Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Руско ремарке "Скиф".

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Руско ремарке "Скиф".

    Здравейте! Днес си купих изгодно руско ремарке палтака "Скиф" доколкото четох в руските форуми е сполучливо направено. Ако някои има впечатления, моля да сподели, на мен ми изглежда добре направено и мисля, че е запазено поне доколкото го разгледах. Сега не мога да кача снимки, но ще се опитам след време. Като го гледах надделя това, че е компактно и мисля здраво направено, иначе мислех за каравана, но тя не става за по планините!

  • #2
    От: Руско ремарке "Скиф".

    Гледам че на никой не му е направило впечатление това ремарке.......е на мен ми е интересно. Колега, моля те да качиш снимки и да споделиш повече за ремаркето, като цена, от къде, как се справя в пресечена местност и каквото още се сетиш.
    Поздрави.

    Коментар


    • #3
      От: Руско ремарке "Скиф".

      Никак, то е съвсем малко, за лека кола. Единственото смислено за джип, май е щатното на УАЗа, и то - ако джантите ти са съвместими с неговите.

      Коментар


      • #4
        От: Руско ремарке "Скиф".

        Скиф-а май беше с 10" гуми. Какъв офроуд?

        Коментар


        • #5
          От: Руско ремарке "Скиф".

          Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
          Гледам че на никой не му е направило впечатление това ремарке........
          То май и стопанина не се е впечатлил, още чакаме снимките... почти две години
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • #6
            От: Руско ремарке "Скиф".

            Може вече да не е негово.
            DAIHATSU ФЕРОЗА 1.6 16V 0897968887

            Коментар


            • #7
              От: Руско ремарке "Скиф".

              Да, най-мъничките са. Иначе е хитро измислено, с гумени торсиони и изобщо. Но си е малко.

              Коментар


              • #8
                От: Руско ремарке "Скиф".

                Да, явно човека е позабравил за темата. Някой има ли снимки на това чудо все пак

                Коментар


                • #9
                  От: Руско ремарке "Скиф".

                  Чичо Гошо (google) всичко знае...

                  http://pilt.delfi.ee/en/album/135245/?view=blog&page=1

                  Коментар


                  • #10
                    От: Руско ремарке "Скиф".

                    Благодаря колега, изглежда доста добре, но.....явно за целите ми не е удачно.
                    Мой приятел има едно старо на вилата си, та ще се опитам да направя нещо от него-ТНТМ

                    Коментар


                    • #11
                      От: Руско ремарке "Скиф".

                      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                      Да, най-мъничките са. Иначе е хитро измислено, с гумени торсиони и изобщо. Но си е малко.
                      Малко, малко, колко да е малко !? На Градина сме спали 6 възрастни и 2 деца без проблеми. Спалнята за възрастните, която е на капака, е уникална от към сексудобства, за спане също става. В "купето" са детските легла, а във форселта съвсем спокойно спят 4-ма пияници. А за транспортиране е много по маневрено от всяка каравана. И да , гумите са 10"х4", става за оф, става и за магистрала със 130.
                      Забравих да спомена - дислоцирането и разпъването са възможни и при участието само на един човек, е при двама (еле ако единият е жена) е много по-гот !!!

                      ПП. Преди да го подкарам аз, моят старец го ползва дълго време за товарно - 300 кг. товари и ги вози от Петрич до Варна безгрижно, просто му се маха палатката за около 10 минути, за обемисти товари - и капака за още 10.
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X