Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Теглич за Джимни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Теглич за Джимни

    Здравейте колеги, реших да си измайсторя теглич за джипката, наравих го но се оказа че сега пьк имам друг проблем. Започнах да окабелявам инсталацията и до там, оказва се че всяка една плюсова жица било на стоп, габарит и мигач си има и минус. Проблема за мен е че минуса не е на обща маса и немога да сьбера толкова жици вьв куплонга кьдето се включват за ремаркето. Та запитването ми е ако се опитам да окача всичко на една обща маса минус дали няма да се прецака нещо компютьра.

  • #2
    От: Теглич за Джимни

    Питай колегата Барни. Аз купих Джимнито си от него. Той му беше сложил теглич и вероятно ще може да отговори на въпроса ти.
    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

    Коментар


    • #3
      От: Теглич за Джимни

      Уважаеми колеги, наистина имам нужда от професионалната ви помощ. Очаквам мненията, ви по вьпроса.

      Коментар


      • #4
        От: Теглич за Джимни

        Благодаря на всички колеги за мненията по темата. Моля модератора да я затвори.

        Коментар


        • #5
          От: Теглич за Джимни

          Първоначално публикуван от vladogr3 Преглед на мнение
          Уважаеми колеги, наистина имам нужда от професионалната ви помощ. Очаквам мненията, ви по вьпроса.
          Здравей и не се сърди че никой не ти е отговорил.Просто Джимнитата са слабо представени тука,още повече и доработка-теглич да е слагал някой колега или колежка.
          А и е отпускарски сезон,та който знае може да не е видял темата ти.
          А е добре ,ако си решил проблема си, да споделиш как е станало.Защото, така би помогнал на някой друг участник с информация,т.е. и ти да допренесеш с нещо за Форума.
          Сега ще се опитам да дам съвет за проблема ти:
          Много коли имат контрол на задните стоп светлини и е свързано с компа на колата.Просто така не можеш да свържеш още крушки.Беше споменато в една тема за теглич на VW Taureg.
          Още малко ти остава да си със статут на утвърден участник ,и предполагам ще можеш да влезеш в систематизирана информация и да разгледаш Ел. инсталацията на Джимни.
          Аз бих сложил 5бр. релета на 12в. /евтини са/ ,като ги управлявам от съответните крушки на задните фарове.С обща маса и общ +,и включват и подават плюса вече към свтлините на прикаченото ремарке и др.
          Така си представям аз нещата.

          Желая Успех и дано се раздвижи темата ти с по компетентни мнения от моето!!!
          Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
          ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

          Коментар


          • #6
            От: Теглич за Джимни

            Благодара ти колега, за мнението бях изгубил надежда че някой ще ми обьрне внимание. Проблема си остава, продьлжавам да си бльскам главата да роди нещо умно.

            Коментар


            • #7
              От: Теглич за Джимни

              А ти колега направи ли това,което те посъветвах по-горе? Давам ти линк към темата за продажбата на Джимнито на колегата Барни. Аз го купих,но теглича не ми трябваше и Барни си го свали. Куплунга за светлините си стои,но не знам как са направени връзките. Затова се обади на Барни и го помоли да ти помогне с информация. Телефон има в темата.

              http://www.offroad-bulgaria.com/show...ighlight=Jimny
              Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

              Коментар


              • #8
                От: Теглич за Джимни

                http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=13603&page=1

                Тука е разисквана схемата на свързване,но за други автомобили,но е полезно за четене.
                Изтеглих и сервизен мануал за Джимни 52мгб.,та ще видя как да го предоставя тука/
                Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                Коментар


                • #9
                  От: Теглич за Джимни

                  Благодаря ви, колеги ще звьнна на Барни пьк да видим. Така или иначе ще трябва да решим и тоя проблем.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X