Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: BF Goodrich ALl Terrain T/a - ще карат ли зимата

    Като знам за колко малко време има сняг по улиците във Варна мисля, че няма да имаш проблеми с тези гуми.
    GSM 0877 08 99 19
    Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

    Коментар


    • От: BF Goodrich ALl Terrain T/a - ще карат ли зимата

      нямам преки наблюдения как караш, та не мога да кажа дали ще ти вършат работа - пробвай и сам ще разбереш.
      аз карах 3 зими с такива на Гранд Черокито, хем не бяха чисто нови, и ми вършеха работа, е, не колкото биха вършили едни зимни, но точно затова е ЗКУ-то в колата.

      /и не ги помпи много/
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • От: BF Goodrich ALl Terrain T/a - ще карат ли зимата

        Щом са чисто нови, няма проблем. Първата година, поне.

        Коментар


        • От: BF Goodrich ALl Terrain T/a - ще карат ли зимата

          Т'ва за калните гуми.. .тоя дето ги кара зимата.. си е чист самоубиец. И на мене ми викаха,че нямало да има проблем,та до онзи ден ги карах и аз. При първия сняг,се качих на два бордюра.. няма нито завиване... нито спиране с тях...
          Та веднага се метнах,на това,което беше налично... Граберки .. АТ .. та от малкото каране с тях съм адски доволен. Взех такива щото BF нямаше размера,който исках... но предполагам разликата в поведението им едва ли е огромна.По повод на това,смятам че няма да имаш проблеми с такива гуми зимата.

          Коментар


          • От: BF Goodrich ALl Terrain T/a - ще карат ли зимата

            Първоначално публикуван от fnqkhhhzzz Преглед на мнение
            Т'ва за калните гуми.. .тоя дето ги кара зимата.. си е чист самоубиец. И на мене ми викаха,че нямало да има проблем,та до онзи ден ги карах и аз. При първия сняг,се качих на два бордюра.. няма нито завиване... нито спиране с тях... .

            Те за такива случаи е понятието "несъобразена скорост".
            С кални гуми като цяло няма да имаш проблем, ако съобразяваш карането си с типа гуми. Естествено, няма начин да караш с тях все едно си със зимни гуми! По начало целогодишното експлоатиране на джип с кални гуми е смислено, ако колата се кара често в гората. За градски джипки с инцидентни забежки извън асфалта е за предпочитане гумите да са поне АТ.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: BF Goodrich ALl Terrain T/a - ще карат ли зимата

              И трите си джипа карам с БФГ АТ и съм много доволен.
              Важен фактор за сцеплението е и налягането - нещо което малко хора отразяват и масово си бичат на 2,5, че и 3 бара.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • От: BF Goodrich ALl Terrain T/a - ще карат ли зимата

                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                Те за такива случаи е понятието "несъобразена скорост".
                С кални гуми като цяло няма да имаш проблем, ако съобразяваш карането си с типа гуми. Естествено, няма начин да караш с тях все едно си със зимни гуми! По начало целогодишното експлоатиране на джип с кални гуми е смислено, ако колата се кара често в гората. За градски джипки с инцидентни забежки извън асфалта е за предпочитане гумите да са поне АТ.
                Съвсем лекичко карах,даже завоя беше точно след като потеглих и от първа бутнах втора. Да не говорим,че като застудя,каучука им се удърви и са като пластмасови.Добре,че ги разкарах...

                Коментар


                • От: BF Goodrich ALl Terrain T/a - ще карат ли зимата

                  Първоначално публикуван от fnqkhhhzzz Преглед на мнение
                  Съвсем лекичко карах,даже завоя беше точно след като потеглих и от първа бутнах втора. Да не говорим,че като застудя,каучука им се удърви и са като пластмасови.Добре,че ги разкарах...
                  Доколкото разбрах, бил си с регенерат. Не че на BFG с кални гуми не съм се въртял и на мокър асфалт ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: BF Goodrich ALl Terrain T/a - ще карат ли зимата

                    Ивооо, ква зима у ваше село те подгони бе
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • Re: BF Goodrich ALl Terrain T/a - ще карат ли зимата

                      Аз си я карам зимата с БФГ АТ и стават.
                      "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

                      Коментар


                      • От: BF Goodrich ALl Terrain T/a - ще карат ли зимата

                        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                        И трите си джипа карам с БФГ АТ и съм много доволен.
                        Важен фактор за сцеплението е и налягането - нещо което малко хора отразяват и масово си бичат на 2,5, че и 3 бара.

                        Точно така, подкрепям мнението ако зимата се намали налягането в гумите ефекта е като от вериги. Проверил съм го на коловози с не много утъпкан но замръзнал сняг.
                        Т5
                        Crossrunner

                        Коментар


                        • От: BF Goodrich ALl Terrain T/a - ще карат ли зимата

                          и аз карам с АТ-предните две зими с Грабер АТ2,а тази с БФГ
                          Внимавай на утъпкан сняг,лед,и при спиране
                          и ги карай по-меки
                          Cherokee WJ 4.0L- NP242
                          Honda Africa Twin XRV 750

                          Коментар


                          • От: BF Goodrich ALl Terrain T/a - ще карат ли зимата

                            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                            И трите си джипа карам с БФГ АТ и съм много доволен.
                            Важен фактор за сцеплението е и налягането - нещо което малко хора отразяват и масово си бичат на 2,5, че и 3 бара.
                            Гумите на едното ни Диско са нови BF Goodrich AT 245/70/16. Какво налягане препоръчваш за през зимата?
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • От: BF Goodrich ALl Terrain T/a - ще карат ли зимата

                              Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                              Гумите на едното ни Диско са нови BF Goodrich AT 245/70/16. Какво налягане препоръчваш за през зимата?
                              Зависи от теглото. Намокри гумата и вкарай колата на равен и сух под и виж контактното петно, което прави гумата. Това за на сухо. Зимата може да спаднеш още мъничко, според терена.
                              Аз лично карам всичките си джипки на 1,6 - 1,8.
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • От: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                                От миналата година карам с чисто нови гуми BF Goodrich All-Terrain, 2-ра зима, на 1.8 атмосфери напомпени, нямам никакви проблеми, карам внимателно в София и то само на задно, при 4х4 е по-спокойно но само при по-дълбок сняг и препятствия! Като цяло съм много доволен от тези гуми!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X