Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още един Патрол във форума

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Още един Патрол във форума

    Първоначално публикуван от mani10 Преглед на мнение
    Колеги, искам да попитам някой с патрул, като моя,калко му се местят седалките напред,че аз имам проблем с качване на хора отзад на седалките.Просто няма достатъчно място за да се качат ,така да се каже, да се промушат.Салона и седалките са ми еднакви,не мисля че са сменявани.Молбата ми е ,някой колега, да каже дали и при него е така, или аз имам някякаъв проблем?В момента може да се качи само дете или доста слаба жена,за другите е мъчение,а това ме дразни адски много.Пояснявам че нито седалките нито облегалките отиват достатъчно напред и надолу,просто стига си края на релсата и това е няма накуде да отидат.
    Късия Патрол е така,и аз като теб отначало мислех че нещо не е в ред-свалих и разглобих двете седалки но не открих никакъв проблем и така си остана ...зад дясната горе долу може да се мине ама зад шофьорската си е направо мъчение ,но и това се оправя-махнах задната седалка и не качвам хора отзад.
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • #32
      От: Още един Патрол във форума

      Ясно,много кофти ситуация.Незнам с кой акъл са смятали пространството,явно е направен само за японци по 1.50 см и 50 кг...

      Коментар


      • #33
        От: Още един Патрол във форума

        Японки!Тяхните мацки не са от стандарта на наште мадами..Все пак разглоби седалката че при моя шините бяха криви и не се плъзгаше до крайно положение,явно някой дебелак се е друсал по траповете
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • #34
          От: Още един Патрол във форума

          Седалките на патрула са пълна скръб, та препоръчвам да се сменят с нещо удобно. Тогава може да се отстрани и проблема с качването на пътници.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #35
            От: Още един Патрол във форума

            Моя съвет е също да ги замениш Аз имам едни седалки от някакво Рено или Пежо след 2000година с подгряване и много се "кълчат" търси подобни че мойте още не съм решил какво да ги правя че не влизат в Уаз-а иначе са супер успех
            Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

            Коментар


            • #36
              От: Още един Патрол във форума

              Здравей колега, може ли да споделиш с какви пружини го задигнахте толкова и как са му ходовете сега?
              NISSAN PATROL GR

              OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

              Коментар


              • #37
                От: Още един Патрол във форума

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0094.jpg
Прегледи:1
Размер:93.2 КБ
ID:5213622Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0093.jpg
Прегледи:1
Размер:141.7 КБ
ID:5213623Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0091.jpg
Прегледи:1
Размер:180.1 КБ
ID:5213624

                Патрула вече е с гуми 33-ки и степенки.Все ми се струва,че и 33-ките са му малки...
                Каро-1,задигнат е с пружини вътре в патрулските пружини.Тези които са вътре, по малките пружини, са от Фиат Дукато бус.
                Ходовете не са по добри от страндартните.При мен този вариант е временен докато събера парички за качествен лифт.

                Коментар


                • #38
                  От: Още един Патрол във форума

                  33ки са му добре за по големи трябват бавни дифове като на моя!И с тези няма да имаш проблеми все пак е Патрол а има и лебетка!Иначе сега е много по добре от преди!
                  driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                  Коментар


                  • #39
                    От: Още един Патрол във форума

                    Добре е,само не се виждат хубаво степенките.Направи по хубави снимки.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Още един Патрол във форума

                      Първоначално публикуван от asen_dp Преглед на мнение
                      Добре е,само не се виждат хубаво степенките...
                      Вижда се някаква лъскава тръба на праговете, истински сандък за лебедката и някаква уникално извита тръба за броня.
                      Мойто мнение е, че трябва все пак да има някаква милост към тия Патрули.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Още един Патрол във форума

                        Андро,следващия път,когато ще правя нещо по патрула,обезателно ще искам твоето мнение,което явно е много ценно и меродавано.Благодаря за градивната критика и за качествения пост в иначе скромната тема.Аз нямам това самочуствие, като не съм видял нещо на живо, да го коментирам по снимки,коя тръба как е извита, кое е сандък и лъскавата тръба от какво е и защо е...е да аз не ремонтирам джипове,обикновено ги чупя и купувам.Вероятно едно такова изказване води до душевна удолетвореност и засилва вярата,че това в собствения гараж е най хубаво.Ще те помоля да не ми отговаряш,че така или иначе идеята за тази тема не е да си приказваме с теб.Сполай ти.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Още един Патрол във форума

                          Първоначално публикуван от Васил Караколев Преглед на мнение
                          ...
                          Вероятно едно такова изказване води до душевна удолетвореност и засилва вярата,че това в собствения гараж е най хубаво.Ще те помоля да не ми отговаряш...
                          Аз съм си виновен, че казвам кое как е и как да се оправи.
                          За благодаря, чак се стига до душевната ми удовлетвореност.

                          Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                          Добре дошъл!
                          Лебедката е невероятно сбъркана! Дано който я е монтирал, да не правил и окачването.
                          32-33" е размера. За по големи мотора идва слаб, а и няма смисъл, според мен.
                          Дай снимки да го видим това окачване.
                          Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                          Мдаа ... и при окачването си личи същия "подчерк"!
                          Общо взето е осакатен! Пружина в пружина и моста не се сгъва. Не се и разгъва, щото пък амортесьорчетата са разгънати. Класика!
                          Първо трябва да се почне с оправянето на направения "тунинг".
                          В крайна сметка джипа си е твой и си в правото да правиш каквото си искаш.
                          Само обаждай, на който не му харесва да не коментира.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Още един Патрол във форума

                            Първоначално публикуван от Васил Караколев Преглед на мнение
                            ... Ще те помоля да не ми отговаряш,че така или иначе идеята за тази тема не е да си приказваме с теб.Сполай ти.
                            Ако не е тайна, каква е идеята на темата? Да събира овации ли? Опасявам се, че засега няма много поводи за аплодисменти.

                            Колко кила тежи това нещо, в което е сложена лебедката? Виждат ми се доста дебелки стените.

                            Иначе да, патрулът си е твой и си в правото си да му слагаш каквито красоти намериш за добре.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Още един Патрол във форума

                              Не съм го мерил честно казано това нещо.Все пак за мен не е определящо колко кила тежи.Джипа вижда асфалт рядко, а по черните пътища не се състезавам,със сигурност обаче мога да ти кажа ,че патрула изобщо не усеща "това нещо",има доста свидетели от форума.Темата в никакъв случай не е за хвалене.Както лицето Андро се изказва по нея, така отговарям и аз.Има безброй теми за джипове тук,като видя нещо, което някой си е направил по джипа и не ми харесва,просто го подминавам.Ако мога да му дам акъл как да го направи по добре му давам.
                              Андро,освен ехиден коментар,не видях къде точно ми казваш на мен незнаещия как се прави???Пишеш че си виновен, че казваш кое как се прави??Къде го каза в мойта тема??50% от твойте мнения са контра.Хубаво ,изобщо не ме интересува честно казано.Имах желание като почна да правя патрула, както си му е реда да поствам,но ще се въздържа.
                              Чавдаре,ти си мод,а ако обичаш заключи темата.Благодаря.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Още един Патрол във форума

                                Първоначално публикуван от Васил Караколев Преглед на мнение
                                Не съм го мерил честно казано това нещо.Все пак за мен не е определящо колко кила тежи.Джипа вижда асфалт рядко, а по черните пътища не се състезавам,със сигурност обаче мога да ти кажа ,че патрула изобщо не усеща "това нещо",има доста свидетели от форума ....
                                Усеща го, вЕрвай ми! Много добре се усеща дори ако смениш стоманеното въже със синтетично и обратно. Предницата и без това е дълга и тежка, за да има нужда да я утежняваш без нужда, още повече с тежест, намираща се толкова напред пред моста.
                                Монтажът на лебедката според мен има 2 проблема: Първо, че конструкцията е излишно утежнена и второ, че от тази затворена кутия, която виждам на снимките, много трудно ще изкарваш каквото попадне там - вода, кал, сняг и всякакви други гущери. Което няма да е много добре за лебедката. Ама това ще го установиш и сам ...

                                А темата да се заключи е най-лесно.
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X