Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

    Първоначално публикуван от lyubcho_88 Преглед на мнение
    Може ли да ме насочиш къде да закам колата за тази процедура. Благодаря.
    При него де! Ама иска само помпата.

    Коментар


    • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      При него де! Ама иска само помпата.
      Може и цялата кола. Ако има желание, разбира се. Не е задължително...
      0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
      Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
      Суперскан България www.decbg.com
      Машинно почистване на DPF/FAP филтър

      Коментар


      • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

        Здравейте,много полезна тема ,особено човек ако прочете всичко от начало докрай,браво на хора като Кирил Тодоров и другите като него които дават полезни съвети.Имам нисан терано 2003г 3.0 направи ми следния проблем,светна чека и работи в авариен режим,сутрин много пуши бяло и губи обороти,прочетох коментари на sparkybg,и напръсках с контактен вазелинов спрей всички букси и колата се оправи,карах около 1200км и колата пак прави същото,но сега пръскането непомага,ходих на диагностика и ми казаха корекшан тайма на помпата,и ме пращат за ремонт на помпата при Павката (от Варна съм)и ми казаха че ремонта излиза около 700-800лв

        Коментар


        • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

          днес по случайност говорих за проблема ми с едно момче което има нисан алмера итоми каза че имал подобен проблем с колата и ходил в сервиза на нисан там му казали помпа 900лв ремонт и 800 демонтаж и монтаж ,той утишъл и сменил горивен и въздушен филтър и колата се оправила,за съжаление това не помогна на мен.за това ходих в препоръчан сервиз за помпи и там ми казаха че ремонта може да излезе от 900лв до 1800лв,ако не ми се беше случило оправянето със спрея за контакти веднага щях да я дам за ремонт,засега търсиме ел.проблем прекъснат кабел и т.н.

          Коментар


          • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

            Първоначално публикуван от ivmontan Преглед на мнение
            Здравейте,много полезна тема ,особено човек ако прочете всичко от начало докрай,браво на хора като Кирил Тодоров и другите като него които дават полезни съвети.Имам нисан терано 2003г 3.0 направи ми следния проблем,светна чека и работи в авариен режим,сутрин много пуши бяло и губи обороти,прочетох коментари на sparkybg,и напръсках с контактен вазелинов спрей всички букси и колата се оправи,карах около 1200км и колата пак прави същото,но сега пръскането непомага,ходих на диагностика и ми казаха корекшан тайма на помпата,и ме пращат за ремонт на помпата при Павката (от Варна съм)и ми казаха че ремонта излиза около 700-800лв
            аванс
            0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
            Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
            Суперскан България www.decbg.com
            Машинно почистване на DPF/FAP филтър

            Коментар


            • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

              Да ,изглежда си прав.днес направих две неща първо сипах добавка на кастрол (почти цяло шишенце на 1/4резорвар ,прекалено много)и после ходих да мия двигателя за да не се цапаме като пипаме кабелите,смятах да продължа с проверката с окъсени кабели ,лош контак.Паля и изненада чека не свети и колата върви както преди да влезе в авариен режим .покарах така около 2ч ,при следващо палене чека пак светна пак колата в авариен режим .След половин час пак паля и колата е добре чека не свети ,и до сега е добре.Може и добавката да е почнала да изчиства помпата,или като съм я мил с водuструйката да съм размърдал кабелите,или най малкото не са омаслени и не дават контакт към корпус ако са наранени или един към друг.Ако се развали ще пиша

              Коментар


              • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

                Здравейте на всички, темата е много полезна, изчел съм 70% от нея но решвние на моя проблем не намерих. Карам е46 2.0д 136 от няколко месеца. Предния собственик е сменял маховика, дебитомера, филтъра на картерните газове и е рециклирал дюзите. Проблема на колата е че при подаване на пълна газ, независино на коя предавка съм до 2000к оборота тръгва доста добре, но по - нагоре започват едни колебания - дали да тръгне или не. Ако не и набия педала до пода ги няма тези колежания. Миналия месец и сложих Чип, но проблема се задълбочи. Според мен ли въздух не и достига или гориво. Ако някой сподели къде във Варна да закарам колата ще съм много благодарен. Друг фактор който ме накланя да ви мисля че е помпата е че стартера върти с голям зар, винаги си мислех че трябва да оправя стартера, но сега се чудя дали това затруднение не се дължи на помпата.

                Коментар


                • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

                  Първоначално публикуван от iliqn87 Преглед на мнение
                  Здравейте на всички, темата е много полезна, изчел съм 70% от нея но решвние на моя проблем не намерих. Карам е46 2.0д 136 от няколко месеца. Предния собственик е сменял маховика, дебитомера, филтъра на картерните газове и е рециклирал дюзите. Проблема на колата е че при подаване на пълна газ, независино на коя предавка съм до 2000к оборота тръгва доста добре, но по - нагоре започват едни колебания - дали да тръгне или не. Ако не и набия педала до пода ги няма тези колежания. Миналия месец и сложих Чип, но проблема се задълбочи. Според мен ли въздух не и достига или гориво. Ако някой сподели къде във Варна да закарам колата ще съм много благодарен. Друг фактор който ме накланя да ви мисля че е помпата е че стартера върти с голям зар, винаги си мислех че трябва да оправя стартера, но сега се чудя дали това затруднение не се дължи на помпата.
                  Дай грешки от диагностиката и живи данни. Милиграми на празен ход загряла и аванс - искан от ЕКУ и реален.
                  0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                  Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                  Суперскан България www.decbg.com
                  Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                  Коментар


                  • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

                    Благодаря за отговора Колега, вторник съм запазил час за диагностика. Само да те попитам, че не разбирам какво е това аванс което искаш да му видим стойностите? Ако може да напишеш 2 реда къде точно да гледам майсторите, защото за първи път ще ходя при тях и не знам дали са много читави.

                    Коментар


                    • От: До: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44

                      Колега здравей! Имам питане за ГНП на фокуса! Оказа се, че проблема е доста сериозен и да не говорим за какви пари става на въпрос. Доста неща изчетох за тази гнп на фокуса и незнам какво да правя. В момента е в супер дизел и казват, че проблем с електрониката и като обявяват едни цифри да ти стане лошо. Моля за малко съдействие ако знаеш да ли може някой да оправи тази електроника. Благодаря ти!

                      Коментар


                      • От: До: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44

                        Първоначално публикуван от valio_v Преглед на мнение
                        Колега здравей! Имам питане за ГНП на фокуса! Оказа се, че проблема е доста сериозен и да не говорим за какви пари става на въпрос. Доста неща изчетох за тази гнп на фокуса и незнам какво да правя. В момента е в супер дизел и казват, че проблем с електрониката и като обявяват едни цифри да ти стане лошо. Моля за малко съдействие ако знаеш да ли може някой да оправи тази електроника. Благодаря ти!
                        Суперскан България www.decbg.com

                        Това ни е сервиза. Ако искаш се обади, ако не - здраве...
                        0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                        Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                        Суперскан България www.decbg.com
                        Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                        Коментар


                        • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

                          Здравей колега,изчетох темата за 3 дена та проблема ми със моя барутник Ауди А6 2.5 е май със помпата,проблема е че пали много трудно само ако падне температурата под -3,4 градуса а иначе като запаля няма проблем през целия ден,дали може да е от авансаторния соленоид.Имам и жокери свещи нови акумулатор нов филтри и масла нови и клапанчето за филтъра нов друго май няма

                          Коментар


                          • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

                            Първоначално публикуван от Denyoo Преглед на мнение
                            Здравей колега,изчетох темата за 3 дена та проблема ми със моя барутник Ауди А6 2.5 е май със помпата,проблема е че пали много трудно само ако падне температурата под -3,4 градуса а иначе като запаля няма проблем през целия ден,дали може да е от авансаторния соленоид.Имам и жокери свещи нови акумулатор нов филтри и масла нови и клапанчето за филтъра нов друго май няма
                            А ток до свещите ходи ли, и ако ходи, колко е?

                            Коментар


                            • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

                              Първоначално публикуван от Denyoo Преглед на мнение
                              Здравей колега,изчетох темата за 3 дена та проблема ми със моя барутник Ауди А6 2.5 е май със помпата,проблема е че пали много трудно само ако падне температурата под -3,4 градуса а иначе като запаля няма проблем през целия ден,дали може да е от авансаторния соленоид.Имам и жокери свещи нови акумулатор нов филтри и масла нови и клапанчето за филтъра нов друго май няма
                              Засмуква въздух, или от тръбопроводи или от помпа - семеринг, уплътнения. Има и малка вероятност да е и проблем с авансовия механизъм на помпата.
                              0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                              Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                              Суперскан България www.decbg.com
                              Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                              Коментар


                              • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

                                Благодаря много за отговорите,надявам се проблема да е останал в миналото а той беше скъсан маркуч за обратното гориво от лявата глава към помпата

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X