Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На коя марка гуми да заложа?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: На коя марка гуми да заложа?

    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
    Излишно е да пиша моделите. От посочените производители има и двойно по-скъпи гуми. Въпросът е, при евтините, чии гуми няма да се счупят бързо. Два пъти съм взимал Дънлоп и двата пъти балони по страниците и то като доста нови.
    Много съм доволен от представителите на GoodYear за България.
    Случих на дефектна гума, смениха ми я с нова без разправии. Споменаха, че проблемът е само "козметичен"(от вътре) и не е опасно, но все пак я смениха. Препоръчвам.

    Коментар


    • #32
      От: На коя марка гуми да заложа?

      http://silverstone-bg.com/bg/nachalo...ecial-wsw.html
      Тези намерих в интернет магазин за около 152 лева ! Тях бих взел аз.

      Коментар


      • #33
        От: На коя марка гуми да заложа?

        Как си купувате нови гуми? Пътя ми минаваше покрай Диана и викам чакай да погледна. Огромна навалица! В магазина поне 20 човека. Всеки казва какво иска, плаща и заминава. Никой не поиска да види гумите! За мен е изненада! Предлагат няколко марки с приблизително еднакви цени. Ами, искам да ги видя, да ги пипна. Освен качества, важен е и външният вид. Поне за мен. Ако нямаше други купувачи, щях да се пробвам да искам да ги видя, но при тия условия...
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • #34
          От: На коя марка гуми да заложа?

          Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
          около 152 лева
          170лв. пише.
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • #35
            От: На коя марка гуми да заложа?

            Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
            Как си купувате нови гуми?
            ...
            Ами, искам да ги видя, да ги пипна.
            ...
            Аз също, освен ако не са модел който съм ползвал, но предвид това, че все пак съм в големия калабалък, и почти всичко го има налично, предпочитам да ги барна преди плащането.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #36
              От: На коя марка гуми да заложа?

              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
              Как си купувате нови гуми?
              По интернет - чакам ги на намаление и прас 4 гуми,лесно е еле като имаш 3-4 модела които са подходящи за колата или 3 марки на крьст с по модел или 2.

              Какво да им гледам - гума,крьгла,черна.........само като почна да ги тьркалям из нас и жената се цупи,че можели да са мрьсни ма сега и кьпани ли ги иска за половината пари

              В магазина 1100,по интернет и за 600 кинта с намалението се намират,за единия поглед много пари това.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #37
                От: На коя марка гуми да заложа?

                И като ги пипнеш колега какво ще разбереш Нали за това питаш тук за да видиш кой от кой модел и марка е доволен при експоатацията

                Коментар


                • #38
                  От: На коя марка гуми да заложа?

                  Ако купуването на нови гуми за някого е неприятно задължение, за мен е малък празник.
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • #39
                    От: На коя марка гуми да заложа?

                    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                    170лв. пише.
                    Дано не наруша правилата !

                    http://www.gumi7.com/bg/tire/43699/S...35-75-R15.html

                    Коментар


                    • #40
                      От: На коя марка гуми да заложа?

                      И голям ужас за продавачите който често се оказват по неподготвени от клиента хахххх

                      Коментар


                      • #41
                        От: На коя марка гуми да заложа?

                        Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                        Дано не наруша правилата !
                        Ясно! При всички продавачи, почти еднакви цени - плюс-минус някой лев.
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • #42
                          От: На коя марка гуми да заложа?

                          Е ти пък колега топлата вода откри така е в България никъде нама монопол свободен пазар

                          Коментар


                          • #43
                            От: На коя марка гуми да заложа?

                            Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                            Ако купуването на нови гуми за някого е неприятно задължение, за мен е малък празник.

                            Празник чак не ма в никакьв случай не го водя задьлжение.Е ако е нещо по-завьртяно мога да отида до местния дюкян да го видя на какво прилича,но гума........идват крьгли и черни,ни грайфер мога да им тествам в локва,ни зима мога да си направя е така за проба,купувам след малко разузнаване / като твоето тук / и каквото такова.

                            Е оная Вранглера коярто се препорьча по класацията тук е 15та от 17,убий ме не знам защо и не сьм чел кои и с какво са пред тая гума.Не е най-доброто,но и да я пипам в магазина няма да стане ни по-добра ни по-лоша,гума,крьгла и черна.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #44
                              От: На коя марка гуми да заложа?

                              Ако си се спрял на гудиъра - честито и да пишеш впечатления. Аз така и не можах да го харесам точно тоя модел, но може и да се окаже хубав.
                              Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                              Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                              Коментар


                              • #45
                                От: На коя марка гуми да заложа?

                                Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
                                но може и да се окаже хубав.
                                ... за 500-600 Е през някоя и друга година (2-3-5 зависи, та ту летни, ту зимни) - няма дано... има тестове! 2-3-5 и не са само АутоБилд! И ако 5 теста в 5 страни ви поставят 2-3 гуми все в първите три... по определени показатели, значи... Аааа, пак са си платили - ама, че са конкуренти и се следят изкъсо и тестовете са под контрола на институти, чиито бюджет надвишава БГ-ия за отбрана, на кой му пука, а... И няма как, 10 мои (ваши) познати да са пробвали точно 10-те тествани модела примерно... та така...
                                Последно редактирано от ivied; 09-04-17, 02:27.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X