Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко харчи Вашата машинка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко харчи Вашата машинка?

    Ице , не си прав , това има момчето , толко може , какъв е проблема? Има малко повече пластмаси и светлини , като ги понатроши , ще ги махне , по другите показатели мотора си е ендуро , по-добро от Сузукито което ти караше. Като прегледаш форума в началните му години , ше видиш какви ендуро мотори са се карали , и къде са се карали.
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • От: Колко харчи Вашата машинка?

      Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
      Ице , не си прав , това има момчето , толко може , какъв е проблема? Има малко повече пластмаси и светлини , като ги понатроши , ще ги махне , по другите показатели мотора си е ендуро , по-добро от Сузукито което ти караше. Като прегледаш форума в началните му години , ше видиш какви ендуро мотори са се карали , и къде са се карали.
      Aма няма проблеми,кой каквото има това кара,това чудо трябва да се ореже наполовина да замяза на мотор,ама да го хвали че гори 3 на сто не ми се вижда сериозно,ти как мислиш,такъв разход на ендуро каране няма как да стане.

      Коментар


      • От: Колко харчи Вашата машинка?

        Според мен е възможно за 250к.см. 4-такта , пише , че е новак , значи не се е завирал по някакви чукари. Аз едно време бях карал само на мотокрос писта , за мотор по асфалта си купих Z1000 , ходих до морето , като си тръгнах му сипах 18 литра в Поморие , стигнах до София с това гориво , дори остана да се повозя вечерта и да кача едно 16 годишно.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • От: Колко харчи Вашата машинка?

          Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
          Според мен е възможно за 250к.см. 4-такта , пише , че е новак , значи не се е завирал по някакви чукари. Аз едно време бях карал само на мотокрос писта , за мотор по асфалта си купих Z1000 , ходих до морето , като си тръгнах му сипах 18 литра в Поморие , стигнах до София с това гориво , дори остана да се повозя вечерта и да кача едно 16 годишно.
          Това чудо тежи 130кг,за 250 кубика е волга с двигател от трабант,ама за да не говорим празни приказки най добре да го пробваме,аз ще му сипя 1.5л бензин и свърши ли преди да е изминал 50км го оставям където се е изпразнил и се прибирам с влака.
          Последно редактирано от hristo jivota; 14-10-14, 19:49.

          Коментар


          • От: Колко харчи Вашата машинка?

            добреде! ейй че сте сте повече спецове отмен е ясно, ама чак пък дасе зъбим толкова...както ида е - УТОЧНЯВАМ - разхода от 3литра е измерен на градско каране и малко учене по поляните. без хард изпълнения, че още съм нов. Не го карам повече от 100 км/ч на асфалта, защото е с таралежки гуми и малко носи ама това го знаете. И му търся по-шосейни гуми, ако някой може да посъветва нещо за марка и магазин-ще се радвам. дотогава-с таралежките

            Коментар


            • От: Колко харчи Вашата машинка?

              Да де само че в този раздел по асвалт не караме,за това че разходи от 3-4 л за ендуро са повече от смешни.

              Коментар


              • От: Колко харчи Вашата машинка?

                Вместо да сменя гумите , по-добре да смени настилката , парите вместо за гуми ще отидат за бензин , и ще може да пише в този раздел.
                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                Коментар


                • От: Колко харчи Вашата машинка?

                  Yamaha TT-R 250 - 4-7л./100 в гората.

                  Коментар


                  • От: Колко харчи Вашата машинка?

                    Мотора ми е Хонда црм 125 2т харчи 5,6/100

                    Коментар


                    • От: Колко харчи Вашата машинка?

                      Машинката не харчи аз го правя със Кеф за Кеф !!!

                      Коментар


                      • От: Колко харчи Вашата машинка?

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1545819_595964410478487_730838930_n (2).jpg
Прегледи:4
Размер:61.6 КБ
ID:5638009


                        10л. за 6 км.


                        И какво излиза 60 на 100 хи-хи-хи.
                        Последно редактирано от Pacharoza; 29-01-15, 15:39.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: Колко харчи Вашата машинка?

                          Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                          [ATTACH=CONFIG]773629[/ATTACH]


                          10л. за 6 км.

                          И какво излиза 60 на 100 хи-хи-хи.
                          Тц - излиза 166 литра за 100 километра!
                          Biagini Passo Powered By VW Syncro

                          Коментар


                          • От: Колко харчи Вашата машинка?

                            Супер яка снимка браво !!!!
                            Много хубава тема сверих си часовника
                            Мен много ме яде въпроса с харчлъка на мотора не за парите а за малкия резервоар. Карам ТТР600 с рошави гуми с 15/47(както е заводско мисля) и тръгвайки от София с резервоар до горе на Говедарци трябваше да мина на резерва. По не чак толкова груби сметки това си е 10ка на сто. Нямам охлюв и жило за километража(това е за тема в "купувам") но съм сигурен че и градско харчи толкова.
                            Изчетох цялата тема сега ще прочета и мненията в тази http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=2716 Тук в началото колега беше писал че му харчи 5.5 - 6л./100км както съм чел и другаде. Карам си го как да кажа... нормално - добре върви - давам си му газ доволно ...по улиците на София(дори си затрих номера някъде).

                            Коментар


                            • От: Колко харчи Вашата машинка?

                              А да не би случайно номера на мотора ти да е С 8318 Х?
                              Димитър Тенев

                              Коментар


                              • От: Колко харчи Вашата машинка?

                                4/100 извън града
                                5.5/100 в града
                                Хонда доми 93

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X