Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Джйип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Търся части за Cherokee XJ 1997

    телефон на Скорпион 02-9291031,тел на Вестауто 02-9831730

    Коментар


    • #77
      До: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

      Трябва ми заден диференциал за cherokee 92г. 2.1 тд.

      Коментар


      • #78
        До: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

        Първоначално публикуван от ttonybul Преглед на мнение
        Здравейте на всички,
        Аз съм нов с Джиповете. Купих си Гранд Чероки 2003 2.7 ЦРД.
        Още като го купих имаше малък проблем с каре на предния кардан от към радатката. (Няма маншон и карето се беше позачупило) Носих го при Жан и той го оправи и сложих и маншон. Обаче тия дни ходих по гората и на едно място го закантарих .... и напред назад и задрънча ... Свалих кардана карето счупено.
        Та искам да ви попитам като корифеи в областта дали от някаде мога да купя ... сега карам на задно и е доста зле положението...
        Помагайте на новобранеца

        Тони
        Каретата на предния кардан на WJ не се продават отделно. Капсуловани са, но могат да се сменят. Целия кардан е скъп. Нещо към 1800лв в БС.
        Връзката към задния кардан е твърда така че няма никакъв проблем да караш само на задно. Освен разбира се че натоварваш задния диф повече. Ама така пък разхода на гориво е по-малък. При мен на 4.7i някъде към 1.5-2л при извънградско.
        Аз счупих предното каре на кардана, мога да ти пратя задното. 0878 729 629. Така или иначе заводския кардан не ми върши работа.


        п.с.
        Сега видях че поста е от преди два месеца.
        Последно редактирано от kinex; 01-03-08, 14:34.

        Коментар


        • #79
          До: части втора употреба за джип

          Здравейте колеги,трябва ми маска/тази пластмаса която държи фаровете,решетката и бронята/ за Гранд 2001-ва,както и моторчета за фаровете ако някой има такива нека се обади

          Коментар


          • #80
            Проблем с климатика. Части за него- Cherokee 2.5 TD

            Колеги, търся кардания привод, който взима въртеливото движение от хидравличната помпа и го предава на компресора. Тук в Стара Загора не успях да намеря. Като цена как върви?

            Коментар


            • #81
              До: части втора употреба за джип

              здравеите на всички.честит праздник ! за чероки 87-91 : интересува ме радиаторна решетка (никелирана) + лявата гривна на фара (никелирана) (!!!) и на бъбрека на бронята също лявата .
              мерси предварително : 0897795824
              Последно редактирано от lcr; 03-03-08, 19:15. Причина: забравен модел
              понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
              ********************************
              JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
              Honda Shadow VLX 600 - 1999
              FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


              0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
              Влади

              Коментар


              • #82
                До: части втора употреба за джип

                Здравейте,

                Автоморга в град Гоце Делчев, собственик Румен, телефон 0899839006.

                Има налично ДЖИП ЧЕРОКИ 2.. литра търбо дизел , година около 1990та, двигателя бе свален, интериор има, окачване, климатик .... звъннете му за повече инфо...

                Румен спомена за Чероки 4 литра автомат, около 90та година внесено от Германия цяло за части...

                Стори ми се, че продава по-евтино от софийските си колеги...

                Поздрави,
                Бъдете живи и здрави!

                Коментар


                • #83
                  До: части втора употреба за джип

                  Хайде момчета последен напън-трябва ми вътрешната част на дифузьора на която се захваща перката/нещо като рамка/ 3.1тд,2001г,Гранд Чероки и много благодарности на Кинекс

                  Коментар


                  • #84
                    До: Търся части за Cherokee XJ 1997

                    Това е готино че си намерил частите. аз също търсих маска и гривна на фара..намерих.. но черни. а моите са никелирани , никелирани само по заявка чрез интернет ( бях дал името на саита мисля ч[е) , проблемът с заявката по интернет е таква че...няма гаранция , че тези пластмасови детаили ще доидат цели в съхранност.
                    Последно редактирано от митко; 08-03-08, 23:36. Причина: очевидно потребителя знае къде е буквата "ч", моля да я използва
                    понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                    ********************************
                    JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                    Honda Shadow VLX 600 - 1999
                    FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                    0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                    Влади

                    Коментар


                    • #85
                      До: Проблем с климатика. Части за него- Cherokee 2.5 TD

                      Първоначално публикуван от grunge_is_dead Преглед на мнение
                      Колеги, търся кардания привод, който взима въртеливото движение от хидравличната помпа и го предава на компресора. Тук в Стара Загора не успях да намеря. Като цена как върви?
                      долу на автоборса ри4и има едно чероки 2.1 тд иди да прожериш ако не кайи да ти порачам от англия
                      Последно редактирано от kinex; 09-03-08, 23:32.

                      Коментар


                      • #86
                        До: части втора употреба за джип

                        Здравейте колеги трябва ми задна дясна полуоска за Гранд чероки 2.5тдс 97година. Телефона ми е 0883300276.

                        Коментар


                        • #87
                          До: части втора употреба за джип

                          nikistz, ходих там, но валчето го нямаше. Дай ми някакви он-лайн контакти да се разберем (незнам дали могат да се пишат лични съобщения тук).

                          Коментар


                          • #88
                            До: части втора употреба за джип

                            Здравейте някой може ли да ми каже от къде мога да се снабдя с два прави ролкови лагера с вътрешна и външна гривна с размери 57.3 (външна гривна), 35 (вътрешна гривна) и 17 (широчина). Отговарям на телефон 0883300276. Ще сам ви много благодарен.

                            Коментар


                            • #89
                              Търг на САЩ консулство

                              (или каквото е там)

                              http://bid.bg/bid/auctiondetails.php...ки&id=24685

                              Дано съм бил полезен.

                              Коментар


                              • #90
                                До: части втора употреба за джип

                                Това е някаква неизяснена сделка. Мисля, че не може посолствата да продават ей така по гражданските търгове. Все пак вещите в едно посолство са на специален митнически режим, мисля временен внос, не съм сигурен.
                                Иначе представлява интерес, но не се ориентирах.
                                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X