Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

    Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
    На някой ако му се ходи на бунгала на Ахтопол - нека звънне на гсм-то ! Аз ще съм там поне 2 седмици от петък нататък. Леко семейно държим бунгала на много яко място - има бунгала със собствен санитарен възел. Сега ясно че комфорт няма, но пък мен ако ме питате - най-добре си е на такива бунгала. Няма нищо по-добро от добрите стари години, като бях малък, въшлясвах, ядях картофено пюре на прах и гледах планетата на маймуните пред леген със салата.

    Така че, ако някой го влече - айде натам - гарантирам смешни цени и отстъпка за офроуд форумджии

    Плажовете са ясни - силистар и синеморец - с кола/джип на 5 минути.
    eeee, що не каза преди 2 седмици.... убих се да търся бунгала, но вече резервирах на друго място

    за догодина ще имам предвид
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #17
      До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

      Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
      ....... Няма нищо по-добро от добрите стари години, като бях малък, въшлясвах, ядях картофено пюре на прах и гледах планетата на маймуните пред леген със салата.
      Ех спомени ,спомени..Колега същата идилия ,същият филм същите реквизити.Само дето не въшлясвах ,а се поси..х.
      B+

      Коментар


      • #18
        До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

        Аз при съвсем същата ситуация май най-леко съм се отървавал само с ожулени всички колена и лакти?

        Ако не броим, че едната година всички ме бяха набедили да съм Урко

        Ех, как ми се ходи на къмпинг... ама тази година по стечение на обстоятелствата ще почивам на хотел край Варна .
        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

        Коментар


        • #19
          До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
          eeee, що не каза преди 2 седмици.... убих се да търся бунгала, но вече резервирах на друго място

          за догодина ще имам предвид
          То якото е да се съберем офроудери за да си ходим по по-трудните плажове с джиповете, да правим бербакюта, с две думи компанията да е добра..
          VW Touareg V10, 5000cc

          Коментар


          • #20
            До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

            Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
            Ех спомени ,спомени..Колега същата идилия ,същият филм същите реквизити.Само дето не въшлясвах ,а се поси..х.
            Как можах да забравя
            VW Touareg V10, 5000cc

            Коментар


            • #21
              До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

              Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
              То якото е да се съберем офроудери за да си ходим по по-трудните плажове с джиповете, да правим бербакюта, с две думи компанията да е добра..
              ясно, но Ахтопол ще ми е далече да прескачам , аз съм до Обзор този път.

              не че съм оффроудър, ама се ще стигна до плажа с моя паркетник
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • #22
                До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                Ами аз се кандидатирах за периода от 13-ти до 17-ти.

                Коментар


                • #23
                  До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                  Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
                  То якото е да се съберем офроудери за да си ходим по по-трудните плажове с джиповете, да правим бербакюта, с две думи компанията да е добра..

                  знам един ама няма да кажа .... проблем са конските мухи мнооого ги имаше там .... и едни голеееми с хубави голеееми зелееени очи . (ама е мъничък 10х20 а и други го знаят, така че знае ли се ... може вече да има хотел и там )
                  - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                  - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                    Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                    На Смокиня толкова си е обяда... ако не си от гнусливите . Майтапя се, не е толкова зле, ама си е мизерно. Едната кръчма, с по-добрата храна, е на самообслужване, а другата мизерия и яко чакане. Аз лично когато съм там предпочитам да си взимам храна от магазина или да се разхождам с колата до Созопол... Но от друга страна това ми е любимия плаж . Винаги съм спал на палатка там, но доколкото знам повечето бунгала са без собствена баня и санитарен възел.
                    Коя кръчма е на самообслужване? Аз такава не видях там, а храната в ресторантчето до баните определено харесваше на цялото семейство (като се има предвид, че малкия ми син е голям каприз на ядене). Единствено веднъж не ми хареса цацата, че беше малко препържена. Не са ми никакви да им правя реклама, но къмпинга ми хареса и като плаж и като цени. Аз първо се бях засилил към Черноморец и почти бях резервирал апартамент в хотела до централния плаж, но като видях колко е малък и мизерен плажа, се ометох на момента...Иначе преди години ми харесваше Арапя, но не знам оправиха ли се там с делбите...
                    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                    Неизвестен мъдрец

                    Коментар


                    • #25
                      До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                      Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
                      То якото е да се съберем офроудери за да си ходим по по-трудните плажове с джиповете, да правим бербакюта, с две думи компанията да е добра..
                      Аз утре заминавам за Дюни и ако ми остане време,защото ще стоя само до неделя, ще скокна до Ахтопол да проверя таз идея за барбекю.
                      Румен Николов

                      0888 358 572

                      Коментар


                      • #26
                        До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                        Ок, засега сме потенциално трима, с теб четирима. Само звънкайте като се появите, че да не се разминем. тел-ът ми е в профила.

                        пп. опа сега виждам, то неделя е 12-и, аз най-рано 13-и ще съм там.
                        VW Touareg V10, 5000cc

                        Коментар


                        • #27
                          До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                          Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                          Коя кръчма е на самообслужване?
                          Форт Нокс е на самообслужване

                          Тази година наминах за два дни към Смокиня, но не съм ял там, та не знам как е... Обаче опита ми с кръчмата, за която говориш от миналата и доста предни години е не много приятен, въпреки че става, не е като да не се яде храната. Дано наистина са я оправили . Чух и, че в северната част имало и друго бая раздвижване, но аз бях към южния край, където навремето беше къмпинг Веселие.
                          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                            На линка по - долу има информация и цени относно почти всички къмпинги в Европа.

                            http://www.eurocampings.co.uk/en/europe/

                            Поздрави,
                            С

                            Коментар


                            • #29
                              До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                              по изискванията на първия пост от темата се сещам веднага за о-в Тасос. Там съм ползвал тази година на деа пъти чудесно студио /нещо като бунгало/ за 2+1 - с климатик, миникухня, баня с тоалет, телевизор и чудесен двор с барбекю на брега на морето за 30евро/ден.... Това м.Май и м. Януари....

                              Коментар


                              • #30
                                До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                                Ясно, че е вече късно, но отговорът на колегата е палатка и място в гора край морето. Важно, обаче е, гората да не е дъбова, че в тях има много конски мухи и хапят зло! От 6 годишен ходя на палатка и стига бебето да не е на няколко месеца, проблемът е решен, стига наблизо да има вода, годна за пиене. Моят син беше на 4 месеца, когато за пръв път спа на палатка, а на година и 4 месеца изкара 4 седмици на такова място - без ток, вода, собственици и въобще нищо, що води началото си от цивилизацията. Обаче - търсене трябва!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X