Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още един Патрол във форума

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Още един Патрол във форума

    Изхвърляй старите пружини,както ти каза Белата поръчваш си нови по дълги и по дебели пружини в село Крън,слагаш нови амове и едни кални 33" и си готов.За умерен офроуд-отначало всеки така казва, а после... задължително махаш задната броня ислагаш силова,задните калници ги режеш на ниво броня и с това сиромашкия тунинг е готов.Разбира се можеш да си поръчаш и готово окачване, но там вече говорим за едни други пари.Честито и много кални километри с Патрола.
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • #17
      От: Още един Патрол във форума

      Честито колега!Желая ти милиони кални и безаварийни километри!Отностно гумите едни 33 инчови биха му седяли идеално,пък и не е нужно по-големи /поне за мен/.Щом сте го започнали с Кико ще стане супер,той знае какво да прави!Няма да е лошо да качиш поне малък снимков материал с преработките и доработките.Мисля че ще бъде полезен!УСПЕХ!!!
      Последно редактирано от pilota7222; 15-08-10, 22:44.

      Коментар


      • #18
        От: Още един Патрол във форума

        Поздравления за избора и много кални километри с Patrol-а.

        Коментар


        • #19
          От: Още един Патрол във форума

          Сега видях тоя Патрол спрян пред моя блок.Лебедката е оправена и изглежда много добре,поздравления.Мноого безаварийни километри!

          Коментар


          • #20
            От: Още един Патрол във форума

            Днес беше ден за преместване на лебедката заедно със стойката на правилното място,и моделиране на предната броня.
            С две думи цял ден рязане ,заваряване, умуване, 2 кутии цигари много кафета.
            ето джипа както го взех
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13082010256.jpg
Прегледи:2
Размер:183.6 КБ
ID:5205153

            тук разкачаме всичко което се оказа доста трудоемко:
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0016.jpg
Прегледи:1
Размер:113.3 КБ
ID:5205154

            тук се пулим на стойкатаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0018.jpg
Прегледи:1
Размер:157.4 КБ
ID:5205155


            и се реши че трябва да играе флекса:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0019.jpg
Прегледи:1
Размер:125.6 КБ
ID:5205156

            не се сетих да снимам умуването по предната броня но както и да е.
            Ето го резултата в крайна сметка:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0023.jpg
Прегледи:1
Размер:114.7 КБ
ID:5205157


            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0025.jpg
Прегледи:1
Размер:152.9 КБ
ID:5205158

            благодаря на колегата Кирил Огненски,че ме упъти към добър заварчик!
            На мен лично ми харесва както стана,поне няма да рия по баирите с лебедката...

            Коментар


            • #21
              От: Още един Патрол във форума

              Честито и от мен за Патрола.
              Първоначално публикуван от mani10 Преглед на мнение
              На мен лично ми харесва както стана,поне няма да рия по баирите с лебедката...
              С преместването на лебетката и новата броня май се промени цялата визия отпред .Така изглежда по-висок.Успех със следващите начинания.
              Suzuki Samurai 1.3
              Диян Димитров - 0897875292

              Коментар


              • #22
                От: Още един Патрол във форума

                Вече с резервна гума на тавана.Отзад само ми къртеше пантите,пък и мисля да сложа една стълба на нейно място.:-)

                Коментар


                • #23
                  От: Още един Патрол във форума

                  Тези обувки май са му малки вече!Иначе в гората мн. му е добре та това животно!!Много добре изглежда!Жалко че си далеч че да поомачкаме гората заедно!Поздрави!
                  driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                  Коментар


                  • #24
                    От: Още един Патрол във форума

                    Живи и здрави като получа правото да публикувам обяви ще ги пусне сегашните ми гуми за продажба и ще взема 33-ки,че наистина му малеят 31-те.Бях залудял за 35 -ци ама колегата Кирил Огненски ме отказа набързо.Аз 5 дена от седмицата съм с джипа в гората и май ще са му тежки 35-те на патруля... :-)

                    Коментар


                    • #25
                      От: Още един Патрол във форума

                      Много добре изглежда вече да ти е честит и със здраве да си го караш и каляш
                      Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                      Коментар


                      • #26
                        От: Още един Патрол във форума

                        Супер е!Поздравления колега!Иначе какво им е на 35-иците,освен цената?
                        Има колеги от форума,които карат с 35-ици.Няма проблем...или поне на 3.3 мотора?!?

                        Коментар


                        • #27
                          От: Още един Патрол във форума

                          Ами всички казват, че са големи за 2.8 мотора, а и предполагам ,че ще се налага чести ремонти по ходовата част.Иначе съм сигурен, че ще изглежда зверски,но ще се задоволя и с 33-ки

                          Коментар


                          • #28
                            От: Още един Патрол във форума

                            Те проблемите с 35те са доста ама това е друга тема!32 или 33 другото е излишно/гориво амортизация тунинг/а и зависи от гуменката аз карам навсякъде
                            /асвалт-гора/с PIRELLI SKORPION MUD 32in и нямам проблеми!Е това е лично мнение
                            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                            Коментар


                            • #29
                              От: Още един Патрол във форума

                              Колеги, искам да попитам някой с патрул, като моя,калко му се местят седалките напред,че аз имам проблем с качване на хора отзад на седалките.Просто няма достатъчно място за да се качат ,така да се каже, да се промушат.Салона и седалките са ми еднакви,не мисля че са сменявани.Молбата ми е ,някой колега, да каже дали и при него е така, или аз имам някякаъв проблем?В момента може да се качи само дете или доста слаба жена,за другите е мъчение,а това ме дразни адски много.Пояснявам че нито седалките нито облегалките отиват достатъчно напред и надолу,просто стига си края на релсата и това е няма накуде да отидат.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Още един Патрол във форума

                                Първоначално публикуван от mani10 Преглед на мнение
                                Колеги, искам да попитам някой с патрул, като моя,калко му се местят седалките напред,че аз имам проблем с качване на хора отзад на седалките.Просто няма достатъчно място за да се качат ,така да се каже, да се промушат.Салона и седалките са ми еднакви,не мисля че са сменявани.Молбата ми е ,някой колега, да каже дали и при него е така, или аз имам някякаъв проблем?В момента може да се качи само дете или доста слаба жена,за другите е мъчение,а това ме дразни адски много.Пояснявам че нито седалките нито облегалките отиват достатъчно напред и надолу,просто стига си края на релсата и това е няма накуде да отидат.
                                Това е един много голям недосатък за късите Патроли!Мен са ме базикали че е по лестно да се влезе през третата врата отзад отколкото при сгъната седалка!
                                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X