Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГКПП към Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ГКПП към Гърция

    Не му се плаши До Ксанти всичко е означено (май че е по-добре да хванеш първата отбивка от магистралата, но и по втората нямаш проблем), там прецапваш центъра и катериш към планината. Ако имаш хартиена карта, по релефа се ориентираш горе-долу към коя част на града да се насочиш. Знаците за БГ са доста нарядко (поне през септември беше така), и объркването в центъра ти е почти гарантирано, но с леко питане няма проблем. Оттам нататък повечето разклони по шосето са означени, на две-три места избираш по усет или караш след колите с БГ номера

    А с GPS e най добре Мен ме домързя да качвам карта на Гърция, но нямаше драми и с класическата метода. Предвиди си достатъчно време за пътя - средна скорост от Ксанти до Смолян около 40 км./ч.
    Последно редактирано от badeff; 08-03-11, 21:25.
    Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

    TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

    Коментар


    • #32
      От: ГКПП към Гърция

      Мерси колега- огледах пътя на картата ,също намерих и снимки на пътували от тоам.Засега маи ще се откажа да минавам оттам.
      Дава ми Игуменица -Ксанти че е 520 км -кораба акустира 12на обяд- наи рано 6 следобяд ще съм в Ксанти и се очертава да минавам по кривия път баш на смрачаване а това въобще не ме кефи...

      Коментар


      • #33
        От: ГКПП към Гърция

        Колеги здравейте!

        Коментар


        • #34
          От: ГКПП към Гърция

          Някой може ли да помогне със съвет. Имам забрана за напскане на страната,заради дългове към банките.Искам да отида до Гърция да поработя да се посъвзема. Може ли да ми каже някой по какъв начин да мина.През кое ГКПП е най лесно по втория начин,или някоя пътека през гората.Мерси предварително. bgapostol@abv.bg

          Коментар


          • #35
            От: ГКПП към Гърция

            Първоначално публикуван от bgapostol Преглед на мнение
            Някой може ли да помогне със съвет. Имам забрана за напскане на страната,заради дългове към банките.Искам да отида до Гърция да поработя да се посъвзема. Може ли да ми каже някой по какъв начин да мина.През кое ГКПП е най лесно по втория начин,или някоя пътека през гората.Мерси предварително. bgapostol@abv.bg


            Ти май не си в правилния форум.
            Mitsubishi Padjero 2, 2.5
            тел 0898-31-о8-41

            Коментар


            • #36
              От: ГКПП към Гърция

              Първоначално публикуван от bgapostol Преглед на мнение
              Някой може ли да помогне със съвет. Имам забрана за напскане на страната,заради дългове към банките.Искам да отида до Гърция да поработя да се посъвзема. Може ли да ми каже някой по какъв начин да мина.През кое ГКПП е най лесно по втория начин,или някоя пътека през гората.Мерси предварително. bgapostol@abv.bg
              До колкото чух в едни новини по телевизията, нямаш проблем да идеш до Гърция или коя да е друга държава от ЕС. Не може да излизаш извън ЕС, Турция например. Обясниха го с нещо от сорта на дискриминация по финансов признак.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • #37
                От: ГКПП към Гърция

                Някой може ли да помогне със съвет. Имам забрана за напскане на страната,заради дългове към банките.Искам да отида до Гърция да поработя да се посъвзема. Може ли да ми каже някой по какъв начин да мина.През кое ГКПП е най лесно по втория начин,или някоя пътека през гората.Мерси предварително. bgapostol@abv.bg
                bgapostol@abv.bg - Култово!

                Коментар


                • #38
                  От: ГКПП към Гърция

                  Като си вадих нова лична карта,в досието ми излезе че имам забрана до 2020 г.Говорих с адвокат да махне забраната,но ще минат около 2-ва месеца.и много пари.

                  Коментар


                  • #39
                    От: ГКПП към Гърция

                    Първоначално публикуван от bgapostol Преглед на мнение
                    Някой може ли да помогне със съвет. Имам забрана за напскане на страната,заради дългове към банките.Искам да отида до Гърция да поработя да се посъвзема. Може ли да ми каже някой по какъв начин да мина.През кое ГКПП е най лесно по втория начин,или някоя пътека през гората.Мерси предварително. bgapostol@abv.bg
                    Вече спокойно можеш да отиваш в Гърция! Не зная дали е обнародвано, но съседът ми работи на КППто и преди дни ми сподели, че са получили нареждане да не връщат заради наложена забрана за напускане на страната поради задължения!

                    Коментар


                    • #40
                      От: ГКПП към Гърция

                      Потвърждавам , наскоро преди 3 седмици излизахме с един приятел който имаше забрана заради малко задължение 4.5 мил......Малко ни забавиха 10-15 мин. и накрая си минахме в Румънско,всичко е наред ))
                      подпис : Драги ми смехурко;))

                      Коментар


                      • #41
                        От: ГКПП към Гърция

                        Първоначално публикуван от brpi Преглед на мнение
                        Мерси колега- огледах пътя на картата ,също намерих и снимки на пътували от тоам.Засега маи ще се откажа да минавам оттам.
                        Дава ми Игуменица -Ксанти че е 520 км -кораба акустира 12на обяд- наи рано 6 следобяд ще съм в Ксанти и се очертава да минавам по кривия път баш на смрачаване а това въобще не ме кефи...
                        колега във Гърция вечерта всеки като деназ 1 пътми беше 2007 като се връщах тогава ине беше готова магистралата направо ужас обаче навсякъде сибеше осветено.

                        Коментар


                        • #42
                          От: ГКПП към Гърция

                          Здравейте колеги,
                          другия месец ми предстои пътуване от Гоце Делчев до Кавала. Най-близкия ГКПП е Илинден. Ако някой е минавал от там, нека да сподели впечатления. Другите пунктове са ми далеч и не си заслужава да бия пътя до там, но ако е пътя е много лош ще се наложи. Благодаря ви.

                          Коментар


                          • #43
                            От: ГКПП към Гърция

                            Веднъж съм минавал там през 2010 - нямаше никакви проблеми; беше по тъмно, от колата слязох само аз, носейки документите на останалите пътници - митничарят преписа някакви данни от тях, без дори да погледне наистина ли са това хората в колата; на връщане по светло беше подобно; пътят беше в много добро до отлично състояние (с изключение на Юндола-Якоруда - там е ужас!); след границата има едно спускане със завои, но то едва ли ще уплаши габровец; спускането към Кавала също е сравнително стръмно със завои. Ако нямаш навигация, може да се объркаш на 2-3 места - първото или второто градче(селце) в Гърция, после в Драма, и евентуално малко преди Кавала.

                            Коментар


                            • #44
                              От: ГКПП към Гърция

                              Първоначално публикуван от gr_kanev Преглед на мнение
                              Веднъж съм минавал там през 2010 - нямаше никакви проблеми; беше по тъмно, от колата слязох само аз, носейки документите на останалите пътници - митничарят преписа някакви данни от тях, без дори да погледне наистина ли са това хората в колата; на връщане по светло беше подобно; пътят беше в много добро до отлично състояние (с изключение на Юндола-Якоруда - там е ужас!); след границата има едно спускане със завои, но то едва ли ще уплаши габровец; спускането към Кавала също е сравнително стръмно със завои. Ако нямаш навигация, може да се объркаш на 2-3 места - първото или второто градче(селце) в Гърция, после в Драма, и евентуално малко преди Кавала.
                              Благодаря колега.
                              А според теб, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ли е да имам зелена карта за Гърция? Питах моите застрахователи и те ми казаха, че не е задължително. Питах друг застраховател-каза, че е задължително. Във форумите хората са 50/50. Според едните трябва, според другите не. Аз отивам само за два дни и незнам вече на кого да вярвам. Има ли вариант да се направи на границата и да важи за определен период

                              Коментар


                              • #45
                                От: ГКПП към Гърция

                                Преди месец бяхме с моторите с един приятел без Зелени карти - никъде не ти я искат, но ако влезнеш в някое ПТП, вече не знам как стоят нещата?! Относно пътя, аз ходя в Гърция само от там и няма никакви проблеми, полицаите са по-малко и е по-спокойно.
                                Honda XL600LM, 1987
                                Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                                Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X