Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

    Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
    Даже имам и едно клипче с "плонжа" на Чинела след малко върху камъните, но не знам как да го кача...
    http://www.zazz.bg/play:af4886e0 Ето го
    Ама си снимал камъните много малки а иначе са големи и се движат
    особено погледнати отблизо, много отблизо

    Коментар


    • #17
      До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

      Колеги много се радвам за Вас ,че сте си прекарали много добре дано да са повече такива уикендите

      Коментар


      • #18
        До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

        ... найстина, някои ги видяха от доста близо...но за това пък имаха смелостта да ги погледнат...

        Коментар


        • #19
          До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

          Браво, много добре сте си изкарали
          Еййй, таз Ива, абе много пуши бе ...., интересно дали 2-тактовото Сузуки или тя пушат повече
          И накрая да попитам (извинете за незнанието ми) - защо така си облепвате гърдите? Виждал съм го и на други снимки в други теми разни? Защо се прави това?
          И само при мъжете ли се налага, или и при жениете? Камелия е друг въпрос , пък и то затам бая тиксо ще отиде
          Hristo Draganov
          http://htftp.domainbg.com/HD/

          И аз искам България чиста ! ! !

          Коментар


          • #20
            До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

            Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
            И накрая да попитам (извинете за незнанието ми) - защо така си облепвате гърдите? Виждал съм го и на други снимки в други теми разни? Защо се прави това?
            И само при мъжете ли се налага, или и при жениете? Камелия е друг въпрос , пък и то затам бая тиксо ще отиде
            От много зор на някой им тръгва млякото ...та за това... ,но в конкретния случаи въпрос на модна тенденция при ендуристите от "по - високия клас" с една дума модната линия за сезон есен зима 2007-2008...
            Последно редактирано от iva_kx; 02-10-07, 14:15.

            Коментар


            • #21
              До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

              Толко идиоти на едно място , как ни изтърпе Чинела не знам
              0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
              Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
              Суперскан България www.decbg.com
              Машинно почистване на DPF/FAP филтър

              Коментар


              • #22
                До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
                Толко идиоти на едно място , как ни изтърпе Чинела не знам
                И двамата с Miki64 не сте прави, та за мен беше огромна чест да съм ваш домакин и не само на вас а и на мойте приятели от Дупница на които дължа много относно моторите ми а и не само. Та на мене друго ми се върти из главата ти имаш много снимки на апарата и се чудя Аз защо още на са в темата А????
                Я се стегни ти май коляно усука а не китки /да не дава господ/
                Само ти от тумбата не си писал и пускал снимките. Чакакме с нетърпение....

                Коментар


                • #23
                  До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                  Първоначално публикуван от ADA Преглед на мнение
                  От много зор на някой им тръгва млякото ...та за това... ,но в конкретния случаи въпрос на модна тенденция при ендуристите от "по - високия клас" с една дума модната линия за сезон есен зима 2007-2008...
                  По тая логика, то затова ли на някои ендуро панталони на задницата им е непромокаемо?
                  Последно редактирано от HD; 02-10-07, 16:34.
                  Hristo Draganov
                  http://htftp.domainbg.com/HD/

                  И аз искам България чиста ! ! !

                  Коментар


                  • #24
                    До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                    Ето ТУК съм сътворила тема от снимките на Милко и Иван, сложих и малко коментари. Ако ви се чете, заповядайте!

                    Междувременно Чинела обеща да напише коментарите, и понеже неговите се получават доста по-забавни, ще му натъртя още веднъж да седне и да ги напише, а аз ще ги добавя в първите 3 поста
                    Последно редактирано от iva_kx; 03-10-07, 22:46.
                    DCRT®

                    Коментар


                    • #25
                      До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                      Та на мене друго ми се върти из главата ти имаш много снимки на апарата и се чудя Аз защо още на са в темата А????
                      Я се стегни ти май коляно усука а не китки /да не дава господ/
                      Само ти от тумбата не си писал и пускал снимките. Чакакме с нетърпение....

                      И аз чаках, чаках и като примерна съпруга реших да го отменя.Та ето и нашият снимков материал по темата:

                      Срещата както вече знаете беше при Ива КХ, когато пристигнахме с Кики заварихме Чинела и АДА да товарят моторите, а Ивка да пие кафенце с цигарка наблюдавайки отстрани







                      Кики си намери фен в лицето на едно много симпатично кученце, което като го видя с такава радост се втурна към него сякаш му е пръв приятел


                      В крайна сметка товаренето приключи и поехме към среща N2 с Мики64 и неговото семейство










                      След като всички се събрахме поехме към живописната природа на Рила



                      Веднага след пристигането започна подготовката за ендуро-разходката, който си беше докарал мотора - докарал, а който не беше се докопа до каквото можа, а именно някой от моторите на Чинела той и без това не може да кара по два наведнъж








                      Ади (сина на Милко) реши да направи малко сухи тренировки


                      А Милко има и дъщеря, която става все по запалена по хобито на баща си и брат си , да му мисли родителското тяло, но скоро май ще е нужен още един мотор за нуждите на семейството




                      Времето напредна и групата зае стартови позиции

                      Ади


                      Чинела


                      Милко представя мото-акробатика


                      Кики и Ива


                      АДА




                      ето и едно клипче от старта:
                      http://www.zazz.bg/play:3c8d2337


                      Тук вече не мога да коментирам, защото не съм присъствала





















                      Ето това е мястото, на което Кики е усукал коляното си:


                      Това обаче му даде възможност да прекара остатъка от деня изцяло в женска компания




                      Докато другите се морят по камънака, аз да взема да хапна




                      И докато хапнем, групата взе че се прибра


                      И започна приготовлението за следващото ядене




                      Героите са уморени






                      Това бе всичко от първия ден на престоя ни в Паничище.

                      А на следващата сутрин:

                      кака Ивка още спи, но вече пуши... (крие си цигарата под масата)




                      Други също толкова сънени нямат сили да си сглобят сандвич, и добре че е мама да поеме нещата в свои ръце


                      Някои се трудят, а други както обикновено стоят отстрани и дават акъл





                      И още малко по темата със сутиените:




                      Ох, че кеф...




                      Е това беше...

                      Коментар


                      • #26
                        До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                        мноооого яки снимки!Браво на всички!

                        Коментар


                        • #27
                          До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                          Напълнихте ми очите!
                          Супер разходка е станало, а и Чинела явно е добър домакин така като гледам от снимките след разходката. То това еквивалент на моето ходене на лов... лова си е едно, хапването и пийването вечерта съвсем друго .
                          Дори виждам и познати физиономии С бъдещата "ендуристка" с черната и розовата връзка на кецовете сме се засичали на една хижа в Рила, обаче коя бешеее...
                          Утре отивам да се легализирам и на лято може на собствен ход да дойда на гости на всички ви

                          Коментар


                          • #28
                            До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                            Поздрави на групата. Като гледам тези познати месности ми се къса сърцето. Просто знам как е горе и колко е красиво. То се вижда че сте си иzкрали хубаво. Направо ви завиждам. Евала. Продължавайте в същия дух колеги. И по-често нi радвайте с такива снимки за нас които сме далеч от теzи красоти.
                            Последно редактирано от iva_kx; 07-01-08, 09:05.

                            Коментар


                            • #29
                              До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                              По случай бая взетите точки от най-непретенциозния във финансово отношение клуб на ІІ кръг в София, Чинела го насилихме да почерпи едно животно печено...И понеже Гълъбин му били писнали агънцата, се спряхме на прасенце...И понеже се заформи сериозна група желаещи(като чу за прасенцето, както и това, че Чинела го плаща), бяха дадени указания от ръководството на клуба прасенцата да бъдат ДВЕ!
                              Речено-сторено!
                              Тия от отбора, дето решиха, че на някакъв рожден ден ще ги гостят, горчиво съжаляваха и преглъщаха, докато им се обясняваше по телефона какво има на масата!
                              Групата се събираше на пресекулки....Първите горе свалихме мотари, АТВ-та и ...

                              ...заваля пак...

                              Първоначално Чинела реши да ни свали до Сапарева баня покрай Обесен камък, там да се съберем с групата от Дупница и газ към Верила...
                              Снимки няма от апарата, че валеше сериозно на кратки почивки...Затова каквито снимки се публикуват - са само от мобилни телефони.
                              Аз снимах само тук...





                              Снимки от 1- часовото минаване на 50м от пътеката към ез.Бъбрека аз нямам, щот езика ми опираше в резервоара на КТМ-а...Ама имаше и такива които снимаха, така че давайте какво е станало, щот беше интересно...15-на мотора, 2 АТВ-та как се блъскат нагоре, кой през преспите, кой през камънака...Има и "ощетени" АТВ-та. Пепи навреме скочи, преди кавазакито да направи n-брой салта надолу по урвата...Резултата - чисто новото KFX700 e за кормило и всички пластмаси....

                              ЩЕ продължа с вечерта, която за някои продължи до 06:00 на другата сутрин...
                              Всичко се започва с тази 5 литра отлежала, двойно препечена, с невероятен вкус гроздова от Гълъбин(той лично я е отточил от собственото си черничево буре)...


                              Това е самото начало...



                              Ади се включи в процеса...

                              Докато се появи Чинела с тавата...


                              Пепи доказа, че модератора-застраховател може да бъде и добър касапин

                              А прасенцетата...мммм...не бях ял досега толкоз добре направени, ама честно!

                              Към 02:00 часа Иван прибра тавата за ...обяд!

                              Тук двамата (M и G от MG) спореха дали екстримчето пред хотела "ша им са опре"!...Само дето отлежалата гроздова вече я немаше...

                              Тук по-долу са два клипа с Ади от въпросното екстримче през хотела...Първия неуспешен...другия вече да!
                              https://htftp.offroad-bulgaria.com/m...%20pada%20.mp4
                              https://htftp.offroad-bulgaria.com/m...di%20uspeh.mp4

                              За съжаление - само толкоз от мен.
                              Очаквам другите да се включат със снимки и коментари...
                              Последно редактирано от miki64; 08-06-08, 21:01.
                              Mitsubishi L200 DobbleCab

                              KTM XC 450 RW 2009
                              KTM 350 SX 2011

                              Коментар


                              • #30
                                До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                                Браво на групата и Чинела. Добра маса сте спретнали, ама то така е, щом Ванката е домакин. Все така да ни посреща. Пепи, майната му на АТВ-то, нали ти си добре.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X