Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Джйип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: HELP за части за Jeep

    Първоначално публикуван от ExecutoR Преглед на мнение
    трябва да се налива Mopar 9602 задължително ли се салга такова масло или може и заместител и понеже не е такова за това ли не ми включва скоростите веднага от P na D kato дам ако трябва такова масло от къде се копува
    Става въпрос за Jeep Grand Cherokee Limited 2000 год. 4.7 V8
    Маслото се купува от Балканстар и ако искаш да НЕ съсипеш скоростната си кутия ВЕДАГА го смени с Мопар.
    LZ1RED

    Коментар


    • До: Части за Джйип

      Първоначално публикуван от krasi78 Преглед на мнение
      Моя го взех от ВестАуто някъде за около 150-160-Гранд 3.1
      Даи някакви кординати на ВестАуто

      Коментар


      • До: HELP за части за Jeep

        Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
        Маслото се купува от Балканстар и ако искаш да НЕ съсипеш скоростната си кутия ВЕДАГА го смени с Мопар.
        ок благодаря за съвета още другата седмица ще поръчам да ми пратят от София
        PORSCHE CAYENNE 4.5 S 2005 год.
        0898742885 - Карлово

        Коментар


        • До: Части за Джйип

          Първоначално публикуван от gun Преглед на мнение
          Даи някакви кординати на ВестАуто

          Вест Ауто: София, ул. Струма № 2 /близо дo Централни хали/
          тел.: 02/ 983 17 30, тел/факс: 983 17 26
          M-tel: 0889/ 31 74 17. GloBul: 0898/54 65 49


          Скорпионите:
          Американски авточасти
          бул. Ал. Стамболийски 175 / тел.: 02 / 929 1031
          Балкан Стар София Ул. Резбарска 5 Тел: 02.9198 716
          ________________________________________________________________________________________
          Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
          HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

          Коментар


          • До: Части за Джйип

            Здравейте момчета.Търся съединител за Чероки 2.5 i 1995г.Бихте ли препоръчали марка и магазин.Предлагат ми валео от вестауто но ми се стори скъпичко а незнам и какво качество е.Обичам си Черито и не ми се продава заради един съединител и амортесьори.Много ще сам благодарна на всякаква информация.

            Коментар


            • До: Части за Джйип

              Благодатря ти Ba4e Mite

              Коментар


              • До: Части за Джйип

                здрасти!трябват ми за "ЧЕРОКИ" 1987-1993 :никелирана гривна за левия фар и габарит : и декоративния ляв капак на предната броня ; и на задната ключалка пръстена за вдигане на задната врата
                понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                ********************************
                JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                Honda Shadow VLX 600 - 1999
                FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                Влади

                Коментар


                • До: Части за Джйип

                  Помолих за съвет,но явно никой не иска да отговори или трябва да си купя Грант за да ми помогне някой.

                  Коментар


                  • До: Части за Джйип

                    Първоначално публикуван от lina08 Преглед на мнение
                    Здравейте момчета.Търся съединител за Чероки 2.5 i 1995г.Бихте ли препоръчали марка и магазин.Предлагат ми валео от вестауто но ми се стори скъпичко а незнам и какво качество е.Обичам си Черито и не ми се продава заради един съединител и амортесьори.Много ще сам благодарна на всякаква информация.
                    Първоначално публикуван от lina08 Преглед на мнение
                    Помолих за съвет,но явно никой не иска да отговори или трябва да си купя Гранд за да ми помогне някой.
                    А прочете ли изобщо поста над твоя? Или искаш някой да се обади по магазините и да ти каже кое, какво и как? А желаеш ли и да ти купят чаркове и да ти направят подарък?
                    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                    Коментар


                    • До: Части за Джйип

                      Първоначално публикуван от lina08 Преглед на мнение
                      Здравейте момчета.Търся съединител за Чероки 2.5 i 1995г.Бихте ли препоръчали марка и магазин.Предлагат ми валео от вестауто но ми се стори скъпичко а незнам и какво качество е.Обичам си Черито и не ми се продава заради един съединител и амортесьори.Много ще сам благодарна на всякаква информация.
                      Виж в Скорпио какво ще ти предложат телефоните ги има тук Ba4e Mite ги е дал

                      Коментар


                      • До: Части за Джйип

                        Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                        А прочете ли изобщо поста над твоя? Или искаш някой да се обади по магазините и да ти каже кое, какво и как? А желаеш ли и да ти купят чаркове и да ти направят подарък?
                        Да прочетох всичко заядливец ,не желая подаръци,но 600лв за китайски съединител не ми се дават.Работя в магазин за авточасти и знам за кво става въпрос.Ти би ли дал?

                        Коментар


                        • До: Части за Джйип

                          Мой човек, не съм заядливец, а модератор, то си пише. А ти като работиш в магазин за авточасти трябва да знаеш как и къде да търсиш. Да не би си мислиш че си имаме тайно място от където си купуваме чаркове?

                          ПС. Ако продължаваш с подобни квалификации към който и било друг участник в този форум, ще бъдеш санкциониран за обида.
                          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                          Коментар


                          • До: Части за Джйип

                            Първоначално публикуван от lina08 Преглед на мнение
                            Да прочетох всичко заядливец ,не желая подаръци,но 600лв за китайски съединител не ми се дават.Работя в магазин за авточасти и знам за кво става въпрос.Ти би ли дал?
                            Като ти е 600лв.свали си стария и го даи да ти го наковат доста по евтино че ти излезе
                            А със сигорност ще стане по хубав от китаиския

                            Коментар


                            • До: Части за Джйип

                              Първоначално публикуван от lina08 Преглед на мнение
                              Да прочетох всичко заядливец ,не желая подаръци,но 600лв за китайски съединител не ми се дават.Работя в магазин за авточасти и знам за кво става въпрос.Ти би ли дал?
                              Колега, ако наистина си обичате Черокито ще отидете в Балкан Стар и ще си купите от там съединител. Ba4e Mite си е направил труда да Ви намери телефоните на всички по-известни магазини. Не разбирам какво още искате.
                              А да вярно, някой да се обажда вместо Вас по магазините и да Ви казва цените, а Вие да определяте дали е китайско или не. Но явно Вие по-добре знаете всичко, щом се занимавате и с доставка на авточасти. Еми всъщност тогава защо питате?

                              И между другото в тази част на глобалната мрежа се стремим да поддържаме добър език и добро отношение помежду си. В този смисъл всякакъв лош език и обиди може да си ги упражнявате на друго място.

                              Нищо лично.
                              ... to be continued

                              Коментар


                              • До: Части за Джйип

                                Съжалявам че има обидени,но помолих поне да споделите някоя качествена марка,колкото и да струва а не та ми търсите вие частите.Все пак не продавам части за Джиип,иначе нямаше да питам.А предполагам сте запознати с качеството на частите от Euro 07 с които работим.Извинявам се на обидените и благодаря на тези които помогнаха.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X