Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Номер на рама

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Номер на рама

    Колеги сдобих се с втори Газ 69 закупен от Армията. Не е регистриран до сега. Има всички документи фактури, протоколи, удостоверения, договори.
    Искам да го регистрирам но не мога да открия номера на рамата. В руски сайтове прочетох, че на Газ 69 номера на рамата не е щампован ( набит), а е написан с шаблон, с жълта боя на рамата около задното дясно колело. Джипа е пребоядисван два пъти (армейско боядисване) и ако започна сваляне на слоевете боя едва ли ще стигна до написания с боя номер. Ако наистина е написан с боя а не е набит.

    Моля, помогнете къде се намира номера и как е поставен - набит или написан ?

    Благодаря Ви предварително !

  • #2
    От: Номер на рама

    Първоначално публикуван от влаев Преглед на мнение
    Моля, помогнете къде се намира номера и как е поставен - набит или написан ?
    Има тема, че сериозно си търсих и аз Газ 69 ( сега пак, но само ако изпадне на добра цена ) та четох, гледах.....боядисва се и изчезва.
    За регистрация ползват табелка занитена в моторния отсек. Като застанеш пред колата отпред, тя е малко в ляво, високо горе на стената към салона.
    Последно редактирано от дядо владо; 16-01-16, 09:00. Причина: не съм се събудил и бъркам букви :-)))
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      От: Номер на рама

      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=3190

      http://www.gaz69.ru/ipb/topic/81002-...=1#entry151432

      Не знам как си с руския.

      Коментар


      • #4
        От: Номер на рама

        Благодаря колеги !

        На табелката при двигателя номерата са набити и си личат добре а тя е с оригиналните си нитове. Номера на двигателя съвпада с този на табелката и в документите но другите не мога да ги открия за да ги сравня. Дано и в КАТ при регистрацията се съгласят с тези номера от табелката. Видимо по джипа не е пипано нищо освен пребоядисването.
        Благодаря, че ми съобщихте и за темата. А с руския се справям донякъде. От поколението, което го изучаваше съм.
        Останете със здраве !

        Коментар


        • #5
          От: Номер на рама

          Аз също притежавам такъв газ69 сномер писан на рамата с боя но така и него регистрирах---регистрирах втория понеже взех два а този е на 4метра на високо.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18122010(004).jpg
Прегледи:1
Размер:117.1 КБ
ID:5699366

          Коментар


          • #6
            От: Номер на рама

            Моят също е бил без номер на рамата и са му набили номер допълнително - с протокол и така му е направена регистрацията. Даже пазя още този протокол.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X