки,бегачи и други такива.
    ...Благодаря Ти за съвета колега!
    ...Явно съм объркал форума.....сега се регистрирах в Ауди Форума и почвам да чета за Q7!
    Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

    Коментар


    • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

      Първоначално публикуван от Валенти Преглед на мнение
      Извинявам се за предния пост.Не го довърших.Мислех си,че форума е-"Без път",4х4 ,а не е за бегачки,бегачи и други такива.
      Да форума е за offRoad "Без път" .Това не значи ,че и при "Без пътя" няма бегачки !
      Отделно темата е за Витара която конструктивно си няма мощност за "Без пътя" .
      Лудак

      Коментар


      • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

        Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
        Да форума е за offRoad "Без път" .Това не значи ,че и при "Без пътя" няма бегачки !
        Отделно темата е за Витара която конструктивно си няма мощност за "Без пътя" .
        А сега де?Демо , тука може и да поспориме за мощността на ВИТАРА.Има мощност и още как.И за баирите и за бягане по пътя.Поне моята де-2.0 6В 24кл.В района на Дупница съм я тествал всякак,така че съм готов да споря,съответно да докажа своето твърдение.
        Поздрави.

        Коментар


        • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

          Първоначално публикуван от Валенти Преглед на мнение
          А сега де?Демо , тука може и да поспориме за мощността на ВИТАРА.Има мощност и още как.И за баирите и за бягане по пътя.Поне моята де-2.0 6В 24кл.В района на Дупница съм я тествал всякак,така че съм готов да споря,съответно да докажа своето твърдение.
          Поздрави.
          Твойта да ............. ама другите не са с този мотор
          Лудак

          Коментар


          • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

            demo нали беше повдигнал въпроса за раздатка от ткзс и скоростите от витара какво става ще се прави ли мога да дам скорости за проба
            Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
            Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

            Коментар


            • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

              Първоначално публикуван от Валенти Преглед на мнение
              А сега де?Демо , тука може и да поспориме за мощността на ВИТАРА.Има мощност и още как.И за баирите и за бягане по пътя.Поне моята де-2.0 6В 24кл.В района на Дупница съм я тествал всякак,така че съм готов да споря,съответно да докажа своето твърдение.
              Поздрави.
              Колега тоята витара е друга бира... Емо иска да сложи Опелов мотор за повечко сила да си прави кеф... а ти се изказваш неподготвен... прочети темата от начало Поздрави аз съм от Сапарева баня и някой път ако имаш време звънни да направим една разходка да я видим силната Витара...
              Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

              Коментар


              • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
                Колега тоята витара е друга бира... Емо иска да сложи Опелов мотор за повечко сила да си прави кеф... а ти се изказваш неподготвен... прочети темата от начало Поздрави аз съм от Сапарева баня и някой път ако имаш време звънни да направим една разходка да я видим силната Витара...
                Привет.
                "а ти се изказваш неподготвен".За което се извинявам.Колкото до разходките,още не съм я прежалил за по- хард разходки,но до Баня и Паничище може.Тъкмо гледам заваля и първия сняг,че досега ???.
                0898705799-Вальо

                Коментар


                • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                  Първоначално публикуван от Близнаците Преглед на мнение
                  demo нали беше повдигнал въпроса за раздатка от ткзс и скоростите от витара какво става ще се прави ли мога да дам скорости за проба
                  Никакво време брат ама никакво........... сутрин излизам в 7:30 и се прибирам късно .Виж темата на Емо той там е тръгнал по стъпките с монтажа на Газковата раздатка .
                  Лудак

                  Коментар


                  • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                    Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                    Никакво време брат ама никакво........... сутрин излизам в 7:30 и се прибирам късно .Виж темата на Емо той там е тръгнал по стъпките с монтажа на Газковата раздатка .
                    При мен е ралично!....Витаровата кутия....Как ще я отделите и куплирате към тази раздатка?!
                    ...Той и Ради е направил неговата така с XE-двигател и я е изпълнил много добре!
                    Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                    Коментар


                    • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                      Първоначално публикуван от CrAzY_eMo Преглед на мнение
                      При мен е ралично!....Витаровата кутия....Как ще я отделите и куплирате към тази раздатка?!
                      ...Той и Ради е направил неговата така с XE-двигател и я е изпълнил много добре!
                      Имам идея ама кога да го направя...........
                      Лудак

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X