Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Японска или немска кола ?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Японска или немска кола ?!

    +1 за японските
    EX Toyota Land Cruiser 120
    Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

    Коментар


    • #17
      От: Японска или немска кола ?!

      Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
      Това много ми хареса!
      Преди много години в един филм на въпроса кой е най щастливият мъж бяха отговорили така: Не знам къде е роден и къде живее но е женен за японка,пие немска бира, яде китайска храна и кара американска кола
      И заплатата му е английска.
      0осем9осем7шест0осем7едно
      Миро

      Коментар


      • #18
        От: Японски или Немска кола ?!

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        .И не говорим за нов Голф,това е средство за придвижване,а не кола / лично мнение и без да обиждам Голфа или влюбените в него/.
        Предполагам, вече цял Перник те мрази.
        А, относно колата, и при мен японската има превес.
        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
        -----------------------------------------------
        Питието определя съзнанието....
        -----------------------------------------------
        0887770735

        Коментар


        • #19
          От: Японски или Немска кола ?!

          За безпроблемност-японска.За лукс-немска.Това е моето мнение.Не,че няма определени модели немски здрави и японски луксозни.Като цяло.Или така:стара японска и нова немска.
          Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

          Коментар


          • #20
            От: Японска или немска кола ?!

            Ако вземам нова кола немска.
            -висока остатъчна стоиност
            -сервизна мрежа
            -бърза доставка на резервни части.
            Ако говорим за джип втора упоптреба- NISSAN,TOYOTA ,MERCEDES
            А за втора употреба лека кола по-запазената! и пак ще гледам да е немска, по лесно им се намират части на таралясниците.

            Коментар


            • #21
              От: Японска или немска кола ?!

              Първоначално публикуван от interfena Преглед на мнение
              Здравейте , понеже напоследък виждам най-различни мнения искам да отворя тази тема и да изразите мнения кои коли са по здрави , Немските или Японските ?!
              Да кажеме Бюджет около 5000 лева каква кола бихте взели вие ?!
              Здрасти колега,въпроса ти е филосовски,но аз от личен опит съм се убедил в едно-няма по здрава и по нездрава кола,има по поддържана и по неподдържана-от тук нататък всичко е въпрос на финанси.каквото и да си избереш,поддържано ли е и ти гледаш ли си го ще ти служи вярно дълги години,иначе тука мнения ще намериш колкото щеш!
              имах и Toyota Rav 4 2006g.
              Mitsubishi Lancer 2008g.
              Honda CR-V 1998г.
              Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

              Коментар


              • #22
                От: Японски или Немска кола ?!

                И трите дядо попе и тритеее, аз си купих ТЛК после харесах за жена ми а3, сега ще съм доволен на едно шелби
                Око за око и светът ще ослепее

                Коментар


                • #23
                  От: Японска или немска кола ?!

                  Качеството на немските автомобили остана в историята,за съжаление!Докато японците продължават и не спират развитието си!Не,че и те не правят икономии,но напоследък това е световна тенденция-никой не прави возило за повече от 5 години,след което е абсолютно неоправдано финансово да се правят
                  ремонти и т.н.
                  В случая не говорим за върхови и топ-модели,които струват колкото едно село,нали,а за масово произвеждани автомобили?
                  И понеже най-вече иде реч за кола втора ръка гледай да е най-запазената!
                  много автомати-слаби резултати!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Японски или Немска кола ?!

                    Първоначално публикуван от drjanton Преглед на мнение
                    Fena,все едно да искаш да ти отговорим кое е първо, яйцето или кокошката.........
                    Яйцето е винаги първо, колега. Защото яйца е имало много преди да има птици. Еволюционния стадий на видовете.
                    Винаги немския автомобил. Винаги!
                    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                    Само DIESEL !!!

                    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Японска или немска кола ?!

                      Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                      Качеството на немските автомобили остана в историята,за съжаление!Докато японците продължават и не спират развитието си!Не,че и те не правят икономии,но напоследък това е световна тенденция-никой не прави возило за повече от 5 години,след което е абсолютно неоправдано финансово да се правят
                      ремонти и т.н.
                      В случая не говорим за върхови и топ-модели,които струват колкото едно село,нали,а за масово произвеждани автомобили?
                      И понеже най-вече иде реч за кола втора ръка гледай да е най-запазената!
                      Точно по тази причина карам W124 от 1989 /освен всичко друго, което имам, де/ и не ща да чуя за друга кола. Е, един ден ще имам Унимог, но и той ще е от Западна Германия, а не от Германия.
                      М/у другото и джапанките много свалиха гарда, не мислиш ли?
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от мишоци; 29-08-10, 20:53. Причина: допълнение
                      Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                      Само DIESEL !!!

                      Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Японска или немска кола ?!

                        Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                        Точно по тази причина карам W124 от 1989 /освен всичко друго, което имам, де/ и не ща да чуя за друга кола. Е, един ден ще имам Унимог, но и той ще е от Западна Германия, а не от Германия.
                        М/у другото и джапанките много свалиха гарда, не мислиш ли?
                        И аз съм на това мнение, за мен германците правят автомобили,японците-електроника,италианците-макарони а французите-свирки ,това е моята класация.
                        0 8 76 36 8 542

                        Коментар


                        • #27
                          От: Японска или немска кола ?!

                          Най-хубавата кола е служебната. Дизел без пари, гуми, масла и други-пак без пари.Аз имам такава и отдавна спрях да се залисвам коя е по-хубава,японската или немската.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Японска или немска кола ?!

                            А какво им е на Японците,брата прьсна скорости рьчка на 110 000 мили на Хонда Сивик купена от него нова.То пак и толкова като издьржа
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #29
                              От: Японски или Немска кола ?!

                              Първоначално публикуван от nikman Преглед на мнение
                              За безпроблемност-японска.За лукс-немска.Това е моето мнение.Не,че няма определени модели немски здрави и японски луксозни.Като цяло.Или така:стара японска и нова немска.
                              За мен най-големия възможен лукс е именно безпроблемноста, затова имам 3 японски автомобила.
                              Life is too short to drive dull cars!

                              Fight global warming !
                              ... turn on your A/С !

                              Коментар


                              • #30
                                От: Японска или немска кола ?!

                                От всички коли, които съм карал досега, най-безпроблемна се оказа една френска.
                                Карам я като на война и я ползвам за работна. Един вид муле.

                                Иначе, от изброените съм за японската.
                                Аман от германопоклонничество.
                                Германските коли вече не са това, което бяха и са безумно скъпи за поддръжка.
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X