Обява

Свий
Няма добавени обяви.

AVM Хъбове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: До: AVM Хъбове

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Не съм подвел никого. С мойте хъбове втора година проблем нямам, а са с грес. От маслото на след първата седмица няма да остане нищо. А след него идва ръждата. А ръжда с боклук е по-зле от грес с боклук.
    Стига де, цам-ът не ръждясва
    А освен тва ти нисана не го караш

    Грес с боклук е равно на самоволно изключване при натоварване, баш когато ти трябва, както и липса на предно зимата, питай ме от къде знам.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #32
      От: До: AVM Хъбове

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Стига де, цам-ът не ръждясва
      От цам е само капачката. Тя кажи-речи не играе в цялата схема. Другите 2 детайла вътре са си от чисто дЖелезо.

      Ръжда с боклук е равно на същото, ама и с корозия отгоре. Аз лично никога не съм имал проблем с хъбовете зимата. Резултата след отварянето посред зима беше (съмнявах се в лагера и разглабях) - греста си стоеше под формата на рядка каша, и нищо повече, освен попроменения и цвят. След пълненето им с вода на "оная" разходка, понеже се бяха саморазхлабили от главините, пак нямаше никакви последствия.

      Като теб не карам - тук си прав. Но щом хъбовете на колегата са изкарали 2 години без отваряне, значи и той не кара като теб.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #33
        От: До: AVM Хъбове

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        От цам е само капачката. Тя кажи-речи не играе в цялата схема. Другите 2 детайла вътре са си от чисто дЖелезо.

        Ръжда с боклук е равно на същото, ама и с корозия отгоре. Аз лично никога не съм имал проблем с хъбовете зимата. Резултата след отварянето посред зима беше (съмнявах се в лагера и разглабях) - греста си стоеше под формата на рядка каша, и нищо повече, освен попроменения и цвят. След пълненето им с вода на "оная" разходка, понеже се бяха саморазхлабили от главините, пак нямаше никакви последствия.

        Като теб не карам - тук си прав. Но щом хъбовете на колегата са изкарали 2 години без отваряне, значи и той не кара като теб.
        Ами след да кажем година каране без грес и масло видими следи от ръжда нямаше, но и хъбовете работеха коректно, за разлика от преди. Това показва моя опит, затова и аз лично ни грес ще сложа, нито масло. И авн няма да си купя вече, ма тва е съвсем отделна тема. Като знам китайците на кви пари ги правят вече хъбовете - то дори не си струва да се ремонтират или профилактират )))
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #34
          От: До: AVM Хъбове

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Като знам китайците на кви пари ги правят вече хъбовете - то дори не си струва да се ремонтират или профилактират )))
          Ми дай да внесем. Тутакси махам AVM-ите и слагам китайски. Ама за момента няма от де. Дори мисля разни еквилибристики да пригаждам тойотови на тераното.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #35
            От: До: AVM Хъбове

            Дааа ,искрено се надявам и двамата да сте прави,хъбовете да са пълни с грес и гняс.За да няма пак изваждане.
            Румен Николов

            0888 358 572

            Коментар


            • #36
              От: До: AVM Хъбове

              Първоначално публикуван от sineto Преглед на мнение
              Дааа ,искрено се надявам и двамата да сте прави,хъбовете да са пълни с грес и гняс.За да няма пак изваждане.
              Това е, със сигурност. Няма какво друго. Практически няма какво да им се строши, освен ако си с доста по-големи гуми, отколкото може да побере фронтерката, и я настъпваш яко хардаджийски по сокаците.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #37
                От: До: AVM Хъбове

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Това е, със сигурност. Няма какво друго. Практически няма какво да им се строши, освен ако си с доста по-големи гуми, отколкото може да побере фронтерката, и я настъпваш яко хардаджийски по сокаците.
                Е ,ти я видя.Карам софт с леки лирични отклонения.
                Румен Николов

                0888 358 572

                Коментар


                • #38
                  От: До: AVM Хъбове

                  Първоначално публикуван от sineto Преглед на мнение
                  Е ,ти я видя.Карам софт с леки лирични отклонения.
                  Значи като мен.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #39
                    От: До: AVM Хъбове

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Ми дай да внесем. Тутакси махам AVM-ите и слагам китайски. Ама за момента няма от де. Дори мисля разни еквилибристики да пригаждам тойотови на тераното.
                    Спокойно бре, хъбовете не са живото поддържащо лекарство. Ще внесем пак, по-голямо количество от преди. Сега на рафта ми седят само за TOYOTA за всички други марки свършиха. Защо ли

                    Коментар


                    • #40
                      От: До: AVM Хъбове

                      Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                      Спокойно бре, хъбовете не са живото поддържащо лекарство. Ще внесем пак, по-голямо количество от преди. Сега на рафта ми седят само за TOYOTA за всички други марки свършиха. Защо ли
                      Да ,ама аз в петък отивам в Родопите,и по разбираеми причини ,ми се ще хъбовете да ми работят.Независимо от внесеното количество.
                      Румен Николов

                      0888 358 572

                      Коментар


                      • #41
                        От: До: AVM Хъбове

                        Първоначално публикуван от sineto Преглед на мнение
                        Да ,ама аз в петък отивам в Родопите,и по разбираеми причини ,ми се ще хъбовете да ми работят.Независимо от внесеното количество.
                        Приготвяш си кило нафта за промиване, и си ти.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #42
                          От: До: AVM Хъбове

                          Дай боже!
                          Румен Николов

                          0888 358 572

                          Коментар


                          • #43
                            От: До: AVM Хъбове

                            Даа , и нека някой продължи да хвали тези хъбове.Ма те са пластмасови!!Днес за целия следобед успях да демонтирам само единия и то след спазване на всички напътствия прочетени тук.Първото недомислие са болтовете които държат капачката .Те като,че са създадени ,единствено да принудят някой да му писне и да отвори хъба с шлайфера!След смазани два китайски ключа и един ,според продавача -марков , последния от болтовете го отвих със секач, и естествено не става за повторна употреба.Да ,вътре имаше грес ,но толкоз,и не видях основателна причина да изпуска.Видимо всичко е ок.Зегерката която държи полуоската да не бяга навътре-и тя мека.След свалянето се оказа ,че трябва да я постисна с клещите ,за да я монтирам обратно,че и да държи.Ужаса дойде когато минах от другата страна.След старателно "натъртване"на всички болтове, и единственият ми останал ключ се счупи в последния болт, и аз абдикирах от самозадължението си, да направя профилактиката днес.
                            Румен Николов

                            0888 358 572

                            Коментар


                            • #44
                              От: До: AVM Хъбове

                              Нали ползваш цолови шестограми?
                              Не се развиват толкова трудно, но си има пиниз.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • #45
                                От: До: AVM Хъбове

                                Не е шестограм.ТОРКС е.И всеки го чукнах с дорника, НО за беля по един от страна отказаха да се отвият.
                                Румен Николов

                                0888 358 572

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X