Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части от Волга за ГАЗ 69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Части от Волга за ГАЗ 69

    Първоначално публикуван от vgazara Преглед на мнение
    Аз продавам задния мост за това ви питам горе долу каква цена да обява вече двама човека ме питаха за него.А да попитам защо този мост да е ценен по добар ли е от на газ 69 .Виждам че доста хора търсят такива мостове за джипове.
    Задния мост на Волгата е по здрав от моста на ГАЗ 69 и УАЗ но е по бърз и ако УАЗката се кара повече в балкана не е по добре.

    Коментар


    • #17
      От: Части от Волга за ГАЗ 69

      Със сигурност е по-здрав заради взаимното разположение на пиньона и короната-има по-голяма контактна повърхност между зъбите и респективно по-малко са натоварени. За да се монтира на джипката, се присажда централното тяло на моста /корпуса на диференциала/ към ръкавите на газковия мост чрез разпробиване на заварките. Неудобството на доработката е, че кардана слиза по-надолу и се увеличава риска от удар, особено на задния кардан и каретата работят на по-големи ъгли. Все пак те са по-евтини и лесни за смяна от пиньон и корона.
      0886 854 174

      Коментар


      • #18
        От: Части от Волга за ГАЗ 69

        [QUOTE=r_vardarov;1269460]Скоростите са много удачни за Газ-69,но стават с доработка.[/QUOTEМойте са такива.Четиристепенна синхронизирана превключва перфектно.Преработката не е трудна за един добър стругар.
        К мирной жизни не пригоден.
        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

        Коментар


        • #19
          От: Части от Волга за ГАЗ 69

          Стария здравей.Готвя такава кутия и аз .Били побликувал някакви чертежи и размери на начина за направата на ск.от волга,ако разбира се е удобно.

          Коментар


          • #20
            От: Части от Волга за ГАЗ 69

            Да де но каде е този стругар да преработи и моята.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X