Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

    Както се казваше в един стар виц:
    "информацията е вярна, но неточна- не били компютри, а компоти и няма да ги изнасяме, а ще внасяме..."
    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

    Коментар


    • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

      Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
      Както се казваше в един стар виц:
      "информацията е вярна, но неточна- не били компютри, а компоти и няма да ги изнасяме, а ще внасяме..."
      +1
      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

      Коментар


      • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

        Обещаното продължение!









        Има още доста видео от първия ден, но ще продължим чак в понеделник.
        Много задачки... и този уикенд ще се наложи да поработя...
        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

        Коментар


        • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

          Браво Таня!Тетевенската телевизия ми изпрати 4 диска от състезанието,но твоите са от различна камера и позказват неща,които не се виждат там.Между другото за дисковете си платих само доставката.
          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

          Коментар


          • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

            Здравей Таня, можеш ли да ми изпратиш твоите дискове.
            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

            Коментар


            • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

              Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
              Здравей Таня, можеш ли да ми изпратиш твоите дискове.
              Привет, изпратени са, заедно с обещаната награда. Днес би трябвало да ги получиш. Ще имаш приятно занимание в петъчната вечер, даже две!
              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

              Коментар


              • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                Здравей Таня , благодаря че спази обещанието си и получих всичко, обаче излезе безкрайно права като предположи че куриерите ще счупят бутилката . Дадоха ми една наилонова торба пълна със стъкла и много приятно миришеща на сливова.Смятам че това е на хубаво ,защото е още една причина да дойда догодина живот и здраве и да я пробвам на място след състезанието.Поздрави.
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                  Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                  Здравей Таня , благодаря че спази обещанието си и получих всичко, обаче излезе безкрайно права като предположи че куриерите ще счупят бутилката . Дадоха ми една наилонова торба пълна със стъкла и много приятно миришеща на сливова.Смятам че това е на хубаво ,защото е още една причина да дойда догодина живот и здраве и да я пробвам на място след състезанието.Поздрави.
                  Еххх, много съжалявам, че станах лош пророк, а и куриерите ми се врекоха...ще ги глобявам! Дано поне дисковете да са оцелели...?
                  Речено си е тетевенска сливова да се пие в Тетевен! Ама, може да не чакаме цяла година, я колко зимни празници се задават...ако имате път насам, веднага се отбийте, а ако решите специално да дойдете, много ще ви се зарадвам. Ще има и отлежала, и тетевенска саламура-специално приготвена! Обаждайте се!
                  0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                  Коментар


                  • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                    И последните клипчета от първия ден. Почти цялото първо клипче засне(докато аз лежах на сянка и чаках да ми се вдигне малко кръвното) един колега-изявен тетевенски оффроудър Марино Маринов(Патката), който е известен и с колоритните си коментари в рубриката "Часът на Патката", но ето че се справя добре и като оператор, та "компроматите" са от него!









                    Има около час и половина видео от втория ден. Утре продължаваме
                    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                    Коментар


                    • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                      Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
                      И последните клипчета от първия ден. Почти цялото първо клипче засне(докато аз лежах на сянка и чаках да ми се вдигне малко кръвното) един колега-изявен тетевенски оффроудър Марино Маринов(Патката), който е известен и с колоритните си коментари в рубриката "Часът на Патката", но ето че се справя добре и като оператор, та "компроматите" са от него!
                      Eeeйййх, най-после успях да си преброя неуспешните опити в калната яма. Благодаря много за клипчетата!

                      Поздрави от Враца!
                      Без блокажи си за никъде. :D
                      Без лебедка, хептен...

                      0887 731062 - Цецо

                      Коментар


                      • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                        ...И клипчетата от суровия материал на целия втори ден!
                        Малко, но от сърце -черпя ви за Тетевенския панаир, който се открива тази вечер! От утре ни търсете по бирариите - Наздраве!













                        И награждаването на победителите...!



                        От втория ден са и клипчетата със страхотното шоу на Пешо, Симо и Фиестата, който е пропуснал да го види- пост 225!
                        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                        Коментар


                        • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                          Изгледах всички клипове и ми направи впечатление,че повечето от екипажите да не казвам почти всички са си без навигатори,абе тия навигатори само за тежест ли ги возите с вас бре хора.Грешките които правят пилотите са 99% заради това че просто нямат човек,който да им показва.Танче клиповете са страшни.Поздрави!
                          0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                          Коментар


                          • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                            Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
                            Изгледах всички клипове и ми направи впечатление,че повечето от екипажите да не казвам почти всички са си без навигатори,абе тия навигатори само за тежест ли ги возите с вас бре хора.Грешките които правят пилотите са 99% заради това че просто нямат човек,който да им показва.Танче клиповете са страшни.Поздрави!
                            Влади прочети пост 209.

                            Коментар


                            • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                              [QUOTE=Tedo56;1306950]Влади прочети пост 209.[/QUOTE

                              Да Тедо прочетох го и видях,че и на тебе ти е направило впечатление същото,ама твоя навигатор си го бива-120кг-страхотен баланс-направо ти завиждам.Поздрави!
                              0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X