Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интернет магазини за Land Rover

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Интернет магазини за Land Rover

    Голям алтернатор лесно ще се намери, проблема е, че с единичен ремък много лесно приплъзва. За над 100А си трябва двоен ремък.

    Коментар


    • От: Интернет магазини за Land Rover

      На Симеон в София ми пренавиха стандартното динамо на астрата на 120А за 80лв(преди три години).
      . LRE Bulgaria.
      RRC SE V8 91г.

      Коментар


      • От: Интернет магазини за Land Rover

        Прави сте,че за над 100А не се препоръчва да е само с 1 трапецовиден ремък,ама тогава що го правят...и никак не е евтин...?Да,този е на Брит Парт.Аз пък четох в ингилизките форуми,че става и само марката е Брит Парт,а се произвежда от ДЕНСО.
        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

        Коментар


        • От: Интернет магазини за Land Rover

          По спомени още преди години смених генератора на 200 tdi с такъв от 300 tdi, защото не ми достигаше мощност, като пуснех цялата феерия от светлини и усилвателя на музиката. Със сменения проблемът се реши. Мисля, че беше Магнет-Марели алтернатора.
          "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

          Коментар


          • От: Интернет магазини за Land Rover

            И при мен е така,само че когато бия една 30 метрова лебедка на пишман баир.Ама аз нямам алтернатор от Диско и не ми се преправя.Писах на Падок.Обещаха да ми го доставят и то на по-ниска цена(както обикновено) от McDonald Landrover .Проблема е решен за сега.Благодаря на тези,които се включиха.Ако поръчам и монтирам,ще споделя в темата за моя Дифендър.
            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

            Коментар


            • От: Интернет магазини за Land Rover

              Искам да се оплача от сайта www.lrdirect.com.
              Направих поръчка в петък 13.50ч, като се скъсах да бързам, защото рекламата им е, че ако поръчката е до 14.00 часа ще изпратят частите същия ден. Поръчах части, които ги дават, че са налични и не се изисква изчакване (макар, че ми се искаше друг производител). Очаквах да получа потвърждение за изпращане, но уви. Щях да спечеля 2 дена.
              Събота също го дават по работно време, че работятя, но пак уви.
              Вчера цял ден чаках, но резултата е същия. Пуснах им два мейла, но отговори нямаше. Колата стои разчанчена и чакам великите да се натуткат.
              Днес проведох разговор и при въпроса ми "Защо поръчката ми не е изпратена още?" някаква взе да ми мънка отсреща и съответно неможа да ми даде конкретен отговор. направо съм бесен в момента.
              Да не се заричам, но това ще ми бъде последната поръчка от този сайт.
              За колегите, които са бързат с ремонтa- не поръчвайте от там!!!!!!!
              LZ1AID

              Коментар


              • От: Интернет магазини за Land Rover

                Още едно негативно изживяване с друга фирма, пускам го с одобрението на автора - Пламен Атанасов , препечатано от друга тема

                "Малко извън темата , но може да е полезно .
                Имах поръчка на стойност около 1200 лв от Джон Крадок .Парите преведени с пей -пал. Почнаха се въртелите , около 20 дни уклончиви отговори по телефона - никакви на мейла . Накрая се разбра че искат още пари за доставка . Изненадата беше че освен удържаните 16 паунда поискаха още 45 . Отговорих им писменно че пратката не е с такъв обем , и ще платя максимум още една сума 16 паунда - или да анулират сделката . Естествено се съгласиха , и изненада - липсващ артикул за сума от 29 паунда . Пуснах си в пей - пал отворен случай за платен и недоставен артикул . От Крадок имаха 10 дни да отговорят какво се случва - не пожелаха . А от пей - пал ми възтановиха сумата за цялата поръчка (1200 лв.).
                Препоръчвам плащане само през пей - пал при такива поръчки ."
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • От: Интернет магазини за Land Rover

                  В евро 07 също има в последно време доста качествени неща на добри цени. Вчера купувах кормилни накрайници на лемфьордер 29 лв. Бройката. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140728_132259.jpg
Прегледи:2
Размер:117.2 КБ
ID:5601830Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140728_132219.jpg
Прегледи:1
Размер:67.7 КБ
ID:5601831
                  Това което построихме през социализма, Вие дори не можете да го боядисате. Тодор Живков

                  Коментар


                  • От: Интернет магазини за Land Rover

                    Някой поръчвал ли е части от USA. Става въпрос за окачване. Гледам, че едно ОМЕ за Д1 там струва 700 долара. Но нямам представа, пратено до тук с колет, на колко ще ми стъпи Иначе имам човек, който да ми го прати по поща. Но не знам, до колко кг пращат. Ако има хора, минавали по този път, нека споделят!
                    Discovery I, 300 TDI

                    Коментар


                    • От: Интернет магазини за Land Rover

                      От USA смятай и ДДС + Мито задължително.
                      LR Discovery 300Tdi 1996
                      Subaru Outback 2.5 1998
                      Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

                      Коментар


                      • От: Интернет магазини за Land Rover

                        Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
                        Някой поръчвал ли е части от USA. Става въпрос за окачване. Гледам, че едно ОМЕ за Д1 там струва 700 долара. Но нямам представа, пратено до тук с колет, на колко ще ми стъпи Иначе имам човек, който да ми го прати по поща. Но не знам, до колко кг пращат. Ако има хора, минавали по този път, нека споделят!
                        Погледни Джийп раздела и се свържи с някой от там.Редовно си организират групови доставки и знаят всички хитринки.
                        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                        Коментар


                        • От: Интернет магазини за Land Rover

                          Благодаря за инфото!
                          Discovery I, 300 TDI

                          Коментар


                          • От: Интернет магазини за Land Rover

                            landrover-bg.com -добри неща на добри цени,спретнат сайт.
                            Аз си поръчах от там лагер за съединител и дойде NSK-Japan.
                            Имат доста дреболийки за стандартно обслужване,за които не си струва да се поръчва от острова.
                            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 23-04-16, 07:50.
                            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                            Коментар


                            • От: Интернет магазини за Land Rover

                              Това е сайта на МИМO13 - Тяхната фирма(За японски и английски джипки-коли). И аз съм доволен от тях. Също съм доволен и от landroverbg.dir.bg .....
                              LR Discovery 300Tdi 1996
                              Subaru Outback 2.5 1998
                              Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

                              Коментар


                              • От: Интернет магазини за Land Rover

                                Да попитам отново за http://www.rimmerbros.co.uk/ един англичанин ми каза, че там са задържали качеството. Някой поръчвал ли е. Има ли впечатления?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X