Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Джйип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Части за Джйип

    Първоначално публикуван от салко Преглед на мнение
    Dekstron 3 в Сърбия околу 6 лева
    Каква марка?
    Последно редактирано от Сашо Пунчев; 21-05-08, 14:52.

    Коментар


    • До: Части за Джйип

      Слагам снимка от опакопвката до вечерта,май пише да е внос от Италия.

      Коментар


      • До: Части за Джйип

        Запалителни свещи, марка Шампион 7 лв от Балканстар, 13 лв платинени от Скорпион за бройка.

        Кабели за свещи, Балканстар няма на склад за Чероки 4 литра 1990 година, Скорпион 80 лв някакви Канадски, Вестауто 125 лв.

        Въздушен филтър, Скорпион 20 лв, Вестауто 15 лв, Балканстар 35 лв.

        Амортесьори, задни Балканстар 75 лв бройката, Скорпион някакво американско МОНРО около 110 лв бройка, Вестауто около 90-100 лв бройката
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • До: Части за Джйип

          Grand Cherokee нa части 2.5td 1997 , ZJ ,зелен металик,дясно кормило без двигател и заден мост.
          Намира се в Пазарджик в автоморга "Найден" /по пътя за с.Звъничево/
          GSM:
          0888946685 , 0888788349 ,
          e-mail: naiden05@abv.bg
          ________________________________________________________________________________________
          Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
          HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

          Коментар


          • До: Части за Джйип

            Извинявам се щото закснявам но ето ги снимките на опаковката на масло DEXRON 3.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: Части за Джйип

              Първоначално публикуван от салко Преглед на мнение
              Извинявам се щото закснявам но ето ги снимките на опаковката на масло DEXRON 3.
              Това масло може да бъде само в раздатъчните кутии 231, 242 и 249. Количеството там е 1.2л-1.5л. Най-скъпите масла с такава спецификация (Дексрон-3) са 14-15лв. Според мен такава икономия от 10лв не си заслужава. Моя съвет е да не го полвате.

              Коментар


              • До: Части за Джйип

                Здравейте колеги,
                днеска ми се спука водният радиатор на джипа. За сега съм сипал някаква течност за спиране на течове, но трябва да го сменя възможно най - бързо.

                Става дума за Cherokee 2.5 TDi 96г.

                Знаете ли от къде мога да намеря нов или стар радиатор ?
                Днес ходих при Скорпионите и нямаше. Във Вест Ауто се обаждах, но не можех да кажа на момента номер на рамата, за който ме питаха...между другото това VINa ли е?? Ще звънна утре. Надявам се да имат...

                А също така ще съм много благодарен ако някой може да ми каже някаква приблизителна цена за този радиатор в Балкан Стар....
                Jeep Cherokee 2.5 Tdi VM '96

                Коментар


                • До: Части за Джйип

                  Първоначално публикуван от Pavlin Преглед на мнение
                  Здравейте колеги,
                  днеска ми се спука водният радиатор на джипа. За сега съм сипал някаква течност за спиране на течове, но трябва да го сменя възможно най - бързо.

                  Става дума за Cherokee 2.5 TDi 96г.

                  Знаете ли от къде мога да намеря нов или стар радиатор ?
                  Днес ходих при Скорпионите и нямаше. Във Вест Ауто се обаждах, но не можех да кажа на момента номер на рамата, за който ме питаха...между другото това VINa ли е?? Ще звънна утре. Надявам се да имат...

                  А също така ще съм много благодарен ако някой може да ми каже някаква приблизителна цена за този радиатор в Балкан Стар....
                  Колега, като че ли обявата ти трябва да е в този раздел http://forum.offroad-bulgaria.com/fo...play.php?f=232

                  А по отношение на това "дали някой може да ти каже някаква приблизителна цена за този радиатор в Балкан Стар", отговорът е ясен: най-сигурно ще ти го кажат самите те: http://www.balkanstar.com/
                  Балкан Стар
                  ул. Резбарска 5
                  1510 София
                  България
                  Tел.: + 359 2 91988
                  Факс: + 359 2 945 45 24
                  E-Mail: office@balkanstar.com
                  Хайде, стига толкова реклама
                  proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                  NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                  Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                  Коментар


                  • До: Части за Джйип

                    [quote=nickbochev;390249]Колега, като че ли обявата ти трябва да е в този раздел http://forum.offroad-bulgaria.com/fo...play.php?f=232

                    прощавай колега но тук е мястото да задаваме въпроси за разни ЧАСТИ ЗА ДЖИП нормално е , темата се казва така. иначе за кво да си пишем точно тук. с уважение!
                    По добре на дивия кон на лудоста,отколкото на куцото магаре на разума!:twisted:

                    Коментар


                    • До: Части за Джйип

                      [quote=achko12;390258]
                      Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                      Колега, като че ли обявата ти трябва да е в този раздел http://forum.offroad-bulgaria.com/fo...play.php?f=232

                      прощавай колега но тук е мястото да задаваме въпроси за разни ЧАСТИ ЗА ДЖИП нормално е , темата се казва така. иначе за кво да си пишем точно тук. с уважение!
                      Браво колега.Напълно те подкрепям.Заглавието на темата е ЧАСТИ ЗА ДЖЙИП ,за мен е по-удобно да търся части тук отколкото да преглеждам форуми които не са свързани с моята марка
                      Последно редактирано от krasi78; 27-05-08, 20:06. Причина: допълнение

                      Коментар


                      • До: Части за Джйип

                        Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                        Колега, като че ли обявата ти трябва да е в този раздел http://forum.offroad-bulgaria.com/fo...play.php?f=232

                        А по отношение на това "дали някой може да ти каже някаква приблизителна цена за този радиатор в Балкан Стар", отговорът е ясен: най-сигурно ще ти го кажат самите те: http://www.balkanstar.com/
                        Балкан Стар
                        ул. Резбарска 5
                        1510 София
                        България
                        Tел.: + 359 2 91988
                        Факс: + 359 2 945 45 24
                        E-Mail: office@balkanstar.com
                        Хайде, стига толкова реклама



                        Еми Ники чудех се къде да я пусна и накрая тук ..нали части за джийп и за това. Да координатите ги знам ще се обадя . Мерси.
                        Jeep Cherokee 2.5 Tdi VM '96

                        Коментар


                        • До: Части за Джйип

                          Първоначално публикуван от Pavlin Преглед на мнение
                          Здравейте колеги,
                          днеска ми се спука водният радиатор на джипа. За сега съм сипал някаква течност за спиране на течове, но трябва да го сменя възможно най - бързо.

                          Става дума за Cherokee 2.5 TDi 96г.

                          Знаете ли от къде мога да намеря нов или стар радиатор ?
                          Днес ходих при Скорпионите и нямаше. Във Вест Ауто се обаждах, но не можех да кажа на момента номер на рамата, за който ме питаха...между другото това VINa ли е?? Ще звънна утре. Надявам се да имат...

                          А също така ще съм много благодарен ако някой може да ми каже някаква приблизителна цена за този радиатор в Балкан Стар....

                          колегата Leam купува радиатор скоро, ама не намирам темата.......... имаше някъде тема за радиатори с линкове - пусни търсачката
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • До: Части за Джйип

                            Темата за българските радиатори ли? Намерих я. Някой е споменал адреса на някакъв магазин. Пише, че имат радиатори на Nissen. Абе утре след като разбера цените в Балкан Стар и Вест ще мина и през този магазин Radiano. И без това ми е наблизко тука на Пиротска и К.Величков... Благодаря и за отговорите
                            Jeep Cherokee 2.5 Tdi VM '96

                            Коментар


                            • До: Части за Джйип

                              Вест Ауто - 840лв
                              Радиано - 615лв.

                              Абе не се ли заваряваха тези радиатори??
                              Jeep Cherokee 2.5 Tdi VM '96

                              Коментар


                              • До: Части за Джйип

                                Първоначално публикуван от Pavlin Преглед на мнение
                                Вест Ауто - 840лв
                                Радиано - 615лв.

                                Абе не се ли заваряваха тези радиатори??
                                стига бе, Leam е купил за 280 лева датски за Гранд Чероки 4,0

                                свържи се с него или направо с вносителите на NISSENS (ако така се пише) и действай
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X