Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Джйип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Части за Джйип

    Пуснах му ЛС. Чудя се дали да не проверя и при италиянеца..
    Jeep Cherokee 2.5 Tdi VM '96

    Коментар


    • До: Части за Джйип

      Първоначално публикуван от Pavlin Преглед на мнение
      Пуснах му ЛС. Чудя се дали да не проверя и при италиянеца..
      http://www.radiano.hit.bg/products.html

      http://www.avtoradiatori-nissens-bg.com/arela/head.htm

      ето ти два линка,
      при италиянеца едва ли ще има..... а и изобщо не те съветвам да взимаш радиатор втора употреба.......... особено, ако е стоял дълго време - ще си купиш лейка. вземи си нов, с охладителната система шеги не си прави!
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • До: Части за Джйип

        Леле Иване дистрибуторите на Nissens ме убиха... - 1199лв , жената спомена за някаква отстъпка и цената стана 835 лв. И то другата седмица. А относно Радиано, мaй че на тях ще се спра. 615 лв е при тях и са ми наблизо. Мерси за съвета относно стария радиатор , и аз не съм навит нещо за втора употреба..и без това капризността към охлаждането на VM е пословична - по - добре да не предизвиквам съдбата..
        Jeep Cherokee 2.5 Tdi VM '96

        Коментар


        • До: Части за Джйип

          http://www.oreillyauto.com/EW3/Produ...&currentPage=0

          ето ти нещо такова
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • До: Части за Джйип

            Колега Pavlin не се занимавай с глупости. вие парите за нищо ги нямате! защо не го запоиш ? във село лозен има един старец голям майстор ако решиш обадими се 0888816680 Ангел. там работя и не ми е проблем! поздрави
            Последно редактирано от achko12; 28-05-08, 21:36. Причина: и аз незнам
            По добре на дивия кон на лудоста,отколкото на куцото магаре на разума!:twisted:

            Коментар


            • До: Части за Джйип

              Благодаря за предложението колега. Но днес купих радиатора..поне ще знам че нямам грижи. Поздрави
              Jeep Cherokee 2.5 Tdi VM '96

              Коментар


              • До: Части за Джйип

                Кво става бе хора, края на февруари си купих от Радиано
                http://radiano.hit.bg/shop.html Nissens за Гранда на цена 288 лева !!!!!!!!!!! Имам касова бележка и 1 година гаранция! Пасна супер 1:1 с оригинала

                хубава работа , ама бЪлгарска

                Коментар


                • До: Части за Джйип

                  Първоначално публикуван от achko12 Преглед на мнение
                  Колега Pavlin не се занимавай с глупости. вие парите за нищо ги нямате! защо не го запоиш ? във село лозен има един старец голям майстор ако решиш обадими се 0888816680 Ангел. там работя и не ми е проблем! поздрави
                  ) колега )) аз не обичам да давам пари...защото в много случаи разбираме само какъв е проблемът и как да се реши,,,пари..само в краен случаи ама не всички правят като нас. я ми кажи браток.. а ти сменял ли си предните спирачки...? от каква кола стават...? задните ще си ги накова.. ама предните не ги знам.. един ми спомена че са като на BMW , ама не бил много уверен ть1 че ти си собственник на джипка повече от мен като време...и сигурно си ги сменял тях
                  понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                  ********************************
                  JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                  Honda Shadow VLX 600 - 1999
                  FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                  0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                  Влади

                  Коментар


                  • До: Части за Джйип

                    Първоначално публикуван от lcr Преглед на мнение
                    ) колега )) аз не обичам да давам пари...защото в много случаи разбираме само какъв е проблемът и как да се реши,,,пари..само в краен случаи ама не всички правят като нас. я ми кажи браток.. а ти сменял ли си предните спирачки...? от каква кола стават...? задните ще си ги накова.. ама предните не ги знам.. един ми спомена че са като на BMW , ама не бил много уверен ть1 че ти си собственник на джипка повече от мен като време...и сигурно си ги сменял тях
                    Влади аз ги смених в Бургас с оригинални и да ти кажа беше си на нормални цени. според мен от BMW няма да са по евтини.Смених ги всичките на куп.трябва да се сетя само точно къде беше и ще ти се обадя по тела.
                    По добре на дивия кон на лудоста,отколкото на куцото магаре на разума!:twisted:

                    Коментар


                    • До: Части за Джйип

                      Колеги,тези дни попаднах на един човек който внася всякакви части за американски автомобили,разполага и със сервиз,обяви ми за частите които ми трябваха поне два пъти по-ниски цени от където и да било в България за нови части и то като крайна цена.Вижда ми се много сериозен.Доставката е до 10 дни максимум.Ако някой има интерес номера му е 0899153333.Надявам се ,да ви свърши работа.
                      Последно редактирано от krasi78; 10-06-08, 22:35. Причина: допълнение

                      Коментар


                      • До: Части за Джйип

                        Първоначално публикуван от krasi78 Преглед на мнение
                        Колеги,тези дни попаднах на един човек който внася всякакви части за американски автомобили,разполага и със сервиз,обяви ми за частите които ми трябваха поне два пъти по-ниски цени от където и да било в България за нови части и то като крайна цена.Вижда ми се много сериозен.Доставката е до 10 дни максимум.Ако някой има интерес номера му е 0899153333.Надявам се ,да ви свърши работа.
                        Хубаво, но ние не знаем нито ти от къде си, нито "вносителя със сервиза".
                        Пък той вероятно си има и име, нали?
                        Сподели малко повече подробности, за колегите ще е интересно.
                        Поздрави.
                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар


                        • До: Части за Джйип

                          Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                          Хубаво, но ние не знаем нито ти от къде си, нито "вносителя със сервиза".
                          Пък той вероятно си има и име, нали?
                          Сподели малко повече подробности, за колегите ще е интересно.
                          Поздрави.
                          Не виждам какво значение има аз от къде съм!Колкото до тънкия ти намек-нямам нищо общо с него освен че съм му клиент.Не те принуждавам да купуваш от него ,просто споделям ако някой има някакви въпроси нека му звънне и да поиска информация."вносителя със сервиза" е от София.

                          Коментар


                          • До: Части за Джйип

                            Здравейте на всички

                            Все още не сам се сдобил с машина 4х4 но имам сериозен интерес към Гранд Чероки и проверявах цените на частите и попаднах на ето този саит http://www.thepartsbin.com/guides/jeep.html мисля,че имаше още един два подобни,при интерес мисля че може да помогна и за доставка.
                            Jeep Grand Cherokee WJ 4.0

                            Коментар


                            • До: Части за Джйип

                              Първоначално публикуван от Vrabcho Преглед на мнение
                              Здравейте на всички

                              Все още не сам се сдобил с машина 4х4 но имам сериозен интерес към Гранд Чероки и проверявах цените на частите и попаднах на ето този саит http://www.thepartsbin.com/guides/jeep.html мисля,че имаше още един два подобни,при интерес мисля че може да помогна и за доставка.
                              как помагаш за доставките?

                              частите за Джийп не са скъпи, но доставката обикновено, е!
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар


                              • До: Части за Джйип

                                Имам познат който се занимава с внос на екипи за мото крос от USA и ако желаете мога да ви пренасоча към него за повече инфо и конкретни цени
                                Jeep Grand Cherokee WJ 4.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X